2015-2016 podsumowanie

Sezon 2016 dobiegł końca, lada dzień rozpocznie się sezon 2017. Nadszedł zatem czas by zaprezentować podsumowanie roku, a w moim przypadku – podsumowanie dwóch lat bo jak to mówią lepiej późno niż wcale i w zestawieniu znalazły się też kadry z 2015.

To były dla mnie niesamowite dwa lata, czas wytężonej pracy i prawdziwej ewolucji jeśli chodzi o mój styl. Dziękuję Wam wszystkim, którzy jesteście częścią mojej historii i pomogliście mi znaleźć się tu gdzie jestem. Tyle już lat fotografuję śluby, ale chyba nigdy bardziej niż teraz nie czułem się szczęśliwy z tego co robię, jak to robię i dla kogo to robię.

Dziękuję za wspólną przygodę!

 

 

Wedding season 2016 is over, 2017 will start in a few days so it’s high time to show you a review of the last 2 years. It’s been amazing 2 years for me, time of hard work and a true evolution of my style and mindset. Thank you all who took part in my history and helped me get to where I am now. I’ve been photographing weddings for so many years but I have never been happier than now with what I do, how I do it and for whom.

Thank you for our adventure!

Zdjęcia użyte w filmie / Photos used in the trailer: