Pałac Żeleńskich – ślub plenerowy i wesele – A&M

Miało być niestandardowo, kameralnie, w magicznym miejscu.

Pałac Żeleńskich w Grodkowicach bez wątpienia ma w sobie magię i choć daleko mu do świetności sprzed lat robi ogromne wrażenie jako miejsce, w którym zakochani ludzie mogą wziąć ślub.

Nie zabrakło czasu na krótki plener tuż przed plenerową ceremonią ślubną.

Nie mogłem sobie wymarzyć lepszej inauguracji sezonu ślubnego 2017. Kilka odkryć, które warto wymienić poniżej:  uwielbiam rzepak i ten soczysty żółty kolor. I cieszę się, że nie zapomniałem wtedy spodni na przebranie, bo tenże żółty na czarnych spodniach wyglądałby co najmniej nieodpowiednio 🙂

Uwielbiam Asię i Maćka, ich luz, ich przyjacielskie podejście i to, że poszli ze mną w rzepak!

Uwielbiam unikalność ich imprezy, Parova Stelara, który około 22:30 roztańczył młodszą część gości weselnych oraz “Pod Jaworem”, który jest moim muzycznym odkryciem miesiąca maja 🙂

Uwielbiam też śluby plenerowe, bo są piękne, nadwyraz cudne jeśli zorganizować je w tak magicznych okolicznościach jakie zafundował Pałac Żeleńskich w Grodkowicach.

Ach, sami zobaczcie!

Nie zapomnijcie włączyć fullscreen i jakość full HD!

A już wkrótce w tym miejscu pojawią się zdjęcia użyte w powyższym filmie!

Fotograf Ślubny Małopolska

być może trafiliście na tę stronę bo jesteście w trakcie poszukiwań fotografa na swój ślub. Jeśli tak jest, zatrzymajcie się chwilę by poogląda inne materiały i ostatecznie przekonać się czy przemawia do Was mój styl i jakość zdjęć. Pochodzę z Krakowa  i Małopolska to mój główny obszar działania, choć dziś nie zawaham się by pojechać z Wami w najdalsze zakamarki Polski czy świata. Za to odległości takie jak Pałac Żeleńskich w Grodkowicach to mój chleb powszedni. 

Poznajcie mnie lepiej i zdecydujcie czy z kimś takim jak ja chcielibyście spędzić ten ważny dla Was dzień!

Visual Storytelling – nowoczesna filozofia

Stawiam na pierwszym miejscu historię Waszego ślubu i choć na blogu prezentuję zawsze jej dynamiczny i trzymający w napięciu fragment – każda para otrzymuje ode mnie pełną historię w dokumentalnym tego słowa znaczeniu. Zdjęcia zwykłe i niezwykłe, czy nawet czasem mniej udane – to Wasz dzień i moim zadaniem jest zatrzymać dla Was czas, opowiedzieć historię o Was, ale przede wszystkim dla Was.

Zobaczcie jak możemy współpracować!

Pałac Żeleńskich w Grodkowicach – miejsce na ślub i wesele

Już wkrótce na mojej stronie ruszy pełną parą dział, w którym będę bliżej pokazywał Wam sale weselne, lokale i miejsca i dzięki temu pomagał Wam w podjęciu decyzji czy to dobry pomysł zorganizować tam swoją uroczystość. Nazwałem ten dział Podróże i Drogowskazy.

Na blogu zobaczycie mój dorobek i historie ślubne, a w “Podróżach…” zaprezentuję swego rodzaju recenzje zdjęciowe miejsc, które warto wziąć pod uwagę przy organizacji ślubu i wesela. Wszystko po to by Wam ułatwić sprawę i byście zaglądali do mnie nie tylko w poszukiwaniu zdjęć ślubnych, ale również po inspiracje. Swoją drogą dział inspiracji i porad też już wkrótce będzie się prężnie rozwijał w Strefie Klienta.

Recenzja Pałacu Żeleńskich w Grodkowicach już wkrótce!

Plener w dniu ślubu? TAK!

Czy zastanawiacie się nad plenerem w dniu ślubu i nie wiecie czy to fajna sprawa? Podpowiem Wam – to rewelacyjna sprawa. Powyżej na zdjęciach Asi i Maćka możecie w pełnej okazałości zobaczyć krótki plener w dniu ślubu. Ponieważ temat chyba dość popularny już wkrótce w Poradach pojawi się artykuł o tym temacie i mam nadzieję pomoże podjąć Wam decyzję. Zaglądajcie!