Powakacyjna wyprzedaż sprzętu fotograficznego

Sprzedam następujące produkty, wszystkie jako osoba prywatna:

 

Aparat Fuji X-T1 – Cena 2900 PLN

Fuji X-T1. Po gwarancji, kupiony w 2016, ja użytkuję go od kwietnia i jestem drugim właścicielem. Stan bardzo dobry, od sklepowego różni go kilka pyłków i mikrorysek na obudowie i lekko odstające gumy od jednego ze złącz – zdjęcia poniżej pokażą wszystko. Nie ma też tej wbudowanej lampy błyskowej bo od początku jej nie było. Za to jest jakaś wypasiona większa muszla oczna, na zdjęciu – EC XT L.

Sprzęt działa idealnie, dla mnie do zdjęć był wystarczający i sprzedaję tylko i wyłącznie dlatego, że postanowiłem też nieco pobawić się w filmy więc zakupiłem X-T2.

Autofocus działa sprawnie, lepiej niż w niejednej lustrzance, wizjer elektroniczny to bajka i ergonomia tego aparatu to wielka przyjemność.  Poniżej 4000 zdjęć zrobionych.

Wyświetlacz z tyłu jest w idealnym stanie, na zdjęciu ma kilka mikropyłków, nie jest uszkodzony czy permanentnie zabrudzony.x-t1-1-wwwx-t1-2-wwwx-t1-3-wwwx-t1-4-wwwx-t1-5-wwwx-t1-6-wwwx-t1-7-wwwx-t1-8-wwwx-t1-9-wwwx-t1-10-www

W zestawie:

+ pasek

+ ładowarka i akumulator oryginalny

+ stara muszla oczna

 

Tokina 100mm f/2.8 D ATX Pro Macro (Nikon) – Cena 1250 PLN

Obiektyw kupiony lata temu i sporadycznie używany. Sprzedaję właśnie z tego powodu, może komuś się bardziej przyda. W ślubach używałem go tylko do obrączek, natomiast AF tej Tokiny nie jest na tyle szybki, żeby sobie poradzić na ciemnej sali. Dlatego do makro i portretów tak, do reporterki tak sobie.

Stan bardzo dobry, nie ma luzów, działa sprawnie. Wszystkie zdjęcia w tym poście (za wyjątkiem zdjęć samej Tokiny) zostały zrobione przed chwilą tę właśnie Tokiną.

blog-trailer-marcinki-10-www

751_1369-www751_1372-www751_1374-www751_1375-www

 

Obiektyw po gwarancji, w zestawie dekle, pudełko i filtr UV Marumi.

Ładowarka BC-700 do akumulatorów AA/AAA – Cena 50 PLN

Sprzedam wspomnianą niezawodną ładowarkę, służy mi od lat. Sprzedaję bo kupiłem większą. Sprawna, idealna dla kogoś komu ładowanie 4 akumulatorów naraz wystarcza.

bc-700-1-www

 

Gimbal do Smartphonów Zhiyun-Tech Smooth Q – Cena: 600 PLN

Sprzedam rewelacyjny Gimbal do telefonów. Zhiyun Smooth-Q to produkt chiński o wysokiej jakości, a miliony pozytywnych recenzji znajdziecie na youtube.

Kupiłem go 2 tygodnie temu, uzyłem 5 razy i stwierdziłem, że chcę kręcić filmy. I dlatego postanowiłem zainwestować w aparat do kręcenia filmów, a co za tym idzie, będę kupował gimbala Zhiyun Crane do bezlusterkowców.

Produkt kupiony w Polsce w sklepie rbl.pl, na rocznej gwarancji. Jak nowy, sprawny. Recenzje do znalezienia w internecie.

 

smoothQ-1-wwwsmoothQ-2-wwwsmoothQ-3-wwwsmoothQ-5-wwwsmoothQ-6-wwwsmoothQ-7-wwwsmoothQ-8-wwwsmoothQ-9-www