Dlaczego ta strona jest ważna?

Głęboko wierzę, że wśród setek ofert fotograficznych, pakietów i opowieści tym, co często bywa czynnikiem decydującym jest relacja. 

Jestem przekonany, że przebywając w swoim towarzystwie i czując się ze sobą swobodnie w pewien sposób wpłyniemy na to, jak zapamiętacie ten dzień i jak szczerze będę w stanie go dla Was opowiedzieć. 

Dlatego tak ważne jest by między nami zaklikało i byśmy wspólnie poczuli, że razem stworzymy coś pięknego.

Nazywam się Darek Czepiel

Poznajcie mnie!

Rodzina jest dla mnie najważniejsza.

Cieszę się zawsze, gdy mogę fotografować Twoją. Traktuję to jako wyraz zaufania. 

Uważam, że to już nie są czasy suchej relacji klient-fotograf. Dziś chcę się z Wami zaprzyjaźnić, przeżywać z Wami przygodę, towarzyszyć w ważnych chwilach – to nie jest dla mnie kolejne zlecenie, to jest wzajemne poznawanie i spędzanie z Wami czasu, tworząc tym samym wyjątkowe wspomnienia.

Tak powstają najpiękniejsze historie!

Jestem fanem Family Guy’a, alergikiem, okularnikiem. Lubię czasem zjeść w fast foodzie, staram się choć raz w roku pojeździć na nartach, zdarza mi się pójść do kina niekoniecznie na film o pościgach i przybyszach z kosmosu.

Uwielbiam też gry planszowe.

U-WIEL-BIAM.

Jest szansa, że jeśli pojawią się na Waszym ślubie to zamiast fotografować będę grał. Jest też szansa, że grał będę w niedzielę po Waszym ślubie, ze swoją rodziną. 

Poznajcie nas!

Fotografia ślubna sprawia mi ogromną przyjemność.

Było to nie lada odkrycie, a decyzja o zostaniu profesjonalnym fotografem ślubnym była najłatwiejszą/najtrudniejszą w moim życiu.

Kiedy zrozumiałem, jakie wspaniałe uczucie wywołuje oglądanie zdjęć, na których są nasi ukochani, wybór ścieżki stał się prosty. 

Fotografuję ludzi, którzy się kochają!

Opowiedzcie mi Waszą historię, a ja sprawię, że będzie wyglądała wspaniale!

Zobacz jak może wyglądać nasza

Współpraca

Poznajmy się!

Kontakt