Zdjęcia.Kwintesencja pracy fotografa!

Na tej stronie znajdziecie galerie ze zdjęciami i posty reklamujące rozmaite usługi, pewne typy sesji zdjęciowych, którymi możecie być zainteresowani. Jak wiecie jestem fotografem i pracuję dla Was. Wasze historie zamykam w kadrach tworząc pamiątki ponadczasowe. Ale nie tylko, współpracuję też z firmami, pomagam Tworzyć wizualną identyfikację dla ludzi biznesu czy to przez zdjęcia wizerunkowe i portretowe, czy przygotowanie zdjęć pod sesje reklamowe czy stronę www danej firmy.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Blog stał się Galerią Zdjęć!

Przez lata ta sekcja funkcjonowała pod nazwą blog, ale teraz gdy przestałem już wykonywać zlecenia ślubne pomyślałem sobie, że nie każdy będzie skłonny wejść na bloga, bo niby kto chce czytać jakieś artykuły, ludzie chcą oglądać zdjęcia!

Zatem teraz mówimy o Galerii Zdjęć, mimo, ze adres wciąż wskazuje na blog. Galerie gdzie znajdziesz coś dla siebie, niezależnie czy szukasz sesji rodzinnej , zdjęć ciążowych, portretów czy sesji narzeczeńskiej.

Jeśli wiesz już czego chcesz – zapraszam do kontaktu. Dodam tylko, że wszystkie ceny podane są na stronie, a jeśli szukasz niestandardowego zlecenia, to skontaktuj się po indywidualną wycenę.

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych na łące pełnej kwiatów

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the car.

  to właśnie ja

  " >>W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz, oraz rzeczy, które z nimi tworzysz<< to motto, które usłyszane kiedyś, towarzyszy mi przez moją fotograficzną karierę. Lubię pracować z ludźmi i lubię poznawać Wasze historie. Staram się je potem opowiedzieć tu na blogu, oczywiście za Waszym pozwoleniem. "

  — Dariusz Czepiel, Twój fotograf

  zdjęcia biznesowe kraków