Couple photoshoot in Krakow

Well, the photos in this post were actually taken in the United States of America, but regardless if you call it a ‘sesja dla zakochanych’ in Polish or a couples photography or lovestory – it’s just a session of two people in love with each other that want to capture the essense of what they feel in a unique moment in time. And that is what I can offer wherever I am – whether it’s Memphis, Tennessee or Krakow, Poland. So if you are interested in a photoshoot like that in Cracow then use the form below to contact me, or simply email me foto@dariuszczepiel.com

I speak fluent English and some basic Spanish !

Slideshow z sesji dla zakochanych

Na początek polecam Wam uruchomić poniższy filmik, koniecznie z dźwiękiem i najlepiej w jakości full HD. Jest to przykład trailera z sesji dla zakochanych, który w ofercie zwie się “Slideshow HD”. Pomyślcie tylko o ile intensywnie doświadcza się fotografii, gdy ten pokaz jest dynamiczny, gdy w tle leci odpowiednio dobrana muzyka, a kadry zmieniają się w jej rytm. Zakochałem się w takiej formie prezentacji zdjęć i od czasu do czasu będę produkował tego rodzaju filmiki.

Przy okazji zasubskrybuj mój kanał na YouTube

Sesja zakochanych w ogrodach w Memphis

“You’re so young and beautiful and I love you so

Your lips so red, your eyes that shine

Shame the stars that glow

So fill these lonely arms of mine

And kiss me tenderly”

W Memphis, mieście Elvisa, byłem nie pierwszy raz, za to pomysł zrobienia sesji zdjęciowej dla zakochanych był prawdziwie innowacyjny jak na mnie. Niełatwo było znaleźć osoby, które gotowe byłyby spędzić trochę czasu z fotografem z Polski, pewnie brzmiało to egzotycznie, każdy pytał siebie z jakiej Polski.

Dla Kyle i Adama było to też niecodzienne doświadczenie, ale mówiąc krótko – szybko złapaliśmy dobry kontakt.

Kyle jest fotografem w Memphis i jej prace możecie podziwiać pod nazwą Kyle Kelley Photography. Zadanie więc było proste, fotograf zabrał fotografa na spacer, pokazał ciekawe miejscówki i nie pozostało mi nic innego jak opowiedzieć miłosną historię tej świetnej pary zakochanych. 

Włączcie muzykę, pełny ekran i jakość HD – zapraszam na pokaz zdjęć z sesji dwojga zakochanych!

 

Kyle, Adam – thanks for trusting me, thanks for showing me around!. It was truly my pleasure to spend these 2 hours with you and I hope you are happy with the effect. Next time I’m in Memphis – perhaps we’ll grab lunch. I wish you all the best!

Zdjęcia z sesji zakochanych w Memphis

A dla zwolenników tradycyjnej formy prezentowania zdjęć zapraszam do obejrzenia tych samych kadrów w wersji zdjęciowej, a nie filmowej!

sesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adamsesja-dla-zakochanych-Kyle-Adam

Sesja dla Zakochanych / dla Par w Krakowie

Niezależnie od tego jak ją nazwać – sesja narzeczeńska, sesja dla zakochanych czy sesje dla par to po prostu fotografia dwojga ludzi i uczuć jakimi się darzą wzajemnie. Nazewnictwo nie ma znaczenia, chodzi o zatrzymanie czasu, o uwiecznienie na zdjęciach tego stanu, tu i teraz. Nieważne czy przed ślubem czy po ślubie, czy pierwszy raz czy już piąty z kolei – chodzi o zdjęcia. Zdjęcia, których pewnie macie wrażenie, że macie mnóstwo w pamięciach Waszych telefonów. Ale ja oferuję coś innego…

Oferuję jakość niedostępną dla żadnego smartfona, oferuję doświadczenie sesji zdjęciowej i pamiątkę, na której będziecie razem, wspólnie, patrząc na siebie, a nie na mnie, z wszystkimi rękami i bez kijka do trzymania telefonu. I to wszystko za kwotę, którą niejeden wydaje co weekend na imprezy.

Czekam na Twoją wiadomość ! 

sesja narzeczeńska kraków kazimierz

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the key.