Gdzie zrobimy sesję rodzinną?Chodźmy na lody!

Sesja rodzinna w Krakowie – mieście Królów, stolicy kulturalnej Polski, mieście zimowego smogu, kościołów i uniwersytetów. Zawsze gdy rozmawiam z Wami o tym, gdzie chcecie zrobić sesję rodzinną jest trochę zastanowienia. “Pomyślimy i się odezwiemy” słyszę często przez telefon, a tymczasem w mojej opinii nie warto kombinować.

W sesji rodzinnej nie chodzi o miejsce, o tło. Chodzi o Was, Waszą relację i to jak razem lubicie spędzać czas.

A kto nie lubi lodów, co nie?

Portret rodzinny

Lubię lifestyle’owy charakter sesji rodzinnych w moim wykonaniu. Staram się nie używać zbyt dużo poleceń typu “stańcie tam i powiedzcie cheese”, a zamiast tego spędzam z Wami trochę czasu. W zależności od wieku dzieci inaczej planuje się pewne elementy, jest więcej zabaw, albo siedzimy bardziej w jednym miejscu. Warto takie rzeczy zaplanować bo z rocznym Stasiem obok nie mogliśmy jeszcze biegać po parku podczas jego sesji rodzinnej w Krakowie, za to poniżej z Robciem mogliśmy planować już bardziej zaawansowane zabawy.

sesja rodzinna krakow
sesja rodzinna krakow

Planowanie czy spontan?

Ile się da tyle warto zaplanować. Zwłaszcza stroje czy miejsce, porę dnia bazując na porach drzemki Waszych pociech. Ale już sama sesja to czysty spontan. Pan fotograf nie mówi dzieciom stańcie tu i uśmiechajcie się. To jest zawsze zabawa i spędzanie czasu, więc jako Wasz fotograf rodzinny jedynie sugeruję kolejne zabawy, może tu na łące, a może teraz tam wokół drzewa.

Zaufajcie mi, Wasza sesja rodzinna to będzie pełne luzu przyjemne doświadczenie !

Plenerowa sesja rodzinna na lodach w Krakowie!

Monika z Robertami (małym i dużym) umówili się ze mną na spacer w centrum miasta. Szybka wizyta w lodziarni, kilka zimnych smaków, potem spacerem wśród turystycznych części Krakowa, ale jednak udało nam się uniknąć dużych tłumów. 

Trochę pozowania, a trochę spontanicznych min i uśmiechów. A zdjęcia Roberta obejmującego swojego syna na schodach to jedno z moich ulubionych kadrów pokazujących na czym polega ojcostwo. Takie momenty powinna zawierać autentyczna i lifestylowa sesja rodzinna w moim stylu!

Zapraszam na rodzinna sesję zdjęciową tej sympatycznej gromadki!

sesja rodzinna krakówsesja zdjęciowa dzieci krakówsesja rodzinna krakówzdjęcia rodzinne krakówzdjęcia rodzinne krakówzdjęcia rodzinne krakówzdjęcia rodzinne krakówsesja rodzinna krakówzdjęcia rodzinne krakówsesja zdjęciowa dzieci krakówzdjęcia rodzinne krakówsesja rodzinna kraków

Rodzinna sesja zdjęciowa w Krakowie

Sesje rodzinne to jedna z moich podstawowych ofert, sam jako ojciec dwóch chłopaków specjalizuję się od wielu lat w łapaniu momentów, śmiesznych min i namawianiem dzieciaków do niepozowanego pozowania. Ale sesja rodzinna to coś co tak naprawdę dla Was będzie miało znaczenie, to Wy po latach wrócicie do tych zdjęć i to Wam zakręci się łezka w oku.

Zadbajcie o pamiątkę z czasów, gdy Wasze dzieci są małe i nie żałujcie po latach, że zabrakło Wam na to czasu lub refleksji.

Sesja zdjęciowa na prezent?

Możesz taką sesję podarować bliskiej osobie. Zamiast standardowego prezentu, ofiarować coś, co będzie spełniało swoją funkcję przez długie lata.

Znajomym czy rodzinie – zdjęcia zawsze będą czymś co każdy doceni.

Zajrzyj zatem do działu gdzie opisuję jak to może wyglądać —> BON PODARUNKOWY

Sesje Rodzinne i Zdjęcia Dzieci w Krakowie

Kiedy ostatnio fotografowaliście Wasze dziecko? Kiedy robiliście to nie telefonem? Kiedy ostatnio ktoś zrobił Wam zdjęcie w komplecie, całej rodzince?

Jestem fotografem z Krakowa, ojcem dwójki dzieci, który od lat ćwiczy każdego dnia jak najlepiej uchwycić dziecięce uśmiechy i grymasy. Jeśli szukacie sesji zdjęciowej dla swojego malucha w koszyczku i zwierzoczapeczce to polecę Wam znajomych, którzy się w tym specjalizują. Ja stawiam na sesję typu lifestyle, wspólny spacer i szczery dokument z tego jak wspólnie spędzacie czas. Mam wrażenie, że po latach takie zdjęcia właśnie będą dostarczały najmocniejszych wspomnień. 

sesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki kraków

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the key.