A gdyby takpodarować komuś zdjęcia?

Czasem to nie dla nas potrzebujemy usługi fotograficznej, a dla kogoś bliskiego. Często pozytywne doświadczenie sesji zdjęciowej sprawia, że chcielibyśmy się tym podzielić z innymi. Czasem szukamy pomysłu na prezent bo ile można się głowić co oryginalnego podarować na daną okazję. Co tu dużo mówić – voucher na sesję zdjęciową to jest po prostu dobry pomysł i w 95% przypadków sprawdzi się jako forma prezentu dla kogoś.

Dla kogo voucher na sesję?

Jest wiele okazji by podarować sesję w prezencie!

O tym kiedy warto bliskich obdarować sesją zdjęciową pisałem już w wątku o pomysłach na prezent. Tutaj chciałem Wam nieco bardziej przybliżyć ideę jak funkcjonuje bon podarunkowy i jak taki voucher na sesję następnie zamienia się w ciekawe doświadczenie.

Forma

 

Forma bonu jest z góry ustalona, jest to ekologiczna tektura w formie zaproszenia na sesję z kokardą, włożonego w równie ekologiczne i tekturowe etui z moim logo. Jeśli dzieli nas duży dystans możliwe jest też zrobienie bonu według własnego projektu i we własnym zakresie. Do wystawienia bonu potrzeba: numeru vouchera, daty ważności i ilości zdjęć jakie w ramach wykupionego zaproszenia przysługują.

Cena

 

Cena vouchera na sesję uzależniona jest od rodzaju sesji. Dlatego najpierw kliknij w konkretną stronę ofertową gdzie pokazuję jak dana sesja może wyglądać i ile kosztują poszczególne pakiety, a następnie wróć do mnie z informacją jaka sesja ma być przedmiotem prezentu w formie bonu podarunkowego. Możliwe jest też dostosowanie vouchera do indywidualnych wymagań klienta, jeśli moja oferta nie spełnia wszystkich oczekiwań. Mini-Sesja z racji swojej formy nie może być przedmiotem bonu podarunkowego, ale każda inna sesja zdjęciowa już tak.

Zaproszenie na sesję zdjęciową w formie vouchera

Ile razy zastanawiałeś/aś się co kupić na prezent – koleżance, siostrze, znajomemu, przyjaciołom, zaprzyjaźnionej rodzince? Ile razy nie było pomysłu co kupić nawet naszym najbliższym?

Jest na to rada. Podaruj komuś Zaproszenie na sesję fotograficzną w formie bonu / vouchera

95% ludzi będzie Ci wdzięcznych, za taki prezent, bo każdy potrzebuje dobrych jakościowo zdjęć; pamiątek, które zatrzymują czas. Sesja zdjęciowa na prezent – czy może być coś lepszego?!

Pomyśl zatem o innych i podaruj im wspomnienia. Nie zapomną Ci tego!

Jak to wygląda?

Voucher na sesję zdjęciową nie jest imienny, ma minimalistyczną, ekologiczną formę nadającą się od razu do wręczenia. Bony mam dostępne od ręki, dzwonisz rano i popołudniu możesz odebrać zaproszenie w formie vouchera prezentowego.  Na zdjęciach na tej stronie widzisz jak wyglądają. Istnieje też możliwość zakupu vouchera na sesję bez fizycznego bonu i przygotować samemu odpowiednią wizualną formę prezentu. Wtedy jedynie numer bonu i data ważności powinna znaleźć się na przygotowanym samemu podarunku.

Wybierz interesujący Cię wariant (jeśli wiesz jaki rodzaj sesji chcesz sprezentować) lub określ jedynie budżet w jakim chcesz się zmieścić – voucher jest ‘zaproszeniem na sesję’ i obdarowana osoba sama może zdecydować jaka to sesja jeśli tylko zmieści się w budżecie. Tu też ułatwiam Wam zadanie, bo sesje zdjęciowe mam zwykle w dwóch wariantach cenowych. 

Użyj następnie formularza kontaktowego na jednej z podstron ofertowych i dograjmy szczegóły mailowo.

Podaruj Szczęście – w formie bonu na sesję!

Nie mam wątpliwości, że taki prezent uszczęśliwi obdarowaną osobę.

A okazji jest wiele!

Najczęściej zamawianą sesją w formie bonu jest sesja rodzinna. Bardzo często czy własnej rodzinie czy znajomym postanawiacie podarować doświadczenie sesji, w wyniku czego wreszcie mają szansę być na zdjęciach wszyscy razem. 

Często też kupujecie bony dla swoich bliskich i przyjaciół wspominając o sesji wizerunkowej, portretowej, indywidualnej.

Wreszcie część kobiet sama sobie sprawia taki bon i na któreś tam 18te urodziny sprawia sobie prezent w postaci sesji kobiecej