trafiłeś/aś tu bo...

Szukasz fotografa w Galerii Krakowskiej lub okolicach?

Jeśli tak to z czego to wynika? Potrzebujesz zdjęć czy ramki na zdjęcia? W Saturnie czy fotojokerze na pewno znajdziesz klasyczną ofertę punktu foto i dostaniesz tam ramki, aparaty czy nawet zrobią Ci zdjęcie do dowodu czy paszportu. Ale może szukasz dobrych zdjęć do CV, czy na swoją stronę internetową? Może potrzebujesz portretów, które pokażą Cię w szerszej perspektywie niż zdjęcie, na którym każdy wychodzi co najwyżej średnio – czyli to do dowodu?

Bo widzisz, jestem fotografem z Krakowa i w Galerii Krakowskiej bywam praktycznie codziennie. Choć nie mam na terenie galerii punktu, do którego możesz przyjść po album albo zdjęcia do dokumentów, to mogę zaproponować Ci sesję zdjęciową zarówno bardziej rozbudowaną na 10 czy 20 zdjęć, jak i tzw. mini sesję, dla każdego kto potrzebuje 2-3 dobre zdjęcia.

Nie wykonuję zdjęć do dokumentów, ale pomyśl czego tak naprawdę szukasz?

Czarno-biały portret wykonany przez Dariusz Czepiel fotografia portretowa podczas mini sesji

Galeria Krakowska - informacje ogólne

Galeria Krakowska została zbudowana przez firmę ECE Projektmanagement Polska i oddana do użytkowania w 2006 roku. Znajduje się w centrum Krakowa tuż obok Rynku Głównego i stanowi ważny punkt na mapie mody i stylu miasta. Wewnątrz galerii otworzono aż 250 sklepów umiejscowionych na trzech poziomach.

Nowoczesna architektura budynku świetnie komponuje się z zabytkową zabudową występującą wokół placu Jana Nowaka- Jeziorańskiego. Ciekawe zestawienie współczesnego budownictwa przyciąga wielu amatorów zdjęć.

Fotografowie chętnie uwieczniają Galerie Krakowską przełamującą klimat zamierzchłych czasów tworzony przez okoliczne budynki.

Sesja na prezent

Czy wiesz, że taką lub inną sesję możesz sprezentować swoim bliskim, rodzinie lub przyjaciołom i tym samym dostarczyć im okazję do zatrzymania czasu na fotografiach?

Dodatkowo mam dla Ciebie gotowy prezent w postaci bonu podarunkowego, w którym zawarte jest “Zaproszenie na Sesję Zdjęciową“. Nie musisz już się zastanawiać co kupić, serwować kolejnego bonu do galerii handlowej, czy oklepanej kawy.

Taka sesja sprawia, że obdarowany nie tylko ma gwarancję zdjęć świetnej jakości, pamiątki na całe życie, ale będzie mieć okazję doświadczyć profesjonalnej sesji zdjęciowej. 

Fotograf w Centrum Krakowa

Poza zdjęciami na Starym Mieście, wykorzystując samo położenie w centrum miasta, polecam dla kontrastu i zmiany klimatu, kilka ujęć w okolicy galerii krakowskiej. Mieszkam w Krakowie od dawna i nieraz miałem okazję, jako profesjonalny fotograf wykonywać sesję z Galerią Krakowską w tle. Przybytek ten prezentuje się również niezwykle ciekawie wewnątrz, aczkolwiek jest tam niestety zakaz robienia zdjęć, który oczywiście należy przestrzegać. Niemniej przy dobrym pomyśle i z zewnątrz można także uzyskać bardzo oryginalne kadry. Co więcej, po zmroku galeria jest oświetlona w dość interesujących kolorach, co również może stać się źródłem inspiracji do wielu fotografii.

Poza tym centrum miasta oferuje niezliczoną wręcz ilość zakamarków, w których można się zgubić by wykonać piękne portrety, możemy się przespacerować na dolnych młynów i tam spróbować złapać miejski klimat na zdjęciach, a do sesji biznesowych i zdjęć do cv świetnie sprawdza się okolica browaru Lubicz.

Centrum Krakowa to niekończące się opcje miejsc, które będą idealnym tłem dla Waszych zdjęć!

Sesja zdjęciowa w centrum przy Galerii Krakowskiej

 

Przy galerii bez wątpienia można wykonać unikatową sesję portretową, fashion, ale także miejski plener. Wszyscy fani mody, sztuki i alternatywnego spojrzenia na świat będą z pewnością usatysfakcjonowani tym miejscem. A jeśli ktoś zatęskni za klasyką, historią i zabytkową zabudową, wystarczy tylko krok do centrum i będzie można uzupełnić sesję o bardziej tradycyjne tło.

Jeśli zdarzyło Ci się poszukiwać fotografa z okolic Galerii Krakowskiej to serdecznie zachęcam do kontaktu! Bez problemu pomogę w aranżacji zdjęć i sprawnym zaplanowaniu całej sesji.

Razem na pewno stworzymy coś wyjątkowego i odchodzącego od oklepanych schematów.

Tymczasem zerknij poniżej na kilka zdjęć z okolic Galerii Krakowskiej i centrum Krakowa. Zapraszam i Ciebie na portrety, sesję fashion czy rodzinną. Albo na mini sesję, którą dostosujemy do Twoich potrzeb!

zdjęcie portretowe kobiety w Krakowie ubranej w płaszcz i ciemne okularysesja zdjęciowa modelki przy gmachu opery krakowskiejkobieta pozuje w centrum krakowa dla fotografa Dariusza Czepielanieznana strona gmachu opery krakowskiej - tęczowa rewolucja?portret zimowy na placu jana nowaka jeziorańskiego w krakowie w wykonaniu fotografa dariusza czepielapiękny portret zjawiskowej modelki o niebieskich oczachfotograf galeria krakowskafotograf w centrum krakowa i galeria krakowskaSesja modowa w Krakowie wykonana przez: Dariusz Czepiel fotografzdjęcia kobiece w centrum krakowa przy bramie floriańskiej w wykonaniu fotografa Dariusza Czepielamodelka pozuje na ulicy floriańskiej w krakowie w tłumie ludzizdjęcia portretowe na plantach krakowskich - pozuje piękna kobietapiękna ukrainka pozuje do zdjęć portretowych na plantach krakowskichlifestylowy portret przed wejściem do galerii krakowskiejfotograf galeria krakowskazdjęcie pięknej kobiety przy hotelu andels w centrum krakowa w wykonaniu fotografa dariusza czepielasesja wizerunkowa-portretowa w Krakowie będzie niezwykłym prezentem dla koleżankisesja zdjęciowa krakówCzarno-biały portret wykonany przez Dariusz Czepiel fotografia portretowa

Wszystkie zdjęcia, które tu widzicie wykonałem właśnie podczas krótkich sesji w centrum Krakowa. Niezależnie czy to Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego, czy z tyłu są świecące dekoracje Galerii Krakowskiej, czy to spacer po Plantach czy ulicy Floriańskiej, albo kadry przy gmachu Opery Krakowskiej.

W centrum Krakowa jest masa miejsc, które będą ciekawym tłem dla Twoich portretów !

Sesje dla Par i Zakochanych

Niezależnie od tego czy to Walentynki czy inny czas, sesja dla pary może być znakomitą pamiątką dla każdego. Bo przecież nie musi to być od razu sesja narzeczeńska, równie dobrze takie zdjęcia może sobie sprawić para z wieloletnim stażem, albo małżeństwo, które ostatnie profesjonalne zdjęcia widzieli na swoim ślubie. Może to być sesja dla zakochanych, a może być to też sesja dla przyjaciółek, rodzeństwa czy dowolny inny układ dwóch osób. Wykonuję sesje narzeczeńskie na terenie Krakowa, ale nie ograniczam się jedynie do osób planujących ślub.

A ponieważ mimo wszystko największe zainteresowania tą usługą mam ze strony zakochanych par i narzeczonych to specjalnie dla tej grupy napisałem krótki poradnik jak przygotować się do sesji dla zakochanych :)

Zobacz też ofertę sesji dla par!

Sesja rodzinna

W Waszym mieszkaniu lub w plenerze na spacerze. W zależności od pory roku, wieku Waszych dzieciaków oferuję zdjęcia rodzinne, w stylu mniej pozowanym, a bardziej lifestylowym. Nie jestem fanem sztucznych pozowanek na wcześniej zaaranżowanej scenerii, preferuję spontan, emocje i naturalność na zdjęciach.

A Twoja rodzina ile ma wspólnych zdjęć? Ale takich które nie są robione z ręki i takich na których jesteście w komplecie? No właśnie...

Jeśli Wasza rodzina ma braki w zakresie wspólnych rodzinnych zdjęć, to w Krakowie mogę Wam pomóc.

Mogę być Waszym rodzinnym fotografem!

Zobacz ofertę zdjęć rodzinnych!

Sesja Zdjęciowa

Każdy zasługuje na dobre zdjęcia i na terenie Krakowa oferuję sesje indywidualne, w plenerze lub w przestrzeni studyjnej. To może być sesja portretowa, zdjęcia do CV czy portrety biznesowe, ale może być to też zmysłowa sesja kobieca, zdjęcia w stylu fashion i modowe, albo po prostu sesja lifestylowa i wizerunkowa. Opcji jest wiele i nie sposób tego zamknąć w ramy, bo każdy człowiek ma różne potrzeby i ja jestem tu po to by spełniać Wasze fotograficzne potrzeby.

Ludzie rozumieją, że potrzebują zdjęcia gdy muszą jakieś dostarczyć na już. I wtedy jest problem.

Dlatego nie czekaj, ani nie zadowalaj się zdjęciem do dowodu - Przyjdź na Potret !

Zobacz ofertę sesji portretowych!

Centrum Krakowa – szukasz fotografa?

Praktycznie z dnia na dzień mogę wykonać sesję zdjęciową w centrum Krakowa. Jak wspomniałem bywam w okolicy Galerii Krakowskiej codziennie. Jeśli więc tylko nie szukasz fotograficznego produktu jak album czy aparat, albo nie szukasz zdjęcia do dowodu czy innego dokumentu, to prawdopodobnie będę mógł Ci pomóc !

Czy to w Galerii Krakowskiej czy na Rynku w Krakowie, mogę wykonać dla Was szereg różnych sesji poczynając od zdjęć portretowych, biznesowych i do CV czy choćby zdjęć rodzinnych jak widzicie powyżej. Warto jednak przemyśleć cel, dla którego chcecie robić zdjęcia. Przykładowo ta sympatyczna rodzinka przyjechała do Krakowa z USA i znaleźli mnie szukając usługi shoot my travel – jasne więc było, że zdjęcia muszą być zrobione w tych turystycznych miejscach, a w tle miał być Kraków. Natomiast inaczej podejdziemy do sesji wizerunkowej, przedstawiającej Ciebie w pewnym środowisku, a jeszcze inaczej do sesji biznesowej, z której zdjęcia pojawią się na linkedin czy innych portalach branżowych.

Rozmawiajmy więc o Twoich potrzebach i dopasujemy odpowiednio przebieg sesji tak by jej efekt spełnił Twoje oczekiwania!

Bo jako fotograf wiem, że w centrum Krakowa jest mnóstwo ciekawych miejsc do zrobienia zarówno sesji portretowej jak i biznesowej, czy zwyczajnej casualowych zdjęć do social media. Kraków centrum to miejsce, w którym i Ty bywasz pewnie często, zatem czemu nie załatwić problemu braku zdjęć niejako przy okazji? Możliwości jest wiele zatem rozmawiajmy o Twoich fotograficznych potrzebach!

Jak mogę pomóc Ci zrealizować fotograficzne marzenia?

Ulica Mogilska i Rondo Mogilskie w Krakowie - tu też działam jako fotograf!

Jeśli szukasz fotografa na ulicy Mogilskiej w Krakowie, lub w okolicach ronda Mogilskiego czy ogrodu botanicznego to wiedz, że właśnie w tych okolicach mogę wykonać dla Ciebie sesję zdjęciową. Musimy mieć tylko jasność – nie jestem punktem fotograficznych, nie mam studia i nie robię zdjęc do dowodu, nie zlecisz u mnie odbitek do zrobienia, ani nie kupisz albumu. Jestem fotografem freelancerem, pracuję na zlecenie, dostarczam ludziom zdjęcia jakich potrzebują – portrety, sesje wizerunkowe, zdjęcia rodzinne, fotografie dzieci.

Umawiam się z Wami w plenerze i właśnie zwykle na powietrzu wykonujemy zdjęcia. Opcje studyjne też są dostępne, ale akurat nie na Mogilskiej czy w okolicach ronda. Zapytaj jeśli poszukujesz sesji studyjnej.

I koniecznie daj znać jeśli chodzi Ci po głowie sesja zdjęciowa na Mogilskiej czy przy rondzie mogilskim w Krakowie!

A może szukasz fotografa na Prokocimiu?
zmysłowa fotografia buduarowa w krakowie

Fotograf Rakowicka w Krakowie

Rejon ulicy Rakowickiej w Krakowie i przyległe tereny to również obszar na, którym działam. Ponownie, nie mam tam studia i nie robię zdjęć do dokumentów. Wykonuję za to indywidualne sesje wizerunkowe, sesje rodzinne, partnerskie i narzeczeńskie i każdego rodzaju zlecenie zdjęciowe, które potrzebujesz. Za wyjątkiem zdjęć do dowodu czy paszportu.

Ale zarówno biurowce przy ulicy Lubicz i Browar Lubicz, Uniwersytet Ekonomiczny i okolice dawnego Szkieletora czy wreszcie nowoczesne mieszkania naprzeciwko Uniwersytetu to rejonu, w których mogę wykonać dla Ciebie choćby mini sesję, bo jestem w okolicy prawie codziennie.

Jeśli dysponujesz apartamentem mogę wykonać dla Ciebie też sesję we wnętrzach – czy to kobiecą, czy partnerską, a może zdjęcia rodzinne w Waszym domu.

Sesja wizerunkowa w centrum Krakowa

Może szukasz kogoś, kto pomoże wizualnie zaprezentować Twój biznes? Może prowadzisz firmę kojarzoną z Krakowem i zależy Ci by zdjęcia wykonać właśnie w scenerii związanej z centrum Krakowa?

Oczywiście takie zlecenie też mogę dla Ciebie wykonać i to Ty możesz decydować, co powinno być w tle tak by najlepiej oddawało klimat tworzonej przez Ciebie marki.

Pomagam lokalnym biznesom z wizualną identyfikacją i realizuję też sesje zdjęciowe wykonując konkretne kadry pod potrzeby na przykład tworzonej właśnie strony internetowej Twojej firmy. Pomyśl o tym!

sesja na prezent dla chłopaka

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych na łące pełnej kwiatów

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the tree.