Odkryj swoje pieknoNA NOWO!

Coraz więcej kobiet szuka dziś specyficznej usługi fotograficznej. Nie chodzi o zwykłą sesję portretową, nie chodzi o zdjęcia typowo wizerunkowe w szerokim uśmiechem. Chodzi o coś bardziej hmm… intymnego? zmysłowego?

Sesja kobieca w Krakowie to nowa usługa w moim wachlarzu fotograficznych możliwości. Zwana też sesją sensualną czy sesją buduarową jest specyficznej rodzajem kobiecego portretu. Na poniższej stronie zaprezentuję różne opcje, które można rozważyć, a także dowiecie się jakie jest moje podejście do tego rodzaju sesji kobiecej.

Bo choć w internecie znajdziecie dość jednoznaczne podejście do sesji buduarowej – a więc zdjęcia kobiety w bieliźnie – to chciałem również zaproponować pewną alternatywę, dla osób bardziej wstydliwych czy zwyczajnie nie mających zamiaru pokazywać zbyt dużo swojego ciała. Szczegóły poniżej.

 

Co to jest sesja buduarowa?

Klasyczna nazwa tego rodzaju zdjęć to sesja buduarowa (po angielsku boudoir photography) i pochodzi od słowa buduar – czyli za wikipedią “wytwornie umeblowany i wykwintnie ozdobiony, niewielki pokój zajmowany przez panią domu.” Straszliwie mi się nie podoba takie określenie, wydaje mi się nieco seksistowskie i zupełnie nie oddaje istoty celu, jaki przyświeca modelce i fotografowi przy wykonywaniu tego rodzaju zdjęć. O tym celu jeszcze pogadamy.

W każdym razie sesja buduarowa w Krakowie to usługa, którą mogę dla Ciebie wykonać, ale nazywać ją będę inaczej – lubię określenie sensualna sesja kobieca i tego się trzymajmy!

#boudoirphotography na Instagramie

Sensualna sesja kobieca

Zmysłowa sensualna sesja kobieca to rodzaj zdjęć, który pokazuje piękną kobietę. To specyficzny rodzaj portretowania kobiety tak by pokazać jej zmysłową naturę, by podkreślić jej piękno i sprawić by pokochała swój obraz na nowo!

Takiej sesji zwykle towarzyszy odpowiednie miejsce wykonania sesji, odpowiedni dobór strojów i specyficzny rodzaj pozowania – trochę kuszący, seksowny, oddziałujący na zmysły.

To sesja, która ma być prezentem dla kobiety, która ma dodać jej pewności siebie i sprawić, że poczuje się dobrze, doceni swoje ciało i przełamie pewne bariery.

sensualna sesja kobieca brunetki w studio fotograficznym w Krakowie
zmysłowa fotografia buduarowa w krakowie

Zmysłowa sesja kobieca - w apartamencie czy w plenerze?

Zarówno w plenerze jak i w studio czy apartamencie można wykonać sesję sensualną. Tu  jednak dochodzi do kwestia Twoich własnych preferencji. Czy będziesz czuć się komfortowo robić taką sesję w miejscach publicznych? Domeną eleganckiej sesji sensualnej jest odpowiednie wnętrze, duże łóżko, sofa, jasny wystrój, przestrzeń.

Swoim klientkom sugeruję tak naprawdę 3 rozwiązania. Wynajem apartamentu do sesji to chyba najlepsze rozwiązanie, ale też najbardziej kosztowne. Drugą opcją jest wynajem studia fotograficznego, ale takiego urządzonego z meblami – takie studio można wynająć na godzinę czy dwie i koszt będzie niewspółmiernie niższy niż wynajem klasowego apartamentu. Masz wtedy gwarancję, że wnętrze spełni Twoje oczekiwania i na zdjęciach tło nie będzie przeszkadzać.

Można jeszcze sesję kobiecą wykonać w Twoim mieszkaniu, ale to kwestia jak ono wygląda. Niewątpliwie jest to opcja najlepsza jeśli chodzi o budżet, ale zgadzam się na nią tylko po wcześniejszych konsultacjach – muszę zobaczyć zdjęcia jak to mieszkanie wygląda.

apartament, studio czy Twoje mieszkanie...

Jak wybrać wnętrze do sesji kobiecej w Krakowie?

Niezależnie czy to będzie mieszkanie, studio czy apartament, warto kierować się tymi samymi wskazówkami przy wyborze miejsca. Przede wszystkim dobrze jest gdy wnętrze jest jasne, ma spore okna, jasne ściany. Sesja w pomieszczeniu z zielonymi, niebieskimi czy żółtymi ścianami zwyczajnie będzie wyglądała gorzej, niż te same zdjęcia wykonane w jasnym, skandynawskim wnętrzu. Punkt pierwszy zatem – Białe/jasne wnętrze.

Po drugie, przestrzeń. Jeśli planujesz pozować na łóżku, to w pomieszczeniu gdzie jest łóżko musi zmieścić się jeszcze fotograf. Musi być tam trochę przestrzeni by odejść z aparatem, by sesja mimo, że ograniczona czterema ścianami, dawała oddychać oglądającemu. Wreszcie dla Twojego własnego komfortu warto zadbać o to, by przestrzeń była wystarczająca.

Po trzecie – wystrój. Pomieszczenie powinno być urządzone w nowoczesnym stylu, albo staroświeckim stylu, grunt, żeby był to jakiś styl. Meblościanki w tle wyglądają słabo, szafy z ubraniami też, witrynka z telewizorem też nie jest idealnym tłem do zdjęć. Czy w pomieszczeniu jest gładka ściana i przestrzeń wokół niej? Czy w mieszkaniu jest schludnie? Bo oprócz tego niezbędny jest porządek – jeśli sesję robimy w Twoim mieszkaniu musisz upewnić się, że wszystkie zbędne rzeczy zostaną usunięte z widoku.

Rozmawiajmy zatem o miejscu wykonania sesji buduarowej wspólnie!

Click the buttonClick the button
czy wykonuję akty kobiece i...

Sesje erotyczne w Krakowie?

Pamiętaj też, że taka sesja nie ma nic wspólnego ze zdjęciami z męskich czasopism, to nie jest chamska erotyka uprzedmiotawiająca kobietę. Sesja sensualna w moim wydaniu, to zdjęcia ukazujące piękną kobietę w eleganckiej scenerii w sposób subtelny, zgody z życzeniem indywidualnym modelki.

Nie wykonuję sesji erotycznych, nie fotografuję modelek nago, kobiece akty i odważniejsze zdjęcia nie są w moim repertuarze. Jeśli ich szukasz to napisz - polecę Ci znajomych z Krakowa. To co oferuję jest kobiecym portretem, subtelnym ukazaniem piękna kobiety w odpowiednim kadrowaniu, nutce tajemniczości i podkreśleniu kobiecej zmysłowości.

nierozbierana sesja kobieca z modelka pozujaca w czerwonej sukni w fotograficznym studio
koszula i szorty to też dobry strój do sesji sensualnej, a odpowiedni nastrój można wytworzyć mimiką, gestami, wzrokiem i pozowaniem.

czy możliwa jest...

Nierozbierana sensualna sesja kobieca?

Oczywiście, że tak. Klasyczne sesje buduarowe to albo sesje w bieliźnie, albo nago jednak skadrowane tak, że części intymne są ukryte i pozostają tajemnicą. Ale możliwa jest jeszcze inna opcja. Sesja nierozbierana. Oczywiście to muszą być portrety, które pokażą trochę kobiecego ciała, ale już odkryte ramię, kobiece nogi czy brzuch doskonale wpasują się w klimat sensualnej sesji kobiecej. Nierozbieranej bo własnie Ty decydujesz o tym w czym chcesz wystąpić, co chcesz odsłonić, a co zasłonić. I sesję sensualną możemy zrobić w swetrze, szlafroku, t-shircie, rozpiętej koszuli czy wieczorowej sukni.

Dla mnie w fotografii sensualnej chodzi o coś dodatkowego, bez czego cała sztuka kobiecej fotografii buduarowej byłaby czymś zwykłym i zupełnie nie dawałaby takiego efektu. Chodzi o zmysłowość.

sensualna czyli zmysłowa

Zmysłowa sesja kobieca w Krakowie

Według mnie kluczem do zachwycającego efektu sesji kobiecej jest zmysłowość. Czy też mówiąc inaczej – sensualność. Rozumiem też, że możesz teraz zadawać sobie pytanie jak to zrobić, że przecież Ty taka nie jesteś. Jesteś, każda kobieta taka jest. To jest zwyczajnie kwestia odpowiedniego nastroju i kadrowania. Podpowiedzenia Ci, żeby nie patrzyć wprost do obiektywu, a lekko w dół, by nie uśmiechać się pełnym uśmiechem, ale tylko lekko rozchylić usta.

Wcześniej oczywiście przygotujemy się wspólnie do tej sesji i wymienimy inspiracje, które się podobają, zdjęcia wskazówki i drogowskazy dla mnie i dla Ciebie.

Ostatecznie to wzrok i oczy są taką wisienką na torcie i to jak będziesz patrzeć przypieczętuje sensualny wydźwięk Twoich zdjęć!

Jak przygotować się do sensualnej sesji kobiecej?

Nie umawiajmy się na sesję z dnia na dzień. Wymieńmy się inspiracjami, pokaż mi jakie zdjęcia Ci się podobają, albo powiedz o czym myślisz, a ja podeślę Ci inspiracje, z których wybierzesz coś co jest w Twoim guście i wybranym zakresie pozowania. Swobodnie i komfortowo dostosuj stroje do swojego wyobrażenia tej sesji - jeśli chciałabyś portrety w bieliźnie to ok, a jeśli trochę się wstydzisz to przecież możemy zacząć od jakiejś sukienki, spodni czy czegokolwiek. Na sesji będzie też grała muzyka, która pozwoli Ci lepiej wczuć się w klimat, ale może też grać Twoja muzyka, przecież sama możesz stworzyć playlistę, która Cię w odpowiedni klimat wprowadzi. Przede wszystkim więc rozmawiajmy!

A w dniu sesji

Postaraj się wyspać, zadbaj o fryzurę, makijaż, paznokcie. Jeśli potrzebujesz pomocy wizażystki - napisz do mnie, a polecę Ci te, z którymi współpracuję. Wyprasuj ubrania, w których będziesz występować. Jeśli trzeba wypij sobie kieliszek wina, albo przynieś go na sesję. Nie spóźnij się, niech ten dzień przebiega dla Ciebie komfortowo.

To będzie dla Ciebie budujące doświadczenie, ciesz się tym dniem, wspólnie stworzymy coś pięknego!

sensualny portret czarno bialy agaty podczas sesji kobiecej prywatnej w krakowie w obiektywie fotografa dariusza czepiela

Oferta Sesji Kobiecej

Zobacz w cenniku ile aktualnie kosztuje u mnie sensualna sesja kobieca.


Komfort

Na sensualnej sesji kobiecej gwarantuję Ci komfort. Każda poza jest wcześniej uzgadniana, nie robimy zdjęć, kadrów ani ustawień, które sprawiają, że czujesz się niekomfortowo. Jestem profesjonalnym fotografem, zadbam o swobodną atmosferę ale też nigdy nie będę 'za blisko', nie dotykam nigdy osób fotografowanych, dziesiątki zadowolonych klientów wystawiło mi już opinie i możesz być pewna, że komfort i bezpieczeństwo to słowa klucze, którymi się kieruję!


Dyskrecja

Jako modelka decydujesz również o tym, czy jakiekolwiek zdjęcia z naszej sesji będą opublikowane. Rozumiem, że być może będziesz się chciała nimi pochwalić w social media, a być może będą to zdjęcia do szuflady i wiedz, że w pełni respektuję Twoje prawo do nie wyrażenia zgody na wykorzystanie przeze mnie tych zdjęć.

Twój komfort i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu !

Sensualna sesja kobieca na prezent?

Sesja buduarowa w prezencie to świetny pomysł, ale rozważnie do tego podchodź. W poradniku prezentowym podałem mnóstwo powodów, dla których warto zrobić sesję zdjęciową, ale tego rodzaju zmysłowa fotografia to trochę inne para kaloszy.

Przede wszystkim może to być świetny prezent od Ciebie dla Ciebie, na urodziny, czy poprawę humoru. Przygoda i nowe doświadczenie z efektem, który Cię zachwyci.

Może to być forma prezentu dla partnera, pod warunkiem, że nie jest zbyt dużym zazdrośnikiem. Który mężczyzna nie doceniłby urody swojej kobiety!

Nie polecam jednak sesji kobiecej jako prezent dla koleżanki czy nawet żony/partnerki. Nie każda kobieta jest gotowa na taką sesję fotograficzną i to właśnie kobieta sama powinna decydować, czy chce czegoś takiego doświadczyć.

sesja sensualna w krakowie w studio

Podkreślę jeszcze raz, że traktuję sensualne sesje kobiece jak szczególny rodzaj portretu. Nie odbieram tego rodzaju zdjęć jakby miały pójść do Playboya czy innych męskich czasopism, raczej widziałbym je w czasopismach kobiecych, w artykułach o pięknych kobietach, zmysłowych duszach, trójwymiarowym portrecie.

Nie dziwię się, że ten rodzaj zdjęć zyskuje obecnie na popularności i pozostaje się cieszyć, że coraz więcej kobiet decyduje się na takie sesje. Gwarantuję, że efekt będzie znakomity, podniesie Twoją pewność siebie, poprawi Ci humor, zwiększy samoakceptację i sprawi, że pokochasz siebie na nowo!

Fotografia kobieca – jak się ubrać?

Jeśli chodzi o stroje na sensualną sesję kobiecą to kanon jest jasny. Ładna bielizna, szpilki. Ale sesja trwać będzie godzinę i spokojnie znajdziemy czas by wypróbować 2,3,4 stylizacje – w zależności od potrzeb. Przygotuj więc torbę ze strojami a w niej postaraj się mieć kilka alternatyw. Do przemyślenia na pewno są:

 • bielizna – najlepiej dwa różnokolorowe komplety, może jakieś body czy inną tunikę
 • strój, który nie jest bielizną, a wyglądasz w nim seksownie – może to sukienka, może kostium, może jakieś przebranie?
 • coś zwykłego – może luźny sweter, bluza, t-shirt, szal – czasem wystarczy się czymś odpowiednio owinąć i efekt gotowy
 • koszula, coś eleganckiego? coś w czym czujesz się dobrze i chciałabyś wystąpić.

Nie musisz mieć wszystkiego, rozważ, które opcje podobają Ci się najbardziej, a to jak może to wyglądać widzisz w tym poście, będziemy też wymieniać się inspiracjami, na których zobaczysz jak mogą wyglądać sensualne stylizacje.

Przede wszystkim przeglądnij szafę i daj mi znać co masz i możesz zabrać !

Stylowa fotografia kobieca w praktyce – nawet jeśli nie jesteś modelką!

Zobacz poniżej na przykładowe sesje zdjęciowe w klimacie sensualnym, które udało mi się zrobić niedawno i na które otrzymałem zgodę na publikację. Pamiętaj bowiem, że nie każda kobieta chce się zgodzić by jej zdjęcia sensualne znalazły się w sieci i jeśli takie jest Twoje życzenie to oczywiście będę to respektował.

Chciałbym też podkreślić, że nie musisz być modelką, by zdecydować się na taką sesję. Nie musisz mieć za sobą dziesiątek sesji zdjęciowych by fotografia typu sensualnego była czymś czego możesz spróbować. To usługa dla każdej kobiety, każdej która pragnie ujrzeć swój wizerunek na zdjęciach profesjonalnego fotografa. To nie modelka ma być profesjonalna, a właśnie fotograf, który odpowiednio ustawi, doradzi, oświetli, pomoże, podpowie i doda otuchy. I takie jest właśnie moje zadanie, a Ty wyjdziesz z tej sesji z przekonaniem, że jesteś piękna, a zdjęcia wyjdą cudownie. I w dodatku sama wybierzesz zdjęcia, które ostatecznie otrzymasz.

Sensualna sesja kobieca jako prezent urodzinowy!

Viki zamówiła sesję kobiecą jako prezent na swoje urodziny. Prezent od siebie dla siebie. Nigdy wcześniej nie pozowała do profesjonalnych zdjęć. Rozmawialiśmy prawie 2 tygodnie przed sesją o tym gdzie ją zrobimy i jaki będzie mieć charakter, jakie stroje Viki wykorzysta i jakie kadry podobają jej się najbardziej. Sesję tę zrobiliśmy w studio fotograficznym, z którym współpracuję – Art & More.

Viki zadbała o swój wygląd i z okazji urodzin wybrała się do fryzjera i kosmetyczki, wyglądała pięknie i wystarczyło tylko odpowiednio ustawić niedoświadczoną modelkę, włączyć muzykę i zdjęcia robiły się same.

sesja kobieca Lilii w studio fotograficznym art and more w Krakowieodpowiedni wystroj studia zdjeciowego umozliwia zrobienie pieknej i subtelnej sesji kobiecejnierozbierana sesja kobieca to znak rozpoznawczy fotografa Dariusza Czepiela. Nie trzeba pozowac nago czy w bieliznie by zdjecia wyszly kobieco, zmyslowo i kuszaco.Viktoria wybrala sensualna sesje kobieca jako prezent na urodziny dla siebiesensualna sesja w Krakowie w wykonaniu fotografa Dariusza Czepielasensualny portret kobiecy wykonał Dariusz Czepielkażda kobieta choć raz w życiu powinna skusić się na zmyslowa sesje kobieca.sensual photographer in Krakow Dariusz Czepiel offers private sessions for womenkwiaty to ciekawy element dekoracyjny podczas zmyslowej sesji kobiecej

Kobiece portrety w stylowym wnętrzu

Jeśli oczekujesz by Twoje kobiece portrety były utrzymane w zmysłowym i sensualnym klimacie, to stylowe wnętrze jest najlepszym pomysłem co do tego jakie miejsce wybrać na tego rodzaju zdjęcia. Lilia (mogliście ją już zobaczyć w sesji na Dolnych Młynów w Krakowie) też wybrała studio Art & More na swoją sesję kobiecą i wybrała wariant bardziej ubrany i mniej odsłaniający. W ten sposób też da się zrobić sesję w klimacie sensualnym bo nawet jeansy i podkoszulek mogą seksownie wyglądać jeśli kobieta odpowiednio się ustawi i zapozuje, a to już moje zadanie by odpowiednio pokierować i pokazać. Na sesji też zdjęcia oglądamy na bieżąco tak, że – prawie jak przy selfie -wiesz jak wychodzisz i wszelkie niedoskonałości ustawienia korygujemy na bieżąco.

Kiedy Ty sprezentujesz sobie taką sesję?

odpowiedni wystroj wnetrz jest konieczny do wykonania sesji kobiecej.piekna kobieta pozuje do sesji sensualnej wykonanej przez fotografa dariusza czepielaprywatny portret kobiecy w krakowie wykonal Dariusz Czepielzmyslowa sesja sensualna w studio art and more w krakowiesensualna sesja kobieca to cos na co przynajmniej raz w zyciu powinna sie zdecydowac kazda kobietasensualna sesja kobieca to pokazanie kobiety pieknej, seksownej i kuszacej w subtelnych pozach i z cudownie glebokim wzrokiemcudowne efekty sesji kobiecej w wykonaniu fotografa Dariusza Czepiela

 

Co oprócz bielizny ubrać na sesji kobiecej we wnętrzach?

Temat rzeka, pogadajmy o tym przed sesją. Zerknij do szafy i zobacz co w niej jest, z pewnością masz też dobre rozeznanie co z tych strojów łączy się ze sobą dobrze tworząc seksowną i kobiecą stylizację. Ładna bielizna to element kluczowy. Nawet jeśli nie robimy zdjęć w bieliźnie to koronka stanika może pokazać się tu czy tam. Agata oprócz bielizny przyniosła na sesję też długą, elegancką, czerwoną sukienkę w której wyglądała wprost zjawiskowo. Dodatkowo mieliśmy do dyspozycji całą walizkę ubrań (!), ale ostatecznie poszliśmy w koszulę, która raz po raz odsłaniała ramię, a także krótką sukienkę, która lekko odsłaniała brzuch. Zobaczcie jakie cuda wyczarowaliśmy wspólnie podczas godzinnej sesji w studio artandmore.krk w Krakowie.

Dodam, że Agata nie pozowała wcześniej do zdjęć profesjonalnych, na jej instagramie sporo było zdjęć typu selfie. Jak widać selfie pomaga oswoić się z tym jak pozować do zdjęć, bo miałem wrażenie, że współpracuję z profesjonalną modelką!

piękny portret zjawiskowej kobiety w rozwianych włosach w wykonaniu fotografa portretowego Dariusza Czepiela w Krakowiepiękna blondynka pozuje w czerwonej sukience na sesji w studio art and more w Krakowiesensualne portrety kobiece Agaty w czerwonej sukni w wykonaniu fotografa Dariusza Czepielaportrety kobiece w studio fotograficznym w krakowiesensualna sesja kobieca Agaty pozujacej w koszuli na lozkukobieta w czerwonej sukni pozuje przy scianie kolo oknana sesji sensualnej czasem eksponuje sie kobiece wdzieki i pokazuje pupe, biodra czy piersiczarno bialy zmyslowy portret kobiecysensualna sesja kobieca w obiektywie fotografa z krakowa dariusza czepielaseksowna blondynka pozuje w zmyslowej pozie na sesji sensualnejpatrz na mnie tym wzrokiem i pozuj w kuszacym stroju na sesji zdjeciowej w studio art and moreportret zjawiskowej blondynki w wykonaniu fotografa Dariusza Czepielaportrety kobiece w krakowie na sesjach prywatnych w stylowych wnetrzach

 

A jeśli spodobała Wam się stylizacja z czerwoną sukienką to odwiedźcie też posta z Kingą w czerwonej sukni na Wawelu!

Poniżej znajdziecie też kolejne sensualne sesje buduarowe, które zrobiłem w ostatnim czasie.

Zasługujesz na taką sesję - choć raz w życiu!

Zdaję sobie sprawę, że taka sesja wymaga odwagi, że to wymaga wyboru właściwego fotografa, stroju, masy przygotowań. Niby dużo zachodu i do tego dochodzi często Twoja niepewność, czy ja się nadaję, czy sobie poradzę.

Nadajesz się. Poradzisz sobie. Pomogę Ci się o tym przekonać.

Uważam, że chociaż raz w życiu każda kobieta powinna sobie zrobić sesję kobiecą, zmysłową, sensualną, taką, która na całe życie pozostawi jej w pamięci niezwykłe doświadczenie i pozwoli jej już zawsze pamiętać, jaka była piękna, jakie miała cudne ciało.

I nigdy nie jest na taką sesję za późno, nigdy też może nie powiesz przed lustrem, że jesteś na nią gotowa, ale nigdy też nie będziesz żałować, że się na nią zdecydowałaś.

Bądź odważna, poczuj się piękna!

 

portret pięknej blondynki z tatuażami wykonany przez fotografa Dariusza Czepiela

#przyjdznaportret

Na instagramie stworzyłem specjalny profil i hashtag poświęcone fotografii portretowej mojego autorstwa.

#przyjdznaportret to właśnie sposób by każdy mógł pochwalić się zdjęciem zrobionym przez mnie i zgrupować je pod tym hashtagiem. To też sposób dla Was by wygodnie przejrzeć moje portfolio fotografii portretowej i niekoniecznie przeglądać posty bloga w poszukiwaniu konkretnych sesji. Choć oczywiście zachęcam do obejrzenia na blogu całych materiałów.

Przyjdź na portret to apel do Was, ale wiąże się z moim postanowieniem by robić coraz więcej sesji zdjęciowych w Krakowie i oferować je ludziom w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy zrezygnować w weekend z dwóch drinków w barze i już można się wybrać do mnie na mini sesję!

Zainwestuj w jakość!

Zobacz na Instagramie

Decyzja należy do Ciebie. Zapraszam Cię na sesję portretową!

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o szczegółach, pomysłach, terminach.

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the key.

  A może sensualna sesja intymna z partnerem?

  Brzmi jak szalony pomysł? Cóż, nie każda para czułaby się w takiej sesji komfortowo, czasem partner dodaje skrzydeł, a czasem powoduje pewną blokadę. Sama wiesz najlepiej czy odnaleźlibyście się w sesji intymnej we dwoje, wtuleni w siebie, z zamkniętymi oczami odczuwając się nawzajem innymi zmysłami.

  Ale jeśli czujecie ten klimat, to sesja we dwójkę może być dla Was znakomitą przygodą, która dodatkowo dodam Waszemu związkowi skrzydeł.

  Zapraszam na dyskretne sesje intymne dla par!

  Sensualna sesja buduarowa w studio w Krakowie

  Kolejna sesja, którą chcę i mogę Wam pokazać zrobiliśmy wspólnie z Kingą. Znacie ją już choćby z sesji zdjęciowej na Wawelu, tym razem jednak zdecydowaliśmy się na coś zupełnie innego. W okresie zimowym nieco mniej ma się chęci na zdjęcia na zewnątrz, dlatego zdecydowaliśmy się na wynajem studia w Krakowie i zrobienia sesji buduarowej, w klimacie zmysłowym. Ponownie macie tu przykład współpracy, zgodnej z oczekiwaniami klientki bo to właśnie Ty decydujesz czy wystąpisz w bieliźnie, bez bielizny czy w zupełnie innym stroju. Ten właśnie inny, seksowny strój widzicie na zdjęciach z Kingą.

  Zapraszam na sesje buduarowe w Krakowie – one mogą wyglądać tak, jak sobie tego życzysz!

  portret kobiecy we wnętrzach ubranej w seksowne jeansy i szpilkisesja buduarowa w jeansach w studio w krakowieodbicie lustrzane modelki podczas sesji zdjeciowej w krakowiesensualny portret kobiecy czarno bialy w wykonaniu fotografa Dariusza Czepielazmysłowa poza modelki podczas sesji buduarowej w Krakowiezamyślona i zmysłowa modelka na sesji kobiecej w obiektywie Dariusza Czepielamodelka na sofie w seksownym sweterku. Taki sweterek idealnie nadaje się zamiast bielizny do sesji kobiecej.zjawiskowa i seksowna kinga na sesji buduarowej w krakowiemodelka pozuje w seksownym stroju na tle drzwi w studio art&more w krakowieczarno biały portret zmysłowej Kingi w obiektywie Dariusza Czepiela fotografa z KrakowaModelka bawi się włosami, patrzy głęboko w obiektyw i tworzy nastrój zmysłowej tajemniczości w seksownym wydaniumodelka pozuje leżąc na lustrze w sesji w studio w Krakowieprzykładowy kadr z sesji buduarowej, na którym modelka leży na łóżku i bawi się włosamikoszula i szorty to też dobry strój do sesji sensualnej, a odpowiedni nastrój można wytworzyć mimiką, gestami, wzrokiem i pozowaniem.mała czarna suknia na sesji kobiecej w studio w zimowe dniDariusz Czepiel Fotografia zaprasza na portret kobiecy we wnętrzach w studio w Krakowie.Tajemniczy portret kobiety w czarnej sukni zrobiony przez uchylone drzwi studia.Modelka przy drzwiach to świetny pomysł na kadry do sesji buduarowej czy kobiecejZjawiskowa Kinga w czarnej sukni pręży się przed obiektywem fotografa krakowskiego Dariusza Czepielatajemniczy portret kobiecy wykonał Dariusz Czepiel w studio art&more w Krakowie

  Kolejne sesje już wkrótce!