Kinga w czerwienina Zamku Królewskim

Brzmi to może odrobinę księżniczkowo, ale nic z tych rzeczy. Nie mówimy tu bowiem o sesji stylizowanej na zamki i księżniczki, ale o sesji modelkowej w wyjątkowej kreacji. Mam nadzieję, że poniższe zdjęcia pozwolą Ci zainspirować się pomysłami co do tego jak to, co mamy w szafie może być dobrym powodem do zrobienia sobie sesji zdjęciowej. Kinga napisała do mnie właśnie z takim argumentem, a ja pomyślałem sobie, że nie na codzień zdarza się fotografowanie kogoś w czerwonej sukni balowej. Dołóżmy do tego Zamek Królewski na Wawelu i mamy ciekawą mieszankę.

Zapraszam na nieco lektury i odrobinę zdjęć!

W co się ubrać na sesję zdjęciową

Strój na sesję modelkową to temat rzeka, wszyscy znamy przecież przebłyski z wybiegów gdzie projektanci co roku pokazują nowe kolekcje, a zwykły człowiek zastanawia się kto takie coś w ogóle ubiera. Ale dygresja dygresją, strój w jakim wystąpisz na sesji zdjęciowej, która nie jest typową sesją fashion robiona na zlecenie, zależy w dużej mierze od Ciebie.

Oczywiście jeśli to sesja dla jakiejś marki, jeśli zaangażowana jest stylistka, jeśli to sesja realizująca jakiś pomysł – w takich przypadkach nie ma dowolności co do stroju. Ale jeśli to sesja wizerunkowa, realizacja vouchera prezentowego, czy zwyczajnie sesja portretowa inicjowana przez Ciebie, wtedy ani ja jako fotograf, ani nikt inny, nie stawia przed Tobą konkretnych wymogów, co do tego w czym na tej sesji wystąpisz.

Ile kosztuje taka sesja?

Czerwona suknia czy jeansy i t-shirt?

Często to właśnie od Ciebie zależy w czym wystąpisz i w takim układzie warto rozejrzeć się po szafie. Oczywiście sesję zrobimy nawet jeśli przyjdziesz w jeansach i podkoszulku, ale może masz w szafie “czerwoną suknię”. Napisałem to w cudzysłowie bo nie oczekuję, że odczytasz to dosłownie, a raczej realnie zastanowisz się czy w swojej szafie masz stroje, które mogą być ciekawym elementem zdjęć. Wtedy taka sesja modelkowa wydaje się być odrobinę ciekawsza, niecodzienna i zjawiskowa. Zobacz poniższą sesję zdjęciową w sukience w czerwieni.

Polecam też Pinteresta lub instagrama gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji co do tego co na siebie założyć.

Sesja modelkowa w Krakowie

Zapraszam serdecznie na tego typu sesje na terenie Krakowa. Sesja modelkowa nie jest przeznaczona tylko dla zawodowych czy początkujących modelek. Moim celem jako fotografa z Krakowa jest propagowanie profesjonalnych sesji zdjęciowych wśród wszystkich ludzi, którzy nie boją się robić sobie zdjęcia.

Swoiste #stopselfie

W tak atrakcyjnej cenie sesja modelkowa to coś, co można zaplanować w budżecie i raz czy dwa razy do roku, skusić się na profesjonalne portrety w Krakowie!

jak pozbyłem się ludzi czyli...

Sesja zdjęciowa na Wawelu

Kiedy Kinga pokazała mi przed sesją o jakiej czerwonej sukni mówimy od razu wspólnie zaczęliśmy rozmyślać gdzie zrobić takie portrety. Czerwona suknia balowa nie pasuje do tramwaju i strój poniekąd determinuje, czy może raczej zawęża opcje wyboru miejsca na sesję zdjęciową.

Na szczęście w Krakowie opcji było co najmniej kilka i postanowiliśmy na dość szalony pomysł – Wawel. Jeśli mieszkacie w Krakowie to wiecie dobrze, że jest to jedno z najbardziej obleganych przez turystów miejsc w Krakowie. Kilkusetletnia historia, znakomita architektura, niezapomniane doświadczenie obcowania z historią – nie bez powodu co roku Wawel odwiedzają miliony turystów.

Ja również odwiedziłem Wawel razem z Kingą i jednym z moich fotograficznych celów podczas tej sesji było… pozbycie się ludzi ze zdjęć. Bo co to za sesja modelkowa, gdy na większości zdjęć są tabuny turystów. Obejrzyjcie poniżej sesję i napiszcie w komentarzu, czy dobrze się spisałem!

A jeśli macie ochotę pooglądać Kingę w innym wydaniu, to zapraszamy na jej sesję kobiecą w studio w Krakowie.

A może potrzebujesz tylko 1-2 zdjęć?Sesja na prezent? Zobacz na jaką okazję!

Portret kobiety w czerwonej sukni

Co nieco już napisałem, umówilismy się z Kingą w sobotni poranek (tak! sobotni poranek) na Wawelu w Krakowie, startowaliśmy wcześnie ale nie o świcie, bo osobiście lubię pospać. Turyści pomału zmierzali już na Wawel ,tłumów jeszcze nie było, ale przestrzenie pomału się zapełniały. A my lawirowaliśmy przy ścianach, w zakamarkach, z dala od kolejek, z dala od zwiedzających.

Co chwile ktoś przystawał, patrzył na Kingę w czerwonej sukni, co mniej dyskretni robili zdjęcia, zachwycali się.

Zachwyćcie się i Wy – zapraszam na sesję z kobietą w czerwonej sukni!

 

modelka w czerwonej sukni pozuje do portretów na zamku królewskim na wawelupiękna kobieta w czerwonej sukni rozczesuje włosy pozując dla fotografa Dariusza CzepielaWawel to niezwykłe miejsce i ze względów historycznych warto je zwiedzieć, a przy odrobinie sprytu jest to też ciekawa opcja na sesję zdjęciowąmodelka w czerwonej sukni pozuje siedząc na schodach w zmysłowej poziesesja modelkowa wykonana na Wawelu w Krakowiesesja modelkowa z kobietą w czerwonej sukni w wykonaniu fotografa Dariusza Czepiela

portret pięknej blondynki z tatuażami wykonany przez fotografa Dariusza Czepiela

#przyjdznaportret

Na instagramie stworzyłem specjalny profil i hashtag poświęcone fotografii portretowej mojego autorstwa.

#przyjdznaportret to właśnie sposób by każdy mógł pochwalić się zdjęciem zrobionym przez mnie i zgrupować je pod tym hashtagiem. To też sposób dla Was by wygodnie przejrzeć moje portfolio fotografii portretowej i niekoniecznie przeglądać posty bloga w poszukiwaniu konkretnych sesji. Choć oczywiście zachęcam do obejrzenia na blogu całych materiałów.

Przyjdź na portret to apel do Was, ale wiąże się z moim postanowieniem by robić coraz więcej sesji zdjęciowych w Krakowie i oferować je ludziom w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy zrezygnować w weekend z dwóch drinków w barze i już można się wybrać do mnie na mini sesję!

Zainwestuj w jakość!

Zobacz na Instagramie

Decyzja należy do Ciebie. Zapraszam Cię na sesję portretową!

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o szczegółach, pomysłach, terminach.

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach