Pomysły na prezentna każdą okazję!

Ile razy zastanawiałaś się, co wybrać na prezent dla koleżanki, przyjaciółki, babci, dziadka, czy na święta? Przeglądałaś wyszukiwarkę w nadziei na „oryginalny prezent”? A może krążyłeś po sklepach głowiąc się co kupić dla żony? Dziś przychodzę do Was z gotowym rozwiązaniem na prezentowe dylematy! Z góry też przepraszam za miejscami żeńską formę, niniejszy poradnik prezentowy jest przeznaczony również dla Panów i tak naprawdę skonstruowany jest wokół konkretnych okazji czy wokół konkretnych osób, które chcemy obdarować. Mam nadzieję, że pomoże Wam on ustalić jakie są dobre, a przede wszystkim oryginalne pomysły na prezent. Bo przecież tyle już razy klepaliście kwiaty, bombonierki, kosmetyki, vouchery do SPA i na zabiegi kosmetyczne czy prezent stary jak świat – alkohol! Czy wypada któryś raz z rzędu obracać się wokół tych samych pomysłów? Wasza przyjaciółka, mama, żona, kolega, znajoma para, siostra czy brat – myślicie, że nie pamiętają co dostali od Was rok temu?

Zapraszam na poradnik prezentowy!

Prezent w formie Bonu / Vouchera Prezentowego

Sesja na prezent to świetny pomysł o czym poniżej mam nadzieję się przekonacie, ale jeśli sesja jest w prezencie to co wyskakuje z tortu? Otóż to bon albo voucher wyskakuje z tortu.

Zobacz jak wygląda bon prezentowy na sesję
Sesja Portretowa w Krakowie jako wyjątkowy pomysł na prezent dla przyjaciółki

Oryginalny prezent dla przyjaciółki

Przyjaciółka jest dla nas często bliższa niż rodzina. Jest to osoba wyjątkowa, której można powiedzieć wszystko i liczyć na nią w każdej sytuacji. W związku z tym z okazji jej urodzin, świąt bądź innego ważnego wydarzenia, chcemy obdarować ją czymś naprawdę niesamowitym. Z pewnością przez lata wyczerpaliście już listę przedmiotów – od perfum po kolczyki. Warto zatem, rozważyć coś zupełnie alternatywnego, co wywoła więcej emocji, da nowe doświadczenie oraz sprawi, że poczuje się ona naprawdę doceniona. Stawiając na przeżycia, zamiast rzeczy materialnych polecam wybór sesji zdjęciowej, która będzie wspaniałą pamiątką na całe życie! Co więcej, w zależności od preferencji można ofiarować bon na sesję bądź też wybrać się na nią razem. To będzie wyjątkowy prezent dla przyjaciółki. Po latach z pewnością będzie co wspominać! – zarówno sam moment uwieczniania wspólnie spędzonego czasu, jak i oglądając finalny efekt.

I kiedy myślisz, że sesja sprezentowana przyjaciółce to będzie świetny pomysł, podsuwam pomysł może nawet ciekawszy – czyli sesja zdjęciowa przyjaciółek, Ciebie i jej. Czy nie brzmi to jak coś oryginalnego o ponadczasowym znaczeniu?

Zobacz jak może wyglądać taka sesja

Pomysł na prezent dla koleżanki

W zależności od stopnia znajomości znalezienie odpowiedniego prezentu dla koleżanki może być dość proste, lub nieco bardziej czasochłonne. Istnieje też opcja podpytania wspólnych znajomych, lub i danej osoby, czego oczekuje. Aczkolwiek chcąc ją pozytywnie zaskoczyć dobrze jest zachować element niespodzianki. Jest to niełatwe zadanie w sytuacji, gdy koleżankę znamy jedynie z pracy lub są to początki znajomości. W takich przypadkach najczęściej wybiera się na prezent bardzo uniwersalne i dość przewidywalne opcje, jak: kwiaty, czekoladki, czy voucher na kawę. Zdecydowanie ciekawszą opcją będą: bilety do kina, bon na sesję zdjęciową, albo karta podarunkowa do wybranego sklepu. Obdarowana znajoma na pewno doceni inwencję wykraczającą poza oklepane schematy!

A kiedy wydaje się, że koszt sesji zdjęciowej przewyższa nieco budżet jaki przeznaczyłaś dla koleżanki, z pomocą przychodzi znany wszystkim zwyczaj zrzutki – a gdyby tak kilka koleżanek złożyło się na jeden wspólny prezent by podzielić koszty, a jednocześnie obdarować znajomą czymś ponadczasowym? Przy takiej opcji wszystkie inne pomysły na prezent dla koleżanki wydają się czymś po prostu zwyczajnym!

Zobacz co w prezencie mogłaby otrzymać Twoja koleżanka
mini sesja wizerunkowa-portretowa w Krakowie będzie niezwykłym prezentem dla koleżanki
Sesja zdjęciowa jako idealny prezent dla żony

Niezapomniany prezent dla żony

Zapewne wielokrotnie słyszałeś od swojej połówki pytanie z serii: ,,czy ja Ci się jeszcze podobam?”, albo narzekanie: ,,jestem za gruba, patrz na te wałeczki”.. Kobiety potrzebują potwierdzenia, że w Twoich oczach są najpiękniejsze i akceptujesz je takim, jakie są – wraz z gorszym nastrojem w kiepskim dniu, czy zimowymi, dodatkowymi kilogramami 😉 Teraz możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu prezentując ukochanej sesję zdjęciową. Jako prezent dla niej upewnisz ją o jej atrakcyjności, a ona będzie miała naprawdę niebanalny upominek! Doskonale rozumiem, że oryginalny prezent dla żony to trudny orzech do zgryzienia, więc przychodzę do Ciebie z bonem, który jest gotowy do wręczenia w formie zaproszenia na Sesję Zdjęciową.

Jestem przekonany, że Twoja małżonka się tego nie spodziewa i będzie mile zaskoczona! Profesjonalna sesja to gwarancja wysokiej jakości zdjęć, świetna przygoda oraz okazja do upamiętnienia danej chwili. To wyjątkowy prezent dla kobiety. Poza sesją indywidualną partnerki, małżeństwa często decydują się też na wspólne ujęcia, co sprawia, że prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy!

 

Warto też się zastanowić czy Twoją żonę nie ucieszy sesja innego rodzaju. Jeśli jesteście rodziną z dziećmi to czymś co każda mama, a zarazem żona, doceni, jest portret rodzinny. Zobacz jak możesz wyglądać sesja mamy z dziećmi – mamy, która jest przecież Twoją żoną!

Czy Twoja żona nie ucieszyłaby się z takiego prezentu?

Pomysł na prezent na 18

I w końcu przychodzi upragniony moment – długo wyczekiwany sezon osiemnastkowy! Znajomi prześcigają się w pomysłach na prezenty, organizują wspólne zbiórki, wyszukują groupony.. A jakby tak połączyć oryginalny prezent na osiemnastkę (18) z przyzwoitą ceną? Do tego będzie to coś co obdarowana osoba będzie długo wspominać? Brzmi nieprawdopodobnie, prawda?? Niemniej rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki! A jest nim voucher na sesję zdjęciową! Osiemnaście lat obchodzi się tylko raz! Warto uwiecznić to na fotografiach, które potem z dumą będzie pokazywać się wnukom, żonie, czy dzieciom 😉 Świeżo upieczony pełnoletni do kolekcji swoich doświadczeń będzie mógł dodać profesjonalną sesję zdjęciową, a przy okazji zasilić rodzinny album! W przeciwieństwie do kolejnej butelki alkoholu, których i tak będzie ponad miarę, sprawisz solenizantowi prezent na resztę życia!

Dodatkowo, jeśli na prezent na osiemnastkę zrzucacie się w kilka osób, ciekawym pomysłem może być podarowanie solenizantce nie sesji indywidualnej (choć taka opcja oczywiście istnieje), ale może własnie sesję w grupie najlepszych przyjaciół, którzy decydują się na obdarowanie osoby wchodzącej w dorosłość w coś o ponadczasowym charakterze. Możecie więc uwiecznić Waszą przyjaźć w ciekawej lifestylowej sesji!

Wyjątkowe doświadczenie na 18 urodziny!
sesja zdjeciowa w krakowie jako oryginalny prezent na 18

Prezent na 40 (czterdziestkę)

Czterdzieste urodziny są doprawdy wyjątkowe. Stanowią w pewnym sensie granicę pomiędzy młodością, czasem szaleństwa, a okresem refleksji, dojrzałości i większej stabilności.. albo wręcz przeciwnie! 😉 Wiele osób nie przyjmując do świadomości kolejnych zmarszczek stara się odmłodzić na wszelkie sposoby. Poza sportami ekstremalnymi, wyjeżdżają na wycieczki na koniec świata, wychodzą na imprezy, zmieniają garderobę, a nawet całą swoją rutynę – pracę, środowisko, pasję. Tak przełomowy moment godny jest upamiętnienia! Czas na oryginalny prezent na 40, 50… Jako fotograf często spotykam ludzi kończących bądź zaczynających kolejny etap. Sesja zdjęciowa jest dla nich idealnym dopełnieniem, zamknięciem jednych drzwi, by otworzyć następne. Zamiast ryzykować nietrafionymi perfumami, lub biżuterią, lepiej podarować trochę emocji, jakie przynosi stanięcie przed obiektywem! Voucher w eleganckiej oprawie znajdziesz w postaci bonu podarunkowego tutaj – I po problemie! Już nie musisz się dłużej zastanawiać nad idealnym prezentem na 40 urodziny 😉

Oczywiście czterdziestoletnia osoba to już zazwyczaj ktoś świadomy i też zanim się kogoś takiego obdaruje zaproszeniem na sesję zdjęciową to warto się zreflektować, czy przypadkiem nie mamy do czynienia z osobą, która zdjęć nie lubi lub wręcz ich unika. Bo jeśli tak to inne pomysły na prezent mogą sprawdzić się lepiej. Ale jeśli jest to osoba, która miała w przeszłości do czynienia z obiektywem, albo chociaż jest otwarta na nowe wyzwania, to z pewnością doświadczenie indywidualnej sesji portretowej może być dla czterdziestolatka czy czterdziestolatki idealnym i oryginalnym prezentem.

A dla kobiet szczególnie polecanym rodzajem sesji jest sensualna sesja kobieca – zobacz jak może wyglądać!

Zobacz propozycję sesji portretowych!

Pomysł na prezent na święta

Święta to spory wydatek, bieganina, brak czasu i zapewne pomysłów na prezenty na święta. Ale i na to jest rozwiązanie! 🙂 Rozważając prezent dla babci, czy dziadka można sprezentować im pięknie obramowane zdjęcia swoich dzieci, własne fotografie, lub zaaranżować nawet sesję rodziną. Dobrej jakości zdjęcia można wykorzystać również do wykonania kalendarzy na przyszły rok i podarowania ich rodzicom, czy rodzeństwu. Opcjonalnie w razie zbliżającej się jakiejś wyjątkowej okoliczności u bliskiej osoby, idealnie sprawdzi się prezent w formie vouchera na sesję zdjęciową. Niemniej chyba najwięcej wrażeń, emocji i wspomnień dostarczy rodzinna sesja lifestylowa, która pozwoli na miłe spędzenie czasu oraz stworzy okazję na uwiecznienie w końcu wszystkich razem! 😉

Ciekawym pomysłem może być także sesja świąteczna, aczkolwiek podarowana pod choinkę może być już przysłowiową musztardą po obiedzie. Pod choinkę więc celujcie w vouchery na sesje rodzinne czy portretowe, które możemy wykonać zarówno zimą, jak i poczekać do lata, bo vouchery są ważne zwykle około 12 miesięcy. Sesja zdjęciowa świąteczna to z kolei świetny pomysł na prezent dla kogoś, kogo okazja wypada na miesiące jesienne – wrzesień, październik i listopad. Wtedy możemy się wyrobić przed świętami i zrobić na przykład sesję z ubierania choinki! Taka sesja to idealny prezent na święta!

Zobacz przykładową sesję świąteczną!
Świąteczna sesja zdjęciowa jako oryginalny prezent na święta w wykonaniu Dariusz Czepeil fotograf
sesja to oryginalny prezent dla mamy

Pomysł na prezent na dzień matki

Dzień matki obchodzony jest na całym świecie i choć w różnych szerokościach geograficznych jest to różna data, w Polsce 26 maja jest dniem wszystkich mam. Nie będę nawet próbował opisać jak ważną postacią w życiu każdego człowieka jest mama, skupię się natomiast na pewnych trudnościach, które rok w rok nas trapią, kiedy przychodzi wymyślić prezent dla mamy. Pierwsze do głowy przychodzą kwiaty, ulubione kwiaty Twojej mamy i to jest świetny pomysł, choć zwykle radość trwa 3 dni a potem lecą zwiędnięte do śmietnika. Zapewne też niejeden raz mama otwierając prezent od Was znajdowała kosmetyki, kawy czy herbaty, być może vouchery do salonów kosmetycznych, czasem jest to coś realnego, potrzebnego, coś co wspominała parę tygodni temu, że potrzebuje. Ciężko znaleźć fajny prezent dla mamy. I z tego wszystkiego Wasza mama będzie się cieszyć, bo przecież nie chodzi o te materiale gesty, ale o to, że pamiętacie, że przychodzicie, że kochacie.

Jeśli chodzi o pomysły na prezent na dzień mamy czymś nieco bardziej oryginalnym jest sesja zdjęciowa, którą w formie bonu prezentowego możesz podarować swojej mamie. Ale uwaga, ważne by mieć świadomość czy mama przypadkiem nie jest uczulona na bycie fotografowaną. W takim wypadku sesja indywidualna dla mamy nie jest najlepszym pomysłem, ale wiecie jakiej sesji mama nigdy nie odmówi? Takiej, w której jest razem ze swoimi dziećmi. Utarło się, że sesja mamy z dziećmi to coś co robi się, gdy dzieci są małe, a mama młoda. Tymczasem co stoi na przeszkodzie by zrobi sobie sesję w stylu lifestyle, na spacerze czy kawie w ulubionej kawiarni? Czy myślicie, że mama nie chciałaby mieć zdjęć z dziećmi, które są w wieku 15, 25, 35, 40 czy 50 lat? Czy przypadkiem nie zaniedbujemy takiej wielopokoleniowej fotografii rodzinnej i nie skazujemy naszych mam na oglądanie zdjęć sprzed dziesiątek lat?

Sesja na dzień matki to świetny pomysł by stanąć z mamą przed obiektywem i podarować jej pamiątkę o ponadczasowym charakterze. Ona doceni i zapamięta to co dostanie w rezultacie znacznie bardziej niż kwiaty czy paczkę kawy. Podarujcie mamie wspomnienia!

Zobacz jak może wyglądać sesja na dzień matki!

Oryginalny prezent dla kolegi

Najlepszy kolega czy przyjaciel to osoba ważna w siatce naszych społecznych znajomości i gdy przychodzą jego urodziny czy inna okazja, na którą chcielibyśmy taką osobę czymś obdarować, zaczynają się tzw. “myślenice”. Tutaj ważne też poniekąd jest to kim jakie mamy relacje z daną osobą. Czy to kolega ze szkoły, czy z pracy, czy jesteście tej samej czy przeciwnej płci. Dla kogoś z kim mamy bliskie relacje kupimy prezent bardziej osobisty, dla zwykłego kolegi kupimy za to coś bezpiecznego, bez skojarzeń. I tak od lat sprawdzają się rozmaite alkohole, gadżety i elektronika. W dobie zakupów internetowych jak pomyśli się o tym wystarczająco wcześnie to można i spróbować sprowadzić coś z Chin z aliexpress. Kiedyś jeszcze kupowało się płyty z muzyką czy grami, ale w dobie dzisiejszych technologii ciężko sprezentować komuś tego typu rozrywkę. Zawsze dobrym wyborem będzie też książka, jeśli obdarowywana osoba jest regularnym czytelnikiem. Osobiście polecam też zastanowić się czy nie sprawić koledze jakiejś gry planszowej – są odpowiednie strony, które doradzą w temacie. Do tej listy dołożyłbym jeszcze sesję zdjęciową jako oryginalny prezent dla kolegi natomiast to czy taki prezent będzie się nadawał zadecyduje Wasza relacja i to jak dobrze znasz obdarowywaną osobę. Na taką sesję można zrobić zrzutkę w kilka osób i jak obdarowywany chłopak lubi być fotografowany to sesja indywidualna jest dobrym pomysłem. A może by tak zrobić sesję w kilkoro przyjaciół i tym sposobem mieć pamiątkę z okresu tej wyjątkowej przyjaźni.

Temat na pewno ciekawy i z pewnością kolega nie będzie spodziewał się takiego zaproszenia na sesję. A może to być miłe zaskoczenie.

Dowiedz się więcej!
sesja w Krakowie na prezent dla kolegi
prezent na zakończenie przedszkola

Pomysły na prezent na zakończenie przedszkola

Kiedy mój syn kończył przedszkole wśród rodziców rozpoczął się festiwal wymyślania pomysłów na prezent dla Pań, na zakończenie przedszkolnej przygody. Rodzice, których starsze dzieci miały już to za sobą wspominali o prezentach, które organizowali te kilka lat wcześniej. Wśród nich zawsze królowały te przedmioty, które można by uznać za skrajnie nieprzydatne. Jakieś medale i dyplomy dla super Pań, jakieś innego rodzaju gadżety, które na allegro znajdziecie pod hasłem “prezent na zakończenie przedszkola”. Wreszcie kwiaty, kosze ze słodkościami i tzw. prezentami na każdą okazję. To wszystko jest OK, ale zaproponowałem grupie mojego syna pewną alternatywę, która spodobała się zarówno wszystkim rodzicom jak i finalnie – Paniom!

Zorganizowaliśmy wspólnie z rodzicami sesję zdjęciową na zakończenie przedszkola. Umówiliśmy się któregoś popołudnia w lokalnym parku i zrobiłem grupową sesję zdjęciową dla ponad 20 osób. Te osoby to były 6latki więc możecie sobie wyobrazić ile to wymagało zdolności by ogarnąć taką gromadę, nie powiem, że nie czuję się z tego dumny.

W rezultacie wszyscy rodzice otrzymali niesamowitą pamiątkę dla siebie i swoich dzieci w postaci zdjęć z tej sesji, a dla Pań przygotowaliśmy piękne fotoalbumy, w których każde dziecko miało swoją stronę, na której był rysunek dziecka dla Pani, a obok zdjęcia tego dziecka – portret indywidualny i potem grupowe wygłupy. Zerknijcie na to zdjęcie obok – mieliśmy kupę dobrej zabawy, a efekt po latach na pewno wielu osobom (bo nie tylko Paniom z przedszkola, ale i rodzicom czy samym dzieciom) przypomni tę zwariowaną sesję przedszkolną i na ustach od razu pojawi się uśmiech!

Zapytaj o sesję przedszkolną

Pomysł na prezent dla rodziny

Lubicie spędzać z nimi czas, przyjaźnicie się od niedawna czy od lat, mają dzieci, tworzą szczęśliwą rodzinę, a Wy chcąc im coś sprezentować przeczesujecie internet w poszukiwaniu pomysłów. Co dla niego, co dla niej, a co dla dzieci? Czy to już mają, czy to im się spodoba, czy alkohol i kosmetyki, jakaś dobra książka? Ale czy im się spodoba? Dużo jest dylematów, tymczasem jeśli tylko znacie ich na tyle by wiedzieć jak spędzają czas, polecam dla zaprzyjaźnionej rodziny prezent w postaci wspólnego spędzania czasu, wspólnego doświadczenia. Może bilety na jakąś wystawę, może do teatru z uwzględnieniem wieku dzieci, może bilety do kina czy zaproszenie na jakieś lokalne wydarzenie, które się im spodoba. W tym wszystkim jeszcze jedno doświadczenie spodobałoby im się na sto procent. Doświadczenie rodzinnej sesji zdjęciowej, która bije na głowę inne pomysły na prezent dla zaprzyjaźnionej rodzinki.

Taką sesję można zrobić o każdej porze roku i w zależności od potrzeb może być sesją rodzinną w parku lub fotografiami rodzinnymi w domu.

Zobacz propozycję takich sesji w formie bonu prezentowego!
fotografia rodzinna Kraków
sesja na prezent dla chłopaka

Oryginalny prezent dla chłopaka

Wiadomo, że w miarę nowym związku pomysły na prezent dla chłopaka muszą być stonowane, personalne, ale jeszcze nie znacie się jakoś długo i nie wiadomo jak to się potoczy. Inaczej patrzy się na prezenty dla chłopaka gdy Wasz związek trwa od lat i znacie się jak “łyse konie”. Dlatego spektrum pomysłów na prezent dla chłopaka na pewno jest szeroki: od bokserek, elektroniki, sprzętu sportowego, dobrej książki po prezentu typu wspólne doświadczenia – jak bilety do kina czy teatru, wspólna wycieczka niespodzianka, wizyta w restauracji czy coś bardziej szalonego jak skok ze spadochronu czy paintball. A sesja zdjęciowa w prezencie dla chłopaka wpisuje się w trend prezentów, które dostarczają wspólnych doświadczeń.

Do takiej sesji dla niego można by podejść na różne sposoby. Jednym z nich jest sesja indywidualna portretowa zwłaszcza jeśli Twój facet ma zadatki na modela lub wspominał, że coś takiego chodziło mu po głowie. Ale z doświadczenia wiem, że to sesje innego rodzaju najlepiej sprawdzają się jako prezent dla niego. Strzałem w dziesiątkę jest po prostu wspólna sesja zdjęciowa, zwyczajna sesja dla par czy zakochanych, idziecie na wspólny spacer, do ulubionych miejsc, a z Wami idzie fotograf, który dokumentuje tę chemię między Wami. W rezultacie otrzymujecie piękne zdjęcia zakochanej pary, które już zawsze będą Wam przypominać o tym jacy byliście na tym etapie Waszego związku. I zwykłe selfie telefonem nie jest w stanie zastąpić zdjęć, które otrzymacie od profesjonalnego fotografa.

Trzecim rodzajem sesji, który mogą rozważyć odważniejsze pary jest wspólna sesja prywatna lub też sesja kobieca, jaką ona wykonuje, a zdjęcia podarowuje jemu w prezencie. W obu przypadkach mówimy o zdjęciach pokazujących bliskość, miłość w stylu sensualnej i tajemniczej fotografii. Zdjęcia takie wykonuje się zazwyczaj w wynajętym apartamencie lub zaciszu Waszego domu, a jak bardzo otwarta będzie ona czy też para zależy tylko i wyłącznie od Was. Ostatecznie przecież może to być również sesja w dresach na Waszej kanapie, gdzie wtuleni w siebie oglądacie netflixa. Chodzi natomiast o oryginalny pomysł na prezent dla faceta, który sprawi, że będziecie obydwoje zachwyceni rezultatem.

Dowiedz się więcej!

Co kupić na Walentynki?

Co roku w lutym jest święto zakochanych, jedni szykują się na nie już od stycznia z motylami w brzuchu, inni mówią, że to zachodni badziew i kwiatki trzeba kupować cały rok, a nie w Walentynki. Jeśli jednak należysz do grupy osób, która obdarowuje ukochaną osobę prezentem, to sesja walentynkowa jest doskonałym pomysłem na walentynkowy prezent, tak wyróżniającym się na tle czekoladek, serduszek i kwiatów.

Oczywiście rozsądnie jest taką sesję zakupić w formie vouchera prezentowego, bo robienie sesji plenerowej w lutym nie zawsze jest dobrym pomysłem. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by partnera czy partnerkę obdarować zaproszeniem na wspólną sesję walentynkową i wręczyć ten prezent walentynkowy na uroczystej kolacji, a następnie przyjść na faktyczne zdjęcia już w wybraną przez Was porę roku.

Pomysły na prezent na tym się nie kończą, bo alternatywnie możecie zdecydować się na sesję walentynkową we wnętrzach, którą zrealizować moglibyśmy choćby w lutym. Takie sesje zyskują ostatnio na popularności i jeśli tylko czujecie ten klimat – koniecznie dowiedzcie się jak mogłaby wyglądać Wasza sesja dla dwojga we wnętrzach. Przede wszystkim ten prezent nie byłby jedynie voucherem, a pełnoprawnym doświadczeniem, które z pewnością będzie bardziej romantyczne niż wspólne oglądanie netflixa pod kocem!

Dowiedz się więcej o sesji na walentynki!
sesja dla zakochanych kraków jako super prezent na walentynki
sesja na prezent dla chłopaka

Prezent na rocznicę związku

Jeśli jesteście ze sobą od lat to założę się, że nie zapominacie o celebrowaniu rocznicy związku. Kolacja w restauracji czy wspólne spędzanie czasu to pewnie najpopularniejsze koncepcje na świętowanie rocznicy. Ale pomysły na prezent z tej okazji nie kończą się na czymś co przecież powtarzacie od lat. Sesja zdjęciowa dla pary może być doskonałą alternatywą bo oprócz wspólnego przyjemnego doświadczenia w niecodziennej formie spędzania czasu otrzymacie też ponadczasową pamiątkę tego wydarzenia – zdjęcia.

W tym temacie macie do wyboru albo klasyczną sesję dla zakochanych w plenerze, albo sesję intymną we wnętrzach, bardziej przytulaną i klimatyczną. Ta druga tylko dla osób pełnoletnich !

Sesja intymna dla pary

Niekończąca się lista okazji!

Ten post będzie cyklicznie uaktualniany o nowe pomysły na prezent, a przede wszystkim o nowe okazje, na które sesja zdjęciowa będzie ciekawym i nietuzinkowym prezentem. Dlatego jeśli jeszcze nie widzieliście tu na liście nadchodzącej w Waszych kalendarzach okazji, to najprędzej jeszcze nie robiłem z tej okazji sesji. Więc może to właśnie Wasza okazja stanie się powodem do napisania tutaj kolejnego akapitu poradnikowego dla przyszłych klientów.

Jeśli tak jest i Wasza okazja jeszcze tu się nie znajduje, a chcielibyście uwiecznić ją na zdjęciach to wypełnijcie poniższy formularz i napiszcie o co chodzi. Jestem otwarty na nowe pomysły!

Przypominam też, że każdą sesję, którą widzicie na tych stronach możecie zamówić w formie bonu prezentowego, vouchera czy zaproszenia na sesję. Zwał jak zwał, chodzi przecież o prezent i taki bon czy voucher jest właśnie namacalnym prezentem, który możecie wręczyć obdarowanej osobie. Bony są gotowe do odbioru w ciągu kilku dni, lub może nawet minut od momenty zgłoszenia takiej potrzeby!

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych na łące pełnej kwiatów

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the cup.