Gdzie bezpiecznie zrobić sesję rodzinną?W Parku!

Park czy inne otoczenie, schemat wygląda dość podobnie. Przyjeżdżam i się witamy. Dzieciaki jak to zawsze w przypadku kogoś obcego z lekką rezerwą mówią dzień dobry, a gdy są młodsze, chowają się za nogami mamy czy taty. Ja się uśmiecham i zagaduję, o kreskówkach i gwiezdnych wojnach. Mam dwóch synów to wiem. Super Zingsy też kojarzę, a jak trzeba to i o Elzie i Annie porozmawiam z Waszymi córkami. I tak z każdą minutą jest mniej sztywno, z każdą chwilą łapię ich uśmiechniętych i zajętych czymś innym. I wy też tam jesteście, z nimi, za nimi, wokół nich.

Tak powstaje naturalna fotografia rodzinna w Krakowie!

sesja rodzinna kraków

Fotografia rodzinna - NIEPOZOWANA!

Ten tytuł to lekkie kłamstwo. Nie ma czegoś takiego jak niepozowana sesja zdjęciowa. Powiem więcej, jak tylko się przywitamy to zaczynamy wręcz od pozowanego portretu gdzie wszyscy patrzycie na Pana Fotografa i mówicie ‘PIZZA”. Bo jeśli wszyscy jesteście w dobrych humorach na samym początku to lepiej nie ryzykować i zwlekać!

Ale założeniem fotografii rodzinnej jest NIEpozowanie. I Pan fotograf nie będzie Waszych dzieci ustawiał pod ścianą i kazał im się uśmiechać. NIE!

To wszystko ma wyglądać inaczej! Zdjęcia familijne wręcz powinny wyglądać inaczej! Naturalne, spontaniczne i niewymuszone.

Jak może wyglądać Wasza sesja rodzinna?
uśmiech bombelka

Uśmiech bombelka - czyli fotografia rodzinna lifestyle

Fotografia rodzinna w Krakowie w moim wydaniu opiera się na założeniu, że umawiamy się nie na zdjęcia, tylko na spędzanie czasu. To Wy spędzacie ze sobą popołudnie, bawicie się w to co zwykle, robicie to co lubicie, a ja jestem tam gościem i obserwatorem. I zatrzymuję dla Was ten czas, już na zawsze.

Przy takiej formie organizacji sesji rodzinnej gwarantuję wręcz, że tzw. “uśmiech bombelka” pojawi się na zdjęciach, bo dzieci są naturalnie radosne i szczęśliwe i uwielbiają być w Waszej obecności i zaczną się uśmiechać gdy tylko szybko zorientują się, że ja nie gryzę. I, że wiem co to Super Zingsy.

Ciekawe czy Janek już wiedział jak się tu śmiał do rodziców w głos!

Fotograf rodzinny w akcji!

Tak to właśnie wygląda. Jestem profesjonalnym fotografem i od lat fotografuję właśnie dzieci. Fotografię rodzinną mam we krwi. Będę Wam podpowiadał co robić, jak się ustawić i na co zwrócić uwagę. Ale będę też stał na straży tego, by ta sesja to było przyjemne doświadczenie dla całej Waszej rodziny, niezależnie czy to będzie sesja rodzinna w domu czy spacer na lody.

Więc nastawcie się na dobrą zabawę, mnóstwo śmiechu i niewymuszonych zachowań.

Fotografia rodzinna Kraków w przyjemnym wydaniu!

fotografia rodzinna wykonana w Krakowie w dzielnicy Prokocim
Wymarzone miejsce

Jakie miejsce wybrać na sesję familijną?

Fotografia rodzinna ma ten plus, że termin zdjęć możemy wygodnie dopasować. Bierzemy wtedy pod uwagę głównie wiek dziecka, pory drzemek, pogodę. Z miejscem jest podobnie. Warto dobrać miejsce do wieku Waszych pociech. Jeśli maluszek dopiero zaczyna siadać czy stawiać pierwsze kroki – zróbmy sesję rodzinną w bezpiecznym środowisku i wtedy sugeruję zdjęcia rodzinne w domu. Ale gdy rozpiera go energia to spacer na świeżym powietrzu jest świetnym pomysłem. Tylko gdzie się wybrać na ten spacer? Dobrym pomysłem zawsze jest lokalny park, plac zabaw, który dziecko dobrze zna. Pomyślcie po prostu gdzie lubicie spędzać razem czas, gdzie zabieracie Wasze pociechy na zabawy na powietrzu. Fotogafia rodzinna w Krakowie to naprawdę mnóstwo możliwości wyboru ciekawego miejsca.

Paradoksalnie każde miejsce jest dobre bo chodzi bardziej o Wasze interakcje i to jak wspólnie będziecie się dobrze bawić niezależnie od miejsca!

Oferta Fotografii Rodzinnej@rodzinawramce

Moja naturalna fotografia rodzinna
czyli zdjęcia rodzinne Janka, Magdy i Andrzeja

Magdę i Andrzeja poznałem na jednym ze ślubów. Potem fotografowałem ich własny ślub, aż w końcu postanowili zrezygnować ze swojej sesji ślubnej w Krakowie na rzecz sesji familijnej.

Na tę sesję zaproponowałem park Bednarskiego w Krakowie bo ma w sobie wszystko co powinien mieć park gotowy na sesję rodzinną. Dodatkowo zaproponowałem byśmy urządzili sobie krótki piknik na kocu skoro Janek jeszcze nie chodzi. 

 Ekipa przyszła na sesję niezwykle przygotowana. Był kocyk, była siatka z zabawkami. Ale dla Janka i tak najfajniejsza była jazda na grzbiecie taty i śmieszki na ławce. 

Szczęśliwa fotografia rodzinna i prawdziwa “rodzina w komplecie“!

 

sesja rodzinna krakowsesja rodzinna krakowsesja rodzinna krakowsesja rodzinna krakowfotografia rodzinna krakowsesja rodzinna krakowsesja rodzinna krakowfotografia rodzinna krakowsesja rodzinna krakowfotografia rodzinna krakowsesja dziecieca w parkufotografia rodzinna krakowsesja rodzinna krakowfotografia rodzinna krakowsesja rodzinna krakowfotografia rodzinna krakowsesja rodzinna krakowfotografia rodzinna krakowsesja rodzinna krakowsesja rodzinna krakow

A gdyby tak fotografować się regularnie?

Koncepcja Fotografa Rodzinnego

Na pół roczku i roczek, na dzień dziecka i święta, na dzień dziadka i babci. A gdyby tak cyklicznie wracać do profesjonalnej fotografii rodzinnej i zatrudnić do tego osobę, która uwieczni Was w komplecie? Zastanawiacie się wtedy jak to zrobić, do kogo się udać, co jeśli nie będziecie mieć czasu, nie ma przecież tylu fotografów w Krakowie, żeby co chwilę chodzić do kogoś innego i spodziewać się za każdym razem wysokiej jakości. Przychodzę Wam z pomocą w takim dylemacie oferując tak naprawdę nie tylko usługę profesjonalnej sesji rodzinnej, ale wręcz koncepcję fotografa rodzinnego. Fotografa Waszej Rodziny.

Ta koncepcja jest ciekawa o tyle, że z każdą sesją oswajacie się bardziej z obecnością fotografa, który ze zwykłego usługodawcy staje się poniekąd przyjacielem rodziny. A okazji na przestrzeni lat będzie mnóstwo i Wasze potrzeby również będą rosły w miarę otrzymywania coraz większej ilości dobrej jakości zdjęć. Ściany Waszego domu będą się zmieniać i aktualizować o ramki z coraz to nowszych sesji, a może wręcz postanowicie na pamiątkę zostawić sobie te zdjęcia, gdy Wasze dzieci stawiały pierwsze kroki.

Czymś co idzie w parze z koncepcją fotografa rodzinnego jest program lojalnościowy. Tak – im więcej sesji robicie, tym tańsze się dla Was stają.

Wasz Fotograf RodzinnyZasady Programu Lojalnościowego

Sesje Rodzinne i Zdjęcia Dzieci w Krakowie

Kiedy ostatnio fotografowaliście Wasze dziecko? Kiedy robiliście to nie telefonem? Kiedy ostatnio ktoś zrobił Wam zdjęcie w komplecie, całej rodzince?

Jestem fotografem z Krakowa, ojcem dwójki dzieci, który od lat ćwiczy każdego dnia jak najlepiej uchwycić dziecięce uśmiechy i grymasy. Jeśli szukacie sesji zdjęciowej dla swojego malucha w koszyczku i zwierzoczapeczce to polecę Wam znajomych, którzy się w tym specjalizują. Ja stawiam na sesję typu lifestyle, wspólny spacer i szczery dokument z tego jak wspólnie spędzacie czas. Mam wrażenie, że po latach takie zdjęcia właśnie będą dostarczały najmocniejszych wspomnień. 

sesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki kraków

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the tree.