trafiłeś/aś tu bo...

Szukasz fotografa w Galerii Bonarka w Krakowie?

Jeśli tak to z czego to wynika? Potrzebujesz zdjęć czy ramki na zdjęcia? Zdjęć do dowodu czy paszportu, czy ładnych portretów?

Bo widzisz, jestem fotografem z Krakowa i mieszkam niedaleko Bonarki, ale nie mam w galerii punktu, do którego możesz przyjść po album albo zdjęcia do dokumentów.

Nie wykonuję zdjęć do dokumentów, ale pomyśl czego tak naprawdę szukasz?

Czarno-biały portret wykonany przez Dariusz Czepiel fotografia portretowa podczas mini sesji

Zdjęcia do dokumentów to konieczność

Zdaję sobie sprawę, że czasem potrzebujecie zdjęcie do dowodu czy paszportu i ja to rozumiem. Taki wymóg administracji państwowej.

Ale wiecie, że zdjęcia do dokumentów z natury są po prostu byle jakie, nie pokazują Cię z najlepszej strony, nie dają różnorodności. Są po prostu koniecznością.

Rozumiem więc, że musisz takie zrobić i wiedz, że w tym Ci nie pomogę.

Nie robię zdjęć do dokumentów.

 

Ale mogę Ci pomóc w czymś dużo lepszym, ciekawszym i przyjemniejszym.

Zatrzymam dla Ciebie czas!

Sesje dla Par i Zakochanych

Może Ty lub Twoi bliscy mają potrzebę by zatrzymać na zdjęciach czas wspólnie z ukochaną osobą. Wykonuję sesje narzeczeńskie na terenie Krakowa, ale nie ograniczam się jedynie do osób planujących ślub.

To może być pamiątka dla Was przed ślubem, ale i po ślubie, dwoje ludzi zakochanych w ulubionych miejscach w Krakowie. Takie zdjęcia po latach przypomną Wam ten czas i będą bezcenne bo ja sfotografuję Was tak, jak żaden telefon z selfiestickiem nie jest w stanie.

Zainteresowany? Zerknij do poradnika jak przygotować się do sesji dla zakochanych :)

Zobacz też ofertę sesji dla par!

Sesja rodzinna

Ile Twoja rodzina ma wspólnych zdjęć, takich które trafią do ramek i albumów? Ile czasu upłynęło odkąd ostatnio fotografowaliście swoje dzieci? Ale nie telefonem, tylko aparatem, tak, żeby to zdjęcie można było wywołać i powiesić w ramce.

Jeśli to robisz to świetnie, ja też jako ojciec dwójki dzieci dbam o to byśmy wszyscy mieli pamiątkę.

Ale jeśli Wasza rodzina ma braki w tym zakresie, to w Krakowie mogę Wam pomóc.

Mogę być Waszym rodzinnym fotografem!

Zobacz ofertę zdjęć rodzinnych!

Sesja Zdjęciowa

Zdjęcie do dokumentów to portret, ale czy nie wolelibyście portretu, którego realnie można użyć poza dowodem osobistym. Takiego, na którym wyglądacie pięknie, macie wybór spośród wielu kadrów i możecie się nim pochwalić w social mediach, albo zwyczajnie mieć takie aktualne zdjęcie na wypadek, gdyby jakaś gazeta zwróciła się do Ciebie bo akurat pisze artykuł o najbardziej inspirujących ludziach na świecie i potrzebuje Twojego zdjęcia.

Ludzie rozumieją, że potrzebują zdjęcia gdy muszą jakieś dostarczyć na już. I wtedy jest problem.

Dlatego nie czekaj, ani nie zadowalaj się zdjęciem do dowodu - Przyjdź na Potret !

Zobacz ofertę sesji portretowych!

Sesja na prezent

Czy wiesz, że taką lub inną sesję możesz sprezentować swoim bliskim, rodzinie lub przyjaciołom i tym samym dostarczyć im okazję do zatrzymania czasu na fotografiach?

Dodatkowo mam dla Ciebie gotowy prezent w postaci bonu podarunkowego, w którym zawarte jest “Zaproszenie na Sesję Zdjęciową“. Nie musisz już się zastanawiać co kupić, serwować kolejnego bonu do galerii handlowej, czy oklepanej kawy.

Taka sesja sprawia, że obdarowany nie tylko ma gwarancję zdjęć świetnej jakości, pamiątki na całe życie, ale będzie mieć okazję doświadczyć profesjonalnej sesji zdjęciowej. 

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych na łące pełnej kwiatów

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the star.