Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale urodzenie dziecka jest dla nas swego rodzaju motywatorem by przypomnieć sobie o dokumentowaniu życia na zdjęciach. Nagle okazuje się, że jest to maleństwo i ono rośnie, każdego tygodnia zmienia się i dorośleje.

I wtedy również jest chyba największy po przygotowaniach ślubnych etap korzystania z usług profesjonalnych fotografów. Bo mogliśmy o tym zapomnieć my, dorośli, nie dbać o własne pamiątki, zapomnieć się w codziennej bieganinie. Ale jest dziecko i o nim nie można zapomnieć. Nikt tego nie chce.

I kiedy Wasz noworodek ma kilka dni często robi się sesje noworodkowe, takie gdzie Wasza śpiąca kruszyna jest ułożona w pięknie udekorowanym studio fotografa.

Natomiast gdy zaczyna siedzieć i ma już te kilka miesięcy wtedy doskonałym pomysłem jest sesja rodzinna z niemowlakiem!

 

zdjecia dzieci w krakowie
Kiedy zrobić taką sesję?

Niemowlak na zdjęciach? Tak !

Na pytanie ile lat powinno mieć dziecko by zacząć je fotografować mam w zasadzie jedną odpowiedź.
Fotografujmy nasze dzieci codziennie, od pierwszego dnia.

W mojej ofercie znajdziecie propozycję sesji rodzinnych od w zasadzie dowolnego wieku, ale wykonuję sesję raczej lifestyle'owe. Dobrze jest zatem, jeśli niemowlak już siedzi i nie musicie go cały czas asekurować. Stawiam też na kadry, w których wszyscy są w komplecie, bo takich zdjęć brakuje większości rodzinom.

Ale nie ma to znaczenia czy dziecko ma 6 miesięcy, 8 miesięcy czy rok. Swoje dzieci fotografuję każdego miesiąca i potem po latach będę mógł wrócić do przeszłości i sprawdzić jak wyrośli. Łezka się w oku zakręci.

Sesja rodzinna z niemowlakiem to też dobra okazja, by jej efekt w formie rozmaitych prezentów przekazać najbliższym. Każda babcia doceni piękne zdjęcie swojego wnuczka.

Jakie korzyści płyną z sesji rodzinnej dla Was?

Zatrzymasz czas!

Dzieci rosną tak szybko. Sesja rodzinna da Ci możliwość zatrzymać czas na fotografiach, przypomnieć sobie po latach te słodkie rączki i miny, których nie uświadczysz już u swojego ucznia czy nastolatka.

Sesja to pamiątka na całe życie!

Bezpieczeństwo

Gdzie gromadzisz swoje zdjęcia, ile z nich znajduje się jedynie w pamięci Twojego telefonu?

A co gdy ktoś go ukradnie, co gdy się zepsuje. Co gdy stracisz to jedno miejsce, w którym gromadzisz dokument o życiu swojej rodziny?

Sesja rodzinna da Ci inspirację by zdjęcia wydrukować, oprawić, zabezpieczyć i wyjść poza utarty schemat przechowywania telefonowych fotografii, których mamy najwięcej.

Prezent

Zdjęcia z sesji rodzinnej mogą posłużyć Ci jako doskonały pomysł na prezent dla bliskich - babć i dziadków, którzy chętnie postawią sobie na półce zdjęcie swojego wnuczka.

Ale to tak naprawdę prezent dla Was, forma dokumentu z życia Waszej rodziny. Zbierajcie takie cenne materiały!

Jakość

W efekcie sesji rodzinnej otrzymacie zdjęcia w jakości, której nie dostarczy Ci Twój smartfon. Dodatkowo na zdjęciach będziecie wszyscy, a nie wszyscy i selfie stick, albo ręka trzymająca aparat w trybie robienia selfie.

To kadry, w których się zakochacie, bo będą na nich najważniejsze osoby w Twoim życiu.

Postaw na jakość!

sesja trzyosobowej rodziny

Sesja zdjęciowa z sześciomiesięcznym niemowlakiem

Na imię miał Staś i był bardzo pogodnym i śmiejącym się niemowlakiem. Nie umiał jeszcze chodzić, ale żywo i z zaciekawieniem raczkował po trawie w poszukiwaniu przygód. Umówiliśmy się na tę sesję rodzinną w parku białoprądnickim, tam gdzie często spacerowali i spędzali czas. Zamknęliśmy się w około godzince tak by Staś miał czas by oswoić się z aparatem, ale nie znudzić pozowaniem do zdjęć.

Pogoda dopisała, słońce przyświecało, a piękni modele byli uśmiechnięci. Co ciekawe powtarzam zawsze rodzicom, że ich rola, choć często drugoplanowa, jest równie ważna bo o ile ciekawsza jest fotografia rodzinna gdy rodzice w tle z troską i miłością spoglądają na siebie lub swoje potomstwo. 

Staś dzielnie wędrował po trawie i uśmiechał się do mnie. A jego rodzice już zawsze będą mogli wrócić do czasu, w którym miał 6 miesięcy i wspomnieć z łezką w oku, jakie miał pucate policzki.

Przed Wami sesja trzyosobowej rodziny z niemowlakiem Stasiem!

trzyosobowa rodzina na zdjeciuzdjecia dzieci krakowsesja rodzinna krakowtata i syn zdjeciesesja rodzinnasesja familijnatata i synmama i syndumny tata pozuje z synemsesja rodzinna na trawiesesja rodzinna w parku sesja rodzinna w kompleciesesja mamy z synemsesja rodzinna w parkuportret tata i synsesja rodzinna krakow

A gdyby tak przychodzić częściej?

Fotograf rodzinny w Krakowie

Sam jestem ojcem dwójki dzieci i wiem, że sesja rodzinna to nie tak jak ślub, że zrobi się raz i z głowy. Chciałoby się co jakiś czas dokumentować w profesjonalnej jakości jak rosną dzieci, jak kwitnie rodzina. Taka misja mi właśnie przyświeca i liczę na to, że coraz więcej ludzi dostrzeże potrzebę posiadania w zbiorach swoich zdjęć również kadry z rodziną w komplecie.

Dlatego nieważne czy Wasze dziecko ma 6 miesięcy, 8 czy 10. Rok, cztery lata, a może szesnaście. Nieważne czy macie jedno dziecko czy piątkę, jeśli tylko odpowiada Wam mój lifestylowy, reportażowy styl dokumentowania życia Waszej rodziny, tego jak spędzacie czas, a nie tylko czystych portretów z uśmiechem w stronę aparatu to wierzę, że mogę stać się Waszym fotografem rodzinnym i spotykać się z Wami raz lub dwa razy do roku, regularnie.

Czy nie byłoby to cudne doświadczać pamiątki rodzinnej cyklicznie? 

Sesja rodzinna z niemowlakiem to dobry początek na taką przygodę!

Zobacz ile to kosztuje
Gdzie fotografować niemowlaka?

Zdjęcia rodzinne z niemowlakiem w domu czy w plenerze?

Obie opcje są warte rozważenia!

Sesja rodzinna w domu ma tę przewagę, że nie musimy martwić się o pogodę. Dziecko jest wśród znajomych czterech ścian i w bezpiecznym dla siebie otoczeniu. Duża więc szansa, że będzie pozytywnie reagował w trakcie sesji i zdjęcia wyjdą cudnie.

Wkrótce na stronie pojawi się poradnik dotyczący sesji rodzinnych i tam też podpowiem jak przygotować się do sesji rodzinnej z niemowlakiem w domu!

Fotografia rodzinna z niemowlakiem zrobiona w plenerze z kolei ma być może ciekawsze nieco tło niż Wasze cztery ściany, które macie już przecież na każdym zdjęciu, które robicie samodzielnie. Staś przyjechał z rodzicami do znajomego parku, był kocyk i trochę pospacerował i taką sesję też z powodzeniem można wykonać szczególnie w cieplejsze miesiące.

I tak najważniejsze, żeby “bombelek” był wyspany!

Sesja na prezent

Czy wiesz, że taką lub inną sesję możesz sprezentować swoim bliskim, rodzinie lub przyjaciołom i tym samym dostarczyć im okazję do zatrzymania czasu na fotografiach?

Dodatkowo mam dla Ciebie gotowy prezent w postaci bonu podarunkowego, w którym zawarte jest “Zaproszenie na Sesję Zdjęciową“. Nie musisz już się zastanawiać co kupić, serwować kolejnego bonu do galerii handlowej, czy oklepanej kawy.

Taka sesja sprawia, że obdarowany nie tylko ma gwarancję zdjęć świetnej jakości, pamiątki na całe życie, ale będzie mieć okazję doświadczyć profesjonalnej sesji zdjęciowej. 

A może interesują Was zdjęcia pozowane, takie w koszyczkach i czapeczkach, z kilkudniowym maluszkiem w roli głównej?

Takich zdjęć póki co nie wykonuję, ale znam świetnych specjalistów od takiej fotografii i chętnie Wam ich polecę.

Napiszcie!

Sesje Rodzinne i Zdjęcia Dzieci w Krakowie

Kiedy ostatnio fotografowaliście Wasze dziecko? Kiedy robiliście to nie telefonem? Kiedy ostatnio ktoś zrobił Wam zdjęcie w komplecie, całej rodzince?

Jestem fotografem z Krakowa, ojcem dwójki dzieci, który od lat ćwiczy każdego dnia jak najlepiej uchwycić dziecięce uśmiechy i grymasy. Jeśli szukacie sesji zdjęciowej dla swojego malucha w koszyczku i zwierzoczapeczce to polecę Wam znajomych, którzy się w tym specjalizują. Ja stawiam na sesję typu lifestyle, wspólny spacer i szczery dokument z tego jak wspólnie spędzacie czas. Mam wrażenie, że po latach takie zdjęcia właśnie będą dostarczały najmocniejszych wspomnień. 

sesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki kraków

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the truck.