Mini Sesja

 Szybko i efektownie!

Przez lata mini sesja zyskała bardzo na popularności i nie skłamię jeśli powiem, że to najczęściej wybierana u mnie usługa. Są ku temu dwa powody – po pierwsze to względnie tania opcja, po drugie jest to opcja szybka i uszyta pod bardzo konkretną, a jak się okazuje również palącą potrzebę – potrzebę jednego dobrego zdjęcia!

Na wstępie może podam kilka szczegółów, które przydadzą się każdemu kto myśli właśnie o mini sesji w Krakowie.

Mówimy tutaj o krótkiej 15-20 sesji zdjęciowej, którą wykonuję w miejscu gdzie akurat jestem, co w praktyce oznacza, że to Ty musisz przyjechać do mnie w okolice Parku Jerzmanowskich w Krakowie. To właśnie tutaj oferuję mini sesje i tylko sporadycznie zdarzy mi się możliwość zrobienia jej gdzie indziej.

Dodatkowo jest to zawsze sesja w plenerze, nie mam tu na miejscu swojego studia, zatem musimy wziąć pod uwagę pogodę. Po takiej krótkiej sesji zdjęcia otrzymasz względnie szybko, ale jest to też uzależnione od innych zadań więc zawsze zapytaj jaki będzie przybliżony czas realizacji w przypadku Twojego zlecenia.

Mini sesje wykonywane na Prokocimiu mogą być zarówno biznesowe / wizerunkowe jak i rodzinne czy narzeczeńskie. Potraktujcie tę opcję jako zwyczajnie mini sesję plenerową i kwestia czy zadowoli Was taka lokalizacja, krótki czas sesji (nie będzie przez możliwości np. zmienić kilka razy strój) i mała ilość zdjęć.

Ale plusem jest szybkość realizacji i atrakcyjna cena!

Koncepcja mini sesji w Krakowie czyli skąd pomysł?

Koncepcja mini sesji wynika z pewnej filozofii, która przyświecała mi gdy dodawałem tę opcję do oferty. Otóż pomyślałem sobie, że ludzie czasem boją się strasznie brzmiącego sformułowania ‘sesja zdjęciowa’, ale jednocześnie przydałoby im się kilka zdjęć. Dosłownie kilka, dwa lub trzy. Takie, które nie są zdjęciem do dowodu, na którym z definicji wygląda się byle jak i tak samo na każdym. I takie, które nie są selfie z dziubkiem, jakich pełno znajdziemy w naszych telefonach.

Czyli normalny, profesjonalny portret, ale na szybko i bez spiny.

Mini sesja – Coś co raz na jakiś czas potrzebuje każdy!

portret kobiety z mini sesji portretowej w krakowie w wykonaniu Dariusz Czepiel fotograf
mini sesja zdjęciowa kraków

Cena mini sesji i dlaczego tak tanio?

Skoro koncepcja była taka, by mini sesja była dostępna dla każdego kto potrzebuje kilka portretów, a jednocześnie czas i liczba zdjęć miały być ograniczone i spełniać wymogi klienta co do szybkości, dostępności i łatwości otrzymania kilku profesjonalnych zdjęć portretowych, to cena takiej mini sesji również musiała być dopasowana.

Jest to więc kwota, na którą pozwolić może sobie nawet nastolatek z kieszonkowego i nie powinna przerazić nikogo.

Natomiast konkretnie ile wynosi mini sesja dowiecie się już ze szczegółowych propozycji cenowych dla 3 rodzajów sesji, dla których oferuję wykonanie mini sesji:

Co to znaczy tanio?

Cóż, dla każdego to może znaczyć co innego, ale podam kilka przykładów.

To być może mniej niż płacisz miesięcznie za internet czy telewizję kablową, mniej niż wydajesz w piątkowy wieczór na browary w knajpie. To mniej niż kino we dwójkę (jak doliczysz popcorn i colę) albo dobra planszówka w sklepie. To mniej więcej tyle ile płacisz miesięcznie za bilet na komunikację miejską i być może mniej niż wydajesz w tygodniu na bzdury. 

To kwota, którą odłożyć mogą nawet uczniowie szkół podstawowych.

To kwota, na którą stać każdego!

Mini sesja jest mini więc i cena musi być mini!

mini sesja zdjęciowa w Krakowie
mini sesje portretowe krakow

Jak w praktyce wygląda mini sesja w Krakowie?

Wykonuję takie mini sesje w Krakowie i jak tylko otrzymam od Ciebie sygnał, że chcesz zrobić mini sesję zdjęciową, odsyłam Ci możliwe terminy i okolice miejsc, w których taką sesję mogę wykonać.

Różnica między mini sesją, a zwykłą pełnopłatną sesją jest taka, że w tym wypadku to ja informuję gdzie mogę te kilka portretów wykonać. Zwykle więc są to miejsca, w których akurat przebywam i mogę sobie zrobić 15-20 minut przerwy na krótką mini sesję.

Spotykamy się wtedy w umówionym miejscu i mówiąc żargonem piłkarskim – następuje krótka piłka. Robimy szybką mini sesję, zdjęcia portretowe, odrobina pozowania i gotowe. 

Szybko, łatwo, z efektem jaki widzicie choćby na wszystkich zdjęciach na tej stronie.

Zobacz przykłady mini sesji!
Szybki portret

Mini Sesja Portretowa i Wizerunkowa

Może potrzebujesz zdjęcia do CV, czegoś nowego na instagram, sfotografować nową fryzurę, nowe profilowe foto na facebook, może aplikujesz właśnie do pracy a na linkedin wciąż wisi Twoje zdjęcie z wakacji.

Mini sesja portretowa czy wizerunkowa to kilka Twoich portretów.
Czemu by nie robić sobie takiej mini sesji cyklicznie, co kwartał?

Zobacz ofertę sesji portretowych
mini sesja wizerunkowa-portretowa w Krakowie będzie niezwykłym prezentem dla koleżanki
mini sesja rodzinna w parku w krakowie
Szybki portret rodzinny

Mini Sesja Rodzinna

Potrzebujecie szybkiego zdjęcia, na którym jesteście obecni wszyscy i cała rodzina jest w komplecie? Nie selfie, tylko profesjonalnie wyglądające zdjęcie, które możecie wydrukować babci i dziadkowi i podarować w prezencie?
A może na święta chcecie dosłownie jedno zdjęcie w śmiesznych swetrach z reniferami by potem móc wysyłać je jako kartkę świąteczną do znajomych? Mini sesja świąteczna to świetna okazja na tego typu pamiątkę. A może mini sesja wielkanocna z dzieckiem?

Mini sesja dla całej rodziny może być tu ciekawą opcją!

Zobacz ofertę zdjęć rodzinnch
Zakochani Wy na zdjęciu?

Mini Sesja walentynkowa dla Par i Zakochanych

Może zamiast pełnej sesji narzeczeńskiej potrzebujecie tylko 1-2 zdjęcia, by użyć ich do podziękowań dla rodziców, albo do zaproszeń ślubnych?
A może zwyczajnie macie dość selfie i chcecie w swoim mieszkaniu postawić na półce zdjęcie, które zrobił Wam profesjonalny fotograf?
A może mini sesja walentynkowa z okazji święta zakochanych?
Mini sesja dla par to idealna propozycja gdy potrzebujecie dosłownie kilka zdjęć do jakiegoś celu.
Albo bez celu, bo tak też jest fajnie!

Zobacz ofertę sesji dla par
mini sesja walentynkowa w wioskach świata w krakowie

Zapraszam też na portretowy i rodzinny instagram!

Mini sesja portretowa

Być może zaprosiłem Cię na mini sesję, a być może jest to opcja z cennika, którą chcesz wybrać. W obu wypadkach, po kontakcie ze mną powiem gdzie mogę taką sesję wykonać. Zobacz teraz kilka przykładowych kadrów, które wykonałem właśnie w klimacie szybkich, 20 minutowych mini sesji.

 

modelka - mini sesja zdjęciowa krakówmini sesja dziewczyny w krakowie

casualowy portret wizerunkowy dla mężczyznysesja biznesowa krakówsesja zdjeciowa w krakowie jako oryginalny prezent na 18sesja portretowa z modelką w krakowie

 

Mini sesja biznesowa

Często kupujecie u mnie mini sesję biznesową czy wizerunkową, potrzebujecie dosłownie jednego zdjęcia do CV, dokumentów firmowych czy na profile społecznościowe. Zobacz zdjęcia z tego rodzaju mini sesji:

mini sesja biznesowa na prokocimiu

zdjęci do cv kraków

zdjecie do cv w krakowie prokocimiu

krótka sesja biznesowa w krakowie prokocimiu na ulicy w miejskim klimacie

 

Mini sesja na Prokocimiu

Ostatnio z uwagi na to gdzie spędzam głównie czas na mini sesję umawiam się z Wami na Prokocimiu, w okolicach ulic Snycerskiej i Górników. Tutaj do dyspozycji mamy kilka opcji i w zależności czy mówimy o sesji biznesowej / wizerunkowej czy luźniejszej portretowej z pomocą przychodzą pobliskie uliczki, bramy i niezawodny Park Jerzmanowskich.

Zobacz poniżej mix zdjęć portretowych i wizerunkowych właśnie w okolicach Prokocimia:

sesja wizerunkowa w parku w krakowie

sesja biznesowa na ulicy w krakowie prokocimiu

mini sesja na tle śmietnika w prokocimiu

sesja portretowa w parku jerzmanowskich w krakowiemateusz paliga w obiektywie dariusza czepielasesja zimowa w parku jerzmanowskich z roksana czeryba

 

ZAPRASZAM !