Trafiła w Twoje ręce wizytówka z linkiem do tej strony i hashtagiem #przyjdznaportret?

Ważne w jaki sposób do Ciebie trafiła?

Być może w ramach naszej współpracy podarowałem Ci wizytówkę – pozostańmy zatem w kontakcie i zapraszam na kolejne sesje zdjęciowe!

Być może podarowałem Ci wizytówkę mówiąc przy tym, że zapraszam na mini sesję – jeśli tak, czytaj niżej.

A może wizytówkę otrzymałaś /eś od znajomego, który zwyczajnie poleca moje usługi ? W takim razie napisz jak mogę Ci pomóc fotograficznie.

Sesja Zdjęciowa w Krakowie

Mimo setek zdjęć na portalach społecznościowych i zapchanej tysiącem fotek pamięci smartfona wiem, ze oferuję tu coś innego. 

#stopselfie 

Poczuj się jak model/modelka, poświęć na to nieco czasu i ciesz się zdjęciami w jakości, której nie doświadczysz fotografując z ręki telefonem. Jakości, w której się zakochasz. 

Zaintrygowana/y ? – czytaj dalej!

Wizytówka – Przyjdziesz na portret?

Jeśli zaczepiłem Cię na ulicy lub w innych okolicznościach podarowałem Ci wizytówkę #przyjdznaportret to oznacza, że zapraszam Cię na mini sesję portretową. Jeśli zgodzisz się na publikację zdjęć z tej sesji na mojej stronie i instagramie to sesję taką zrobię dla Ciebie za darmo.

W praktyce, umówimy się w dogodnym terminie na około 20-30 minutową sesję zdjęciową. W miejscu dogodnym dla mnie, bo ideą mini sesji jest, że fotografuję w bliskiej sobie okolicy. Tyle czasu wystarczy, byś otrzymał(a) ode mnie 2-3 zdjęcia w profesjonalnej jakości.

Być może akurat aparat miałem pod ręką i już kwestię zdjęć mamy za sobą – wyślij wtedy formularz i przypomnij się w jakich okolicznościach robiliśmy te zdjęcia.

A jeśli sesja dopiero przed nami – przemyśl sprawę i napisz do mnie, a zaczniemy finalizować szczegóły.

Pamiętaj, że mimo iż sesja jest krótka to jej efekty nie zależą tylko ode mnie. To Ty musisz zadbać o odpowiedni strój i stylizację, o fryzurę, makijaż i to jak będziesz się prezentować. Jeśli przyjdziesz do mnie na sesję w podkoszulku po siłowni, to pewnie efekt nie będzie tak zjawiskowy jak na innych moich portretach. Zadbaj więc o efekt po swojej stronie, a ja sportretuję Cię w ciekawy sposób.

Nie musi się to wiązać z nie wiadomo jakim nakładem pracy po Twojej stronie – nic nie stoi na przeszkodzie, żebym sfotografował Cię w codziennym stroju czy makijażu, ale możesz też chcieć wykorzystać szansę na darmowe zdjęcia i wybrać strój czy makijaż bardziej niecodzienny, wieczorowy czy imprezowy.

W efekcie otrzymasz za darmo zdjęcia znakomitej jakości, które z powodzeniem wykorzystasz w swoich social mediach.

Portrety w Krakowie!

 Jeśli wizytówkę przekazali Ci znajomi, również z chęcią sportretowałbym Twoją osobę.

Pamiętaj, że to nie chodzi o tylko klasyczny portret, zdjęcie głowy. Ta sesja może przybrać różne formy – może być sesją zdjęciową w stylu fashion, może być sesją wizerunkową, której efekt przyda Ci się do swojego CV, to może być sesja lifestyle, które pokaże Ciebie jako osobę w swoim własnym świecie – na sportowo, książkowo, jakoś inaczej ale po Twojemu.

Pełna dowolność daje nam swobodę działania, możemy dopasować charakter sesji do Twoich potrzeb i wymagań. Możemy zrealizować Twój pomysł. Ale… nie musimy.

Bo może to być po prostu zwyczajna i bez spiny sesja zdjęciowa na krótkim spacerze, może trwać 20 minut, a może trwać około godzinę. Może być naszym spontanicznym spotkaniem, na którym zatrzymam dla Ciebie czas. I stworzymy razem coś wyjątkowego – Twój portret.

#przyjdźnaportret

nastoletnia modelka - jak zostać modelką

Zastanawiasz się czy warto?

Zastanawiasz się czy 20-30 minut wystarczy by zrobić sesję, czy warto poświęcić czas na przygotowania, dojazd dla tych kilku zdjęć?

Cóż, to już trzeba ocenić samemu – zapraszam do tematu o mini sesjach i można się tam zorientować jakiego rodzaju efektu możemy uzyskać na takim krótkim wspólnym spotkaniu !

 

Płaci się czy za darmo?

Zasadniczo nie ma prostej odpowiedzi, bo to zależy. Od czasu do czasu bowiem, wykonuję sesje portretowe za darmo.

Jeśli Cię zaprosiłem na sesję to może mogę taką sesję wykonać bez żadnych opłat – zerknij koniecznie na wpis o darmowych sesjach:

TFP w Krakowie.

W zależności jednak od danego momentu, wolnego czasu, ilości pracy bądź własnych potrzeb mogę nie być w stanie wykonać takiej sesji za darmo i wtedy pomyśl, czy w cenie trzech drinków (mini sesja) albo kilku wyjść do kina nie warto przypadkiem wybrać się na sesję zdjęciową.

Starałem się by moja oferta trafiała szeroko do wszystkich mieszkańców Krakowa.

Zapytaj – to nic nie kosztuje!

Przyjdź na Portret!

Zdjęcie z sesji TFP wykoananej w Krakowie w dzielnicy Prokocim | Dariusz Czepiel fotograf z Krakowa

Zwiększ swoje szanse na sesję za darmo!

Pomóż mi zrealizować moje pomysły!

Moja lista życzeń zdjęciowych czyli tzw. fotograficzny bucket list to pewien zestaw tematów, które chętnie wykonam za darmo lub na preferencyjnych warunkach. Zerknij więc na tę listę i daj znać, jeśli któryś z pomysłów przemawia do Ciebie i możesz pomóc mi go zrealizować.

Kliknij poniżej i przejdź do mojej fotograficznej listy życzeń!

Fotograficzny Bucket List
portret pięknej blondynki z tatuażami wykonany przez fotografa Dariusza Czepiela

#przyjdznaportret

Na instagramie stworzyłem specjalny profil i hashtag poświęcone fotografii portretowej mojego autorstwa.

#przyjdznaportret to właśnie sposób by każdy mógł pochwalić się zdjęciem zrobionym przez mnie i zgrupować je pod tym hashtagiem. To też sposób dla Was by wygodnie przejrzeć moje portfolio fotografii portretowej i niekoniecznie przeglądać posty bloga w poszukiwaniu konkretnych sesji. Choć oczywiście zachęcam do obejrzenia na blogu całych materiałów.

Przyjdź na portret to apel do Was, ale wiąże się z moim postanowieniem by robić coraz więcej sesji zdjęciowych w Krakowie i oferować je ludziom w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy zrezygnować w weekend z dwóch drinków w barze i już można się wybrać do mnie na mini sesję!

Zainwestuj w jakość!

Zobacz na Instagramie

Decyzja należy do Ciebie. Zapraszam Cię na sesję portretową!

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o szczegółach, pomysłach, terminach.

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the key.