czym jestidea bucket list

Idea bucket list pojawia się najczęściej przy okazji blogów podróżniczych. Jest to swoisty list w butelce, z marzeniami osób, który taki list zostawiają. Ale ostatnimi laty przybrało to formę niczego innego jak pewnej listy celów, do których realizacji dążymy każdego dnia.

Poniżej przedstawiam Wam mój fotograficzny bucket list.

Fotograficzny bucket list? o co chodzi?

O co chodzi z tą moją listą?

Zwyczajnie jest to lista pewnych fotograficznych wyzwań, których jeszcze nie miałem okazji fotografować. Po co to publikuję? Po pierwszy, żeby lista celów mobilizowała mnie do odkreślania wykonanych już elementów i tym samym poprawiała mi humor.

Ale przede wszystkim dlatego, że jeśli Ty możesz mi pomóc w realizacji takiej sesji z poniższej listy, to możesz liczyć na preferencyjne warunki wykonania takiej sesji.

Korzyści dla Ciebie

Może się zdarzyć, że akurat sesja zdjęciowa, której potrzebujesz jest na mojej bucket list. Wtedy zachęcam Cię do kontaktu wg poniższego schematu i jestem przekonany, że uda nam się porozumieć. Jak wspomniałem możesz liczyć na preferencyjne warunki, bo zwyczajnie takiej sesji brakuje mi w portfolio i w zamian za zgodę na publikację, mogą ją dla Ciebie wykonać na preferencyjnych warunkach.

we all read dead people
sesja-dla-zakochanych-Kyle-Adam

Jak napisać w sprawie sesji znajdującej się na moim bucket list?

Przede wszystkim zapoznaj się najpierw z listą moich fotograficznych potrzeb – szczegóły poniżej. Jeśli sesja, której poszukujesz znajduje się na liście, napisz do mnie przez formularz kontaktowy, że interesuje Cię sesja i chcesz poznać warunki, gdyż znajduje się ona na mojej liście.

Pamiętaj, że za darmo czy taniej zrobię taką sesję tylko pod pewnymi warunkami, dlatego omówmy wcześniej szczegóły.

Tymczasem, czas już na tę listę.

Fotograficzny Bucket List

czyli pomysły na sesje zdjęciowe, które mogę wykonać za darmo lub taniej w zamian za zgodę na wykorzystanie ich w portfolio na www i na instagramie.

Sesja młodej modelki

Szukam młodych modeli i modelek w wieku 8-15 lat do darmowych sesji portretowych za zgodą rodziców. Chodzi o młode osoby nastawione na karierę w modelingu.

Zimowa sesja narzeczeńska

Zimowa sesja w swetrach, ze śniegiem i rzucaniem się śnieżkami

Intymna sesja pary

Sesja dla odważnej pary, która zapozuje w bieliźnie w klimatach pościelowej, intymnej bliskości

Sensualna sesja kobieca

Sesja kobieca w mieszkaniu, w klimatach porannego przebudzenia, picia kawy z przewagą bielizny jako stroju. Wymagane ładne wnętrze.

Sesja na dzień matki ze starszą mamą

Sesja mamy 40-60lat, z dziećmi 15-30 lat, innymi słowy sesja na dzień matki, ale nie z maluchami tylko już nieco starszymi dziećmi

Sesja nastoletniego rodzeństwa

Ty i brat lub siostra, sesja dwójkowa rodzeństwa, wymagana zgoda rodziców przy niepełnoletnich osobach.

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych na łące pełnej kwiatów

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the tree.