kiedy potrzebujeszprofesjonalnejsesji fotograficznej

Powody mogą być różne, bo przecież na co dzień wystarcza Ci smartfon. Świat fotografii stał się tak bliski każdemu człowiekowi odkąd smartfony posiadły możliwość robienia fotografii. Do dziś pamiętam reklamę w TV jednego z pierwszych smartfonów z możliwością robienia zdjęć – oparta była o scenariusz, w którym człowiek jechał na wycieczkę do Azji i wcześniej w domu sfotografował masę przedmiotów (zapamiętałem głównie toaletę), a potem już na miejscu pokazywał miejscowym fotki zamiast próbować się z nimi porozumieć. Po dziś dzień fotografujemy toalety, burgery, rowery i zachody słońca, czymś co mamy w kieszeni.

I wtedy przychodzi dzień, w którym potrzebujesz czegoś więcej! – profesjonalnej sesji fotograficznej

modelka podczas profesjonalnej sesji modowej

Profesjonalna Sesja Fotograficzna w Krakowie

Czymś, czego smartfon Ci nie dostarczy, jest jakość i profesjonalizm. To doskonałe narzędzie do fotografowania codzienności, ale czasem zwyczajnie chcemy czegoś więcej. Profesonalny fotograf nawet smartfonem zrobi teoretycznie lepsze zdjęcie, bo wie co nieco o kadrowaniu, kompozycji, wykorzystanie tła i odpowiedniego ustawienia modelki czy modela. A sesja zdjęciowa podczas, której współpracujesz z profesjonalistą, jest czymś w rodzaju cennego życiowego doświadczenia!

Cennik sesji portretowej

Miejska sesja fotograficzna

Sesję fotograficzną, którą tu widzicie, zrobiliśmy z Lily w centrum miasta. To niesamowite jak wiele ciekawych zakamarków kryje Kraków, gdzie można się na chwilę zaszyć i zwyczajnie zrobić zdjęcia z dala od tłumu mieszkańców i turystów. Ale lubię w sesjach miejskich też możliwość właśnie uwzględnienia ludzi w kadrach, bo to element rozmycia tła i odpowiedniego kadrowania sprawia, że na zdjęciu mamy chaos lub nie. Polecam miejskie sesje fotograficzne bo w Krakowie nie trzeba daleko szukać, to miasto jest zwyczajnie piękne!

miejska sesja fotograficzna w Krakowie
sesja fotograficzna w parku

Sesja fotograficzna w naturze?

Nie musimy uciekać z miasta by sesję fotograficzną zrobić w naturze. Kraków ma mnóstwo ciekawych terenów zielonych, poczynając od słynnych parków, kopców po…. okalające Rynek planty. Tak, to zdjęcie obok z Lily zrobiliśmy przy teatrze Słowackiego. Polecam też obserwować jak natura zmienia się z miesiąca na miesiąc, bo co chwila w naszym pięknym mieście kwitnie coś nowego.

Sesja fotograficzna na prezent

Podaruj bliskiej osobie sesję fotograficzną w prezencie!

Jednym z ciekawszych pomysłów na prezent dla bliskiej osoby jest voucher na sesję. Wybierasz jaki wariant sesji fotograficznej chce kupić, a następnie ja dostarczam Ci piękny bon podarunkowy, który jest gotowy by obdarować nim bliską osobę. Zobacz poniżej jakie okazje są dobre by podarować komuś bon na sesję, oraz jak dokładnie wygląda taki voucher w wykonaniu firmy Dariusz Czepiel Fotografia. Na takim zaproszeniu jest długi termin ważności tak by obdarowana osoba swoją sesję zdjęciową mogła zrobić w wymarzonej porze roku!

Pomysły na prezent!Zobacz voucher na sesję fotograficzną!

Zdjęciowa Sesja Fotograficzna w Krakowie

Z Lily umówiliśmy się już drugi raz, dobrze nam się razem współpracowało przy okazji pierwszej sesji na Dolnych Młynów. Tym razem miała to być sesja fotograficzna w centrum miasta Kraków, w nieco bardziej letnim klimacie niż wtedy. Skupiliśmy się na okolicy Teatru Słowackiego i Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego – tak, totalne centrum miasta i masy ludzi przemieszczające się od Rynku do Galerii Krakowskiej.

Mimo to udało nam się uniknąć tłumów i zrobić tę sesję fotograficzną w bardzo kobiecym stylu. 

Ty też możesz zamówić u mnie sesję fotograficzną w Krakowie i wtedy zrealizujemy ją według Twojego pomysłu. Możesz liczyć na moje profesjonalne doradztwo w kwestii przygotowań do niej i następnie pozowania już w trakcie sesji. Choć pamiętaj, że to zawsze jest współpraca, bo przecież to Ty znasz siebie najlepiej i wiesz, z której strony się sobie bardziej podobasz.

Wykonuję różnego rodzaju sesje zdjęciowe. Taka sesja może przybrać zarówno formę zdjęć kobiecych, jak i męskich portretów, bo przecież Panów fotografuję równie często. Już wkrótce osobny post o męskich portretach w Krakowie.

Tymczasem zapraszam na materiał z sesji fotograficznej z Lily!

sesja fotograficzna w centrum Krakowa przy obrazachsesja fotograficzna galeria krakowskaportret modelki przy galerii krakowskiejsesja zdjęciowa w centrum Krakowaportrety kobiece w Krakowieportret modelki w Krakowiezdjęcie do portfolio modelkisesja fotograficzna krakówmodelka siedzi na schodach przy teatrze słowackiego

Spodobało się?

Zobacz moje portretowe portfolio, znajdziesz tam kadry z wielu sesji zdjęciowych!

Jako Fotograf z Krakowa zawsze omawiam z Tobą plan sesji zdjęciowej i inspiracji, czyli fotografii, które Ci się podobają. Sesja fotograficzna ma być przyjemnym doświadczeniem, które w rezultacie dostarczy Ci nie tylko fajnych wspomnień, ale przede wszystkim wspaniałych zdjęć. Jako fotograf moim zadaniem jest pomóc Ci, pokierować pozowaniem i zasugerować odpowiednie ustawienie. Zobacz moje portfolio i zaufaj mi!

A może szukasz czegoś innego?

Sesja rodzinna w Krakowie?

A może w poszukiwaniu sesji fotograficznej Kraków wcale nie chodziło Ci o sesję kobiecą czy portretową, tylko szukasz fotografa rodzinnego, który wykona zdjęcia Twoim dzieciom i sprawi, że wreszcie będzie w komplecie na fotografiach?

Jeśli tak, nie zwlekaj tylko przejdź do oferty rodzinnych sesji zdjęciowych!

Oferta sesji rodzinnych!
zdjecia dzieci w krakowie
sesja walentynkowa wykonana w Krakowie przez Dariusz Czepiel fotografia dla zakochanych
A może potrzebujesz zdjęć z kimś?

Sesje dla par i zakochanych w Krakowie

Rzecz jasna w mojej ofercie znajdziecie całe spektrum lokalnych sesji fotograficznych i jeśli szukasz zdjęć w parze, to fotografuję też zakochane pary, wykonuję sesje narzeczeńskie, czekam też na pierwsze sesje dwójkowe z udziałem rodzeństwa czy przyjaciółek/przyjaciół. Każda z tych opcji to jeden cennik, który znajdziesz na stronie ofertowej pod poniższym linkiem.

Oferta sesji dla par!

Sesja zdjęciowa spełnia Twoje potrzeby

To zawsze jest odpowiedź na Twoje potrzeby, sesja może przybrać charakter sesji wizerunkowej, zdjęć do CV, zmysłowej sesji kobiecej, szczerego portretu człowieka. To Ty jesteś gwiazdą takiej sesji i na Tobie i Twoich potrzebach skupiamy się podczas robienia zdjęć!


Sesja zdjęciowa wizerunkowa na pomoc Twojemu biznesowi!

A może Tworzysz swoją stronę internetową, może zwyczajnie potrzebujesz portretów czy zdjęć produktowych, które wesprą Cię w rozwoju własnej firmy? Jestem tu by Ci pomóc. Wprawdzie nie jestem płatnikiem VAT, ale prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą i mogę wystawić rachunek business to business. Zapytaj o taką możliwość przez formularz kontaktowy!


Sesja nie w Krakowie? Zapytaj!

99% sesji fotograficznych wykonuję na terenie Krakowa bo tutaj mieszkam. Staram się nie podróżować na mniejsze zlecenia, ale być może masz konkretną potrzebę poza miastem i wyjazd jest konieczny? Nie zamykam się na takie propozycje, napisz do mnie, omówmy szczegóły i podam Ci wtedy za jaką stawkę mogę pracować dla Ciebie poza Krakowem!

A może sesja kobieca?

A może interesuje Cię coś na kształt sesji buduarowej, a więc bardziej prywatna i sensualna sesja kobieca? Osobiście uważam, że każda kobieta powinna choć raz w życiu doświadczyć takiej sesji, a w moim wydaniu wykonaniu nie musimy od razu mówić o pozowaniu w bieliźnie. W zależności od tego jakie są Twoje oczekiwania, możemy wybrać wersję bardziej ubraną i też będzie ona miała znamiona zmysłowe sesji zdjęciowej. Kliknij powyższy link i zobacz jak to może wyglądać!

zmyslowy portret kobiecy na sensualnej sesji prywatnej

Jaka jest cena profesjonalnej sesji fotograficznej?

Ceny z mojej oferty ustaliłem tak, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Jest zatem zarówno opcja dla kogoś, kto potrzebuje szybkie 3 zdjęcia, jest sesja zdjęciowa mniejsza i większy pakiet, który w rezultacie daje Ci najwięcej zdjęć.

Szczegóły poznasz odwiedzając strony ofertowe. Znajdziesz je w menu u góry, albo kliknij tu jeśli szukasz indywidualnej sesji zdjęciowej.

Mam nadzieję, że ceny zaproponowane przeze mnie będą pokrywały się z Waszymi możliwościami budżetowymi, a jeśli tak nie jest to wyślij mi wiadomość, opisz swoje oczekiwania i jaki budżet masz na to przeznaczony, a może uda się nam wypracować jakieś rozwiązanie.

Profesjonalny Fotograf z Krakowa

W Krakowie klient ma spory wybór bo profesjonalnych fotografów jest sporo, dlaczego więc to właśnie mnie mielibyście wybrać?

Cóż, jestem przekonany, że moja konkurencja robi również dobre zdjęcie, ale coś co mnie charakteryzuje mam nadzieję sprawi, że postanowicie zostać właśnie ze mną!

Przede wszystkim ceny profesjonalnych sesji zdjęciowych są u mnie dostosowane do Waszych możliwości, a tworząc moją ofertę myślałem właśnie o Was i Waszych potrzebach. Druga sprawa to w naszej współpracy to Ty właśnie, a nie fotograf, wybiera zdjęcia, które ostatecznie otrzyma. Wybór zdjęć odbywa się przez internetową platformę i masz pełny wpływ na to jakie zdjęcia otrzymasz w efekcie naszej profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Jeśli zatem podoba Ci się moje portfolio i jakość, którą tu widzisz – napisz!

Zobacz też sesje w bardziej modowym stylu!
profesjonalna sesja zdjęciowa w stylu modowym z modelką Karoliną Pondo
portret pięknej blondynki z tatuażami wykonany przez fotografa Dariusza Czepiela

#przyjdznaportret

Na instagramie stworzyłem specjalny profil i hashtag poświęcone fotografii portretowej mojego autorstwa.

#przyjdznaportret to właśnie sposób by każdy mógł pochwalić się zdjęciem zrobionym przez mnie i zgrupować je pod tym hashtagiem. To też sposób dla Was by wygodnie przejrzeć moje portfolio fotografii portretowej i niekoniecznie przeglądać posty bloga w poszukiwaniu konkretnych sesji. Choć oczywiście zachęcam do obejrzenia na blogu całych materiałów.

Przyjdź na portret to apel do Was, ale wiąże się z moim postanowieniem by robić coraz więcej sesji zdjęciowych w Krakowie i oferować je ludziom w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy zrezygnować w weekend z dwóch drinków w barze i już można się wybrać do mnie na mini sesję!

Zainwestuj w jakość!

Zobacz na Instagramie

Decyzja należy do Ciebie. Zapraszam Cię na sesję portretową!

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o szczegółach, pomysłach, terminach.

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the star.