Szukasz fotografaw Wieliczce koło Krakowa?

Każdy człowiek prędzej czy później ma potrzebę zrobienia zdjęć u fotografa i często wtedy szuka lokalnie. Mogę pomóc Ci w Wieliczce, jeśli tylko Twoja potrzeba wpisuje się w szereg moich fotograficznych usług. Nie posiadam punktu stacjonarnego w Wieliczce, studia fotograficznego, czy drukarki do zdjęć. Jestem fotografem na zlecenie i poniżej przedstawię Ci z jakimi zdjęciowymi zadaniami mogę Ci pomóc.

I choć mieszkam na codzień w Krakowie, do Wieliczki mam rzut beretem i chętnie właśnie tam, u Ciebie, zrealizuję dla Ciebie projekt zdjęciowy.

Co dalej?

Profesjonalna pomoc fotograficzna w Wieliczce!

Krótko powiem o tym, z czym nie mogę Ci pomóc. Nie posiadam lokalnego studia, nie zrobię Ci zatem zdjeć do dokumentów w Wieliczce, nie wywołasz też u mnie odbitek. Mieszkam w Krakowie, ale do Wieliczki mam bliżej niż do niektórych dzielnic Krakowa, dlatego mogę zaoferować mieszkańcom Wieliczki swoje usługi.

A o jakich usługach zdjęciowych mówimy?

Zobacz jakie sesje wykonuję!

Fotograf w Wieliczce

Jestem fotografem na zlecenie, pracuję w terenie. Sesję zrobimy w plenerze lub u Was, lokalnie w Wieliczce lub zapraszam do Krakowa. Jeśli sesja miałaby być studyjna, wynajmiemy odpowiednią przestrzeń na zdjęcia. Nie doliczam żadnych kosztów dojazdu za sesję w Wieliczce.

Pomyśl zatem, czy styl moich zdjęć Ci odpowiada, zapoznaj się z odpowiednią ofertą i napisz do mnie byśmy mogli omówić szczegóły!

męski portret kraków sesja modowa; wykonanie Dariusz Czepiel fotografia

Ceny sesji zdjęciowych w Wieliczce

Ceny w mojej ofercie są podane na stronie www i jeśli tylko oczekujesz standardowej usługi, a więc opisanej na jednej z podstron ofertowych w menu u góry strony. Zawsze miałem taką filozofię by pracować z ludźmi i stworzyć ofertę profesjonalnej fotografii z myślą o ludziach.

Czymś co jeszcze wyróżnia mnie od niektórych innych fotografów jest fakt, że to Ty wybierzesz zdjęcia, które ostatecznie otrzymasz, a więc masz bezpośredni wpływ na selekcję materiału i to Ty decydujesz.

A zatem z jakiego rodzaju sesjami fotograficznymi mogę Ci pomóc w Wieliczce?

Wieliczka  -  informacje ogólne

Wieliczka to niezwykle ciekawe miasto położone w województwie małopolskim, zaledwie 15 kilometrów od Krakowa. Miejscowość ta przez większość osób kojarzona jest wyłącznie z Kopalnią Soli, lecz zdecydowanie ma więcej do zaoferowania, niż zwiedzanie jedynie podziemnych chodników. Po odwiedzeniu kopalni, warto zatem zatrzymać się dłużej w tym mieście i zajrzeć w kilka innych historycznych miejsc, typu: Zamek Żupny, Kościół Świętego Sebastiana, czy Pałac Konopków. Obiecuję, że będziecie zachwyceni!

Wieliczka w wikipediiAtrakcje turystyczne rejonu Wieliczki

Sesje zdjęciowe w Wieliczce - gdzie zrobić?

Do Wieliczki przybywają chętnie nie tylko turyści, ale i liczni fotografowie. Wspomniane już przykłady zabytkowej architektury stanowią idealne tło do różnych sesji plenerowych. Dla Par Młodych do sesji ślubnej polecam także bardzo urokliwy Kościół Świętego Klemensa, Sztygarówkę i Magistrat. Dodatkowo młode małżeństwa bądź po prostu pary zakochanych powinny rozważyć Ogród Żupny składający się z dwóch wspaniałych tarasów. Zdjęcia w nim robione są gwarantem przepięknych kadrów! Co więcej, można się pokusić o fotografie lifestylowe w centrum, lub w okolicach neoklasycznego Pałacu Przychodzkich, który to właśnie znajduje się na klimatycznym Rynku Górnym w Wieliczce.
Ale prawda jest taka, że sesję portretową czy rodzinną śmiało możemy zrobić w dobrze znanych Wam zakamarkach Wieliczki. Park, czy miejski klimat idealnie nadają się na tego typu fotograficzne doświadczenie.

Jestem fotografem rodzinnym!
Dariusz Czepiel Fotografia może być Waszym fotografem rodzinnym w Krakowie i towarzyszyć Wam w ważnych chwilach życia Waszej rodziny dostarczając przy tym ponadczasową i wyjątkową pamiątkę w postaci zdjęć
zmysłowa fotografia buduarowa w krakowie

Fotograf Wieliczka

Od lat fotografuje w okolicy Wieliczki i z chęcią dziele się moimi ulubionymi zakątkami z tego regionu. Bez problemu dobieram miejsca pod sesje rodzinne, portretowe, czy ślubne. Wieliczka świetnie nadaje się także do zdjęć rodzinnych, jak i tych bardziej artystycznych. Osoby szukające czegoś alternatywnego z pewnością zachwycą się Obrazem 3D Solny Świat, który znajduje się na rynku. Fotografie na jego tle są zdecydowanie bardzo unikatowe, a samo dzieło dostarcza wielu inspiracji i przyciąga miłośników sztuki ulicznej. Nie musisz jechać do Krakowa, czy innej miejscowości, by zrobić swoją wymarzoną sesje zdjęciową. Wieliczka bez wątpienia jest bardzo fotogenicznym miastem z dużym potencjałem na wyjątkowe ujęcia, nawet dla tych najbardziej wymagających!

Jak ubrać się na sesję zdjęciową?
portret pięknej blondynki z tatuażami wykonany przez fotografa Dariusza Czepiela

#przyjdznaportret

Na instagramie stworzyłem specjalny profil i hashtag poświęcone fotografii portretowej mojego autorstwa.

#przyjdznaportret to właśnie sposób by każdy mógł pochwalić się zdjęciem zrobionym przez mnie i zgrupować je pod tym hashtagiem. To też sposób dla Was by wygodnie przejrzeć moje portfolio fotografii portretowej i niekoniecznie przeglądać posty bloga w poszukiwaniu konkretnych sesji. Choć oczywiście zachęcam do obejrzenia na blogu całych materiałów.

Przyjdź na portret to apel do Was, ale wiąże się z moim postanowieniem by robić coraz więcej sesji zdjęciowych w Krakowie i oferować je ludziom w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy zrezygnować w weekend z dwóch drinków w barze i już można się wybrać do mnie na mini sesję!

Zainwestuj w jakość!

Zobacz na Instagramie

Decyzja należy do Ciebie. Zapraszam Cię na sesję portretową!

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o szczegółach, pomysłach, terminach.

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the cup.