Za kilka tygodni pojawi się tu duży wpis pełny porad jak ubrać się na sesję zdjęciową!

 

tymczasem musi wystarczyć co jest:

 

Pytania za to pojawiają się w przypadku każdej innej sesji zdjęciowej. W co mamy się ubrać?

Karolina-Maciek-sesja-narzeczenska-krakow-007-www

 

Moja odpowiedź jest prosta – w cokolwiek, w czym dobrze się czujecie. Ma Wam być wygodnie i  komfortowo – to najważniejsze.

 

Oczywiście to nie wyczerpuje tematu ubioru na sesję zdjęciową, poniżej kilka ciekawostek, o których warto pomyśleć dobierając strój do zdjęć.

 • Kratki, paski i wzorki nie zawsze dobrze wyglądają na zdjęciu i często gryzą się ze sobą jeśli w kadrze jest dużo wzorków i kratek…
 • Kolorystyka według Waszych upodobań, pamiętajcie jednak, że kolory żywe sprawią, że zdjęcie będzie tętnić życiem, jeśli natomiast ubierzecie się w odcienie szarości, coś czarnego, coś białego to podobny odbiór będą miały końcowe zdjęcia, a wszelki kolor w tle będzie odwracał od Was uwagę
 • O teorii kolorów słów kilka – ludzki mózg tak jest skonstruowany, że pewne łączenia barw odbiera lepiej niż inne i widać to idealnie na kole barw.
  koło barw
  źródło: maclab.guhsd.net

  W teorii kolorów chodzi o to, że kolory po przeciwległych stronach koła dobrze ze sobą oddziałują wizualnie.

 • Dobierzcie ubrania do miejsca sesji. Nie ubierajcie się w garnitur i lakierki na sesję na plaży, nie ubierajcie zielonych strojów do sesji w lesie czy parku. Na zdjęciu musicie odciąć się od tła, a nie z nim zlać.
 • Ostatecznie po prostu stańcie razem przed lustrem i zdecydujcie – tak będziecie wyglądać na zdjęciach 🙂

 

Na koniec przypomnienie, że dla wszystkich swoich klientów prowadzę szereg tablic w serwisie Pinterest i między innymi są tam tablice z garścią inspiracji, które pomogą Wam wpaść na pomysł w co się ubrać na sesję zdjęciową.