Szukasz fotografaw Skawinie tuż obok Krakowa?

Jestem fotografem z Krakowa i do Skawiny mam rzut beretem. Wiem też, że każdy prędzej czy później potrzebuje zrobić sobie zdjęcia w jakimś celu. W większości przypadków wystarcza nam smartfon z aparatem, ale przychodzi taki moment, że potrzebne są zdjęcia lepszej jakości. Do CV, do swojej strony www, na portal randkowy czy do powieszenia w ramce na ścianie. Mogę pomóc Ci w Skawinie zrealizować zarówno sesje rodzinne czy biznesowe albo portretowe. Jedyne co to nie mam swojego zakładu czy też studia fotograficznego w Skawinie, nie wywołuję też odbitek, ani nie robię zdjęć do dowodu czy paszportu. Jestem fotografem na zlecenie i poniżej przedstawię Ci z jakimi zdjęciowymi zadaniami mogę Ci pomóc.

Sesja zdjęciowa w Skawinie!

Choć u góry widnieje zdjęcie ślubne zrobione w Parku tuż przy Dworku Skawińskim, to od dłuższego czasu nie wykonuję już reportaży ślubnych. W tematach weselnych obawiam się, że mogę pomóc jedynie z plenerową sesją ślubną. Nie mam też na miejscu swojego zakładu fotograficznego – jeśli oczekujesz sesji studyjnej, musisz przyjechać do mnie do Krakowa. Na codzień mieszkam bowiem właśnie w Krakowie, ale do Skawiny mam bliżej niż do niektórych dzielnic grodu Kraka.

Jakie sesje zdjęciowe mogę zatem dla Ciebie wykonać?

Zobacz jakie sesje wykonuję!

Fotograf w Skawinie

Jestem fotografem na zlecenie, pracuję w terenie. Sesję zrobimy w plenerze lub u Was, lokalnie w Skawinie lub zapraszam do Krakowa. Jeśli sesja miałaby być studyjna, wynajmiemy odpowiednią przestrzeń na zdjęcia. Nie doliczam żadnych kosztów dojazdu za sesję w Skawinie.

Szereg usług zdjęciowych, które wykonuję znajdziesz w menu w zakładce oferta. Może to być sesja rodzinna, portret biznesowy, plenerowa sesja portretowa czy zmysłowa sesja kobieca. Fotografuję też oczywiście pary i wszelkie zlecenia, w których trzeba zrobić zdjęcia dla ludzi i o ludziach.

Pomyśl zatem, czy styl moich zdjęć Ci odpowiada, zapoznaj się z odpowiednią ofertą i napisz do mnie byśmy mogli omówić szczegóły!

plener slubny skawina

Ceny sesji zdjęciowych w Skawinie czyli ile to kosztuje?

Ceny w mojej ofercie są podane na stronie www i jeśli tylko oczekujesz standardowej usługi (a więc opisanej na jednej z podstron ofertowych w menu u góry strony) to znajdziesz tam potrzebne informacje. Zawsze miałem taką filozofię by pracować z ludźmi i stworzyć ofertę profesjonalnej fotografii z myślą o ludziach. Moje ceny nie są wygórowane i zawierają już mój dojazd do Skawiny, nie zawierają jednak ewentualnego wynajmu przestrzeni studyjnej.

Moje ceny nie są wygórowane i mam nadzieję, że każdy odnajdzie odpowiedni dla siebie przedział cenowy. Oferuję również bardzo praktyczne mini sesje, ale niestety dostępne są tylko w Krakowie.

A zatem z jakiego rodzaju sesjami fotograficznymi mogę Ci pomóc w Skawinie?

Skawina - kilka słów o mieście.

Kilkanaście kilometrów na południowy zachód od Krakowa, położona w pobliżu rzeki Skawinki – Skawina liczy jak podają źródła trochę ponad 20 tysięcy mieszkańców. Słynie z organizowanych cyklicznie koncertów organowych, choć wielu i tak będzie się kojarzyć z tą firmą, co produkuje wycieraczki do samochodów. Mnie osobiście za to kojarzyć się już będzie zawsze pozytywnie, bo w 2010 roku wraz z moją żoną pobraliśmy się właśnie w Dworku Skawińskim!

A jakie wy polecacie ciekawe miejsca w Skawinie?

Skawina w wikipediiPortal Informacyjny Skawiny

Sesje zdjęciowe w Skawinie - gdzie zrobić?

Park w Skawinie to naprawdę malownicze miejsce i pewnie byłby to mój wybór numer jeden zarówno na sesje rodzinne jak i wszelkiego rodzaju portrety czy plenery dla par. Zdjęcie tytułowe tego postu to sesja ślubna Karola i Agnieszki właśnie w tym parku, a jeszcze jak o odpowiedniej porze trafi się na zachodzące słońce to sceneria robi się prawdziwie bajkowa.

Ale prawda jest taka , że ciekawą sesję w stylu lifestyle można zrobić też wśród uroczych kamienic centrum Skawiny, czy zwyczajnie udając się gdzieś na ubocze, na okoliczne pola czy lasy. Błonia Skawińskie czy Park Energii to też dobre propozycje, a w dolinie rzeki Skawinki na pewno są urocze zakątki, nadające się idealnie na zdjęciową scenerię.

A Ty gdzie chodziłaś/eś na randki oglądać zachód słońca? To też może być dobre miejsce!

Jestem fotografem rodzinnym!
zmysłowa fotografia buduarowa w krakowie

Fotograf Skawina

Jeśli szukasz fotografa w Skawinie to mogę Ci pomóc z większością zdjęciowych potrzeb. Jak wspomniałem nie posiadam typowego zakładu fotograficznego, ale jeśli chodzi Ci o sesję zdjęciową prawie dowolnego rodzaju to tutaj już jak najbardziej mogę Ci pomóc na tej samej zasadzie, na jakiej obsługuję klientów w Krakowie.

Od ponad 10 lat fotografuję ludzi, jestem fotografem rodzinnym, od jakiegoś czasu specjalizuję się w kreatywnym i klasycznym portrecie i zbliżam tę usługę do ludzi, którzy nigdy nie myśleliby o profesjonalnej sesji zdjęciowej. Ze mną jest to proste, szybkie, a efekty budzą Twój uśmiech.

Czekam na kontakt od mieszkańców Skawiny!

Jak ubrać się na sesję zdjęciową?
portret pięknej blondynki z tatuażami wykonany przez fotografa Dariusza Czepiela

#przyjdznaportret

Na instagramie stworzyłem specjalny profil i hashtag poświęcone fotografii portretowej mojego autorstwa.

#przyjdznaportret to właśnie sposób by każdy mógł pochwalić się zdjęciem zrobionym przez mnie i zgrupować je pod tym hashtagiem. To też sposób dla Was by wygodnie przejrzeć moje portfolio fotografii portretowej i niekoniecznie przeglądać posty bloga w poszukiwaniu konkretnych sesji. Choć oczywiście zachęcam do obejrzenia na blogu całych materiałów.

Przyjdź na portret to apel do Was, ale wiąże się z moim postanowieniem by robić coraz więcej sesji zdjęciowych w Krakowie i oferować je ludziom w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy zrezygnować w weekend z dwóch drinków w barze i już można się wybrać do mnie na mini sesję!

Zainwestuj w jakość!

Zobacz na Instagramie

Decyzja należy do Ciebie. Zapraszam Cię na sesję portretową!

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o szczegółach, pomysłach, terminach.

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the car.