Szukasz fotografaw Niepołomicach koło Krakowa?

Jestem fotografem z Krakowa i do Niepołomic mam rzut beretem. Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach wiele potrzeb zdjęciowych załatwi Wasz smartfon, a do części z nich potrzebny jest jedynie lokalny zakład fotograficzny. Jednak usługi zdjęciowe, które oferuję w Niepołomicach również na przestrzeni Twojego życia okażą się być przydatne, a może nawet niezbędne. Czasem wręcz, będziesz potrzebować zdjęcia na już, na wczoraj i okaże się, że jedyne co masz pod ręką to zdjęcie do dowodu osobistego, na którym wyglądasz tak, że lepiej się w gazecie tak nie prezentować.

I wtedy z pomocą przychodzę ja, bo może w Niepołomicach potrzebujesz zdjęcia do CV, do swojej strony www, na portal randkowy czy do powieszenia w ramce na ścianie. I choć nie mam swojego zakładu czy też studia fotograficznego w Niepołomicach, nie oferuję wydruków czy odbitek, ani nie robię zdjęć do dowodu czy paszportu to jestem fotografem z Krakowa, który regularnie pomaga mieszkańcom Niepołomic zrealizować swoje zdjęciowe potrzeby!

Profesjonalna sesja zdjęciowa w Niepołomicach

Jeśli szukasz sesji zdjęciowej w Niepołomicach wykonanej przez profesjonalnego fotografa to jesteś w dobrym miejscu. Oferuję zarówno sesje dla par, dla rodzin jak i indywidualne sesje portretowe i wizerunkowe, a nawet sensualne. Pomogę jeśli potrzebujesz zdjęcia do pracy czy na swoją stronę www, pomogę też jeśli potrzebujesz pamiątek, tzw. usługi zatrzymania czasu bo przecież to takie satysfakcjonujące spoglądać na rodzinne albumy po latach.

Wreszcie zawsze możesz sprezentować komuś sesję zdjęciową – oferuję wyjątkowe, ładnie wykonane vouchery na sesję zdjęciową, które nadadzą się jako prezent na różne okazje.

Skontaktuj się ze mną!

Niepołomice w obiektywie

Niepołomice to piękne miasto leżące w województwie małopolskim około 25 kilometrów od Krakowa. Jego historia związaną jest z dynastią Piastów, a także Jagiellonów. To właśnie za panowania króla Kazimierza Wielkiego w XIV wieku powstał tam wyjątkowy zamek myśliwski. Natomiast kolejna dynastia uczyniła go swoją drugą siedzibą królewską. Co więcej, kamienice, kościoły i pozostałe budynki również przyciągają oko niepołomickich fotografów swym unikatowym stylem. Z kolei wychodząc krok za miasto można nacieszyć się kadrami z dobrze zachowanej i wciąż jeszcze momentami dzikiej puszczy.

Sesje plenerowe na tak bogatym architektonicznie tle, czy w nienaruszonej ręką ludzką naturze, są całkowicie niepowtarzalne oraz pozwalają na zatrzymanie w obiektywie historycznego piękna i magii otaczającej nas przyrody.

Polecane miejsca na sesję zdjęciową w Niepołomicach

Niezależnie, czy potrzebujesz sesji ślubnej, ciążowej, czy rodzinnej to Niepołomice są idealnym ku temu miejscem! Fotografuję w okolicy od lat i zawsze z chęcią wracam w te rejony. Z całego serca rekomenduje tereny wokół wspomnianego już Zamku Królewskiego, a także te nieopodal gotyckiego Kościoła Dziesięciu Tysięcy Męczenników, będącego najstarszym budynkiem w tej miejscowości. Bajeczna architektura, bogata w szczegóły stanowi wdzięczne tło do różnych typów zdjęć. Żaden fotograf z Niepołomic nie powinien też opuścić fotografii na tle malowniczego ratusza, wykonanego z niezwykle fotogenicznej cegły. Dodatkowo obowiązkowym niemal miejscem na portrety, zdjęcia fashion, czy po prostu zwykłe rodzinne ujęcia jest lokalny, lecz nad wyraz klimatyczny rynek.

Ale ja jestem tylko przyjezdnym, jestem przekonany, że jako mieszkaniec Niepołomic znasz je dużo lepiej niż ja. Sesję możemy zawsze zrobić w miejscach, w których lubisz bywać, które dobrze znasz, z których obserwujesz zachód słońca, i w które chodzisz na spacery.

Pokaż mi swoje Niepołomice!

czemu ja?

Fotograf Niepołomice - co wyróżnia moją ofertę

Od ponad 10 lat fotografuję ludzi i to właśnie fotografia osób fascynuje mnie najbardziej. Dziś oferuję cały wachlarz usług zdjęciowych skierowanych do ‘zwykłego’ człowieka, z myślą, że każdy nie tylko potrzebuje od czasu do czasu usług profesjonalnego fotografa, ale też że każdy zasługuje na to by od czasu do czasu cieszyć się zdjęciami w wysokiej, profesjonalnej jakości.

Czymś co wyróżnia mnie spośród wielu fotografów to po pierwsze wieloletnie doświadczenie, ale też fakt, że to klient wybiera zdjęcia, które ostatecznie otrzyma. Nie ma tutaj kota w worku i zastanawiania się, czy aby nie było lepszych ujęć. Sami zdecydujecie, gdzie macie najlepsze miny, na których zdjęciach wyszliście najlepiej bo przecież po tylu latach wiem, że to co podoba się najbardziej fotografowie często nie jest tożsame z tym, co podoba się klientowi.

Dlatego podczas współpracy ze mną będziesz mieć dużo więcej decyzyjności, niż w przypadku ofert wielu innych fotografów w Niepołomicach.

Zobacz mój portretowy instagram!Sesja na prezent?
plenerowo na świeżym powietrzu

Plenerowe sesje zdjęciowe w Niepołomicach

Planując sesję w plenerze w Niepołomicach poza terenami samej Puszczy Niepołomickiej, warto rozważyć także wspaniałe ogrody wokół zamku. Osoby szukające ciszy, zieleni i chwili spokoju z pewnością powinny wybrać kompleks leśny. Natomiast zakochanym parom pragnącym dodać do swoich fotografii więcej romantyzmu polecam zdobne ogrody królewskie. W zależności od obranej konwencji na fotografie bez problemu w Niepołomicach znajdziecie pełno urokliwych i inspirujących zakamarków. Należy pamiętać jedynie, by dla wymarzonych fotografii nie niszczyć pięknych aranżacji bądź nie zadeptywać chronionych miejsc. Dbając o środowisko, w swojej pracy dobieram miejsca do zdjęć łączące niewątpliwy urok z bezpieczeństwem otoczenia oraz oczywiście komfortem samych fotografowanych.

A Puszcza Niepołomicka jest świetnym wyborem, jeśli sesję planujemy zrobić w leśnym czy parkowym klimacie, wśród natury. Jest to dobre tło zarówno do sesji rodzinnych, narzeczeńskich jak i portretowych indywidualnych.

Zobacz sesję dla zakochanych w lesie!
sesja narzeczenska w deszczu krakow
sesja modowa fashion w Krakowie z modelką
ile to kosztuje

Fotograf Niepołomice - ceny i oferta

Mój cennik nie jest tajny i jeśli tylko interesuje Cię dość standardowa usługa, opisana w pakietach to ceny znajdziesz na mojej stronie - każdy z rodzajów sesji ma swoją stronę ofertową z odpowiednim cennikiem.

Nie musisz więc tracić czasu i dopytywać, wychodzę ludziom naprzeciw i wiem jak mało mamy dziś czasu. Skup się na zdjęciach i jakości, zobacz czy podoba Ci się to co widzisz na mojej stronie i w portfolio, a następnie zobacz czy cenowo jestem w zasięgu Twojego budżetu. A mam nadzieję, że tak i już wkrótce spotkamy się na wspólnej sesji zdjęciowej !

Jak się ubrać na sesję zdjęciową?
portret pięknej blondynki z tatuażami wykonany przez fotografa Dariusza Czepiela

#przyjdznaportret

Na instagramie stworzyłem specjalny profil i hashtag poświęcone fotografii portretowej mojego autorstwa.

#przyjdznaportret to właśnie sposób by każdy mógł pochwalić się zdjęciem zrobionym przez mnie i zgrupować je pod tym hashtagiem. To też sposób dla Was by wygodnie przejrzeć moje portfolio fotografii portretowej i niekoniecznie przeglądać posty bloga w poszukiwaniu konkretnych sesji. Choć oczywiście zachęcam do obejrzenia na blogu całych materiałów.

Przyjdź na portret to apel do Was, ale wiąże się z moim postanowieniem by robić coraz więcej sesji zdjęciowych w Krakowie i oferować je ludziom w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy zrezygnować w weekend z dwóch drinków w barze i już można się wybrać do mnie na mini sesję!

Zainwestuj w jakość!

Zobacz na Instagramie

Decyzja należy do Ciebie. Zapraszam Cię na sesję portretową!

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o szczegółach, pomysłach, terminach.

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the heart.