Plener ślubny – w lesie czy w mieście?

Trudno jednoznacznie rozsądzić czy lepszy jest plener w mieście, czy może jednak w lesie, ale sprowadza się to w dużej mierze do indywidualnych preferencji. Na pewno macie własne odczucia z tym związane – jesteście bardziej związani z ulicami, murami, kolorowymi kamienicami, wyjątkową architekturą? A może lubicie zapach mokrej trawy i szyszek, niespodziewane spotkania z wiewiórkami, wszechobecną zieleń i przyrodę? 

Osobiście jestem fanem lasu i jeśli Wy też czujecie ten klimat, to nie musicie mnie długo namawiać na plener ślubny w lesie. Ale jestem również mieszczuchem i sesja zdjęciowa w mieście nie jest mi obca.

Zatem, czemu by tego nie połączyć?

Sesja ślubna w parku

Jeśli czas pozwala na połączenie sesji w mieście z tą w sercu przyrody, warto przemyśleć czy zamiast głębokiego lasu nie wybrać opcji pośredniej, czyli któryś z lokalnych parków. Przede wszystkim nie tracimy wtedy czasu na podróżowanie i skupiamy się na tym co najważniejsze – zdjęciach.

Krakowskie parki mają wiele do zaoferowania, a często pozwalają nawet zgubić się nieco i odejść od głównych alejek. Moim ulubionym miejscem pod tym względem jest Las Wolski, ale jestem też szczerym fanem Parku Bednarskiego. Parki bywają zatłoczone, pełno w nich spacerujących mieszkańców, ale to już moje zadanie by tak Was pokierować, aby nie złapać w kadrze wszystkich mistrzów drugiego planu.

A przecież chodzi o to samo – Wasze zdjęcia w objęciach przyrody, za drzewem, wśród liści i na zielonej trawie. Zarówno las jak i park dają takie możliwości!

Sesja ślubna w lesie

Weronika i Piotr wybrali las. Nie byle jaki las, ale ten konkretny, ten który niejednokrotnie eksplorowali wcześniej wspólnie na rowerach. Zapytałem ich gdzie ten las, a oni na to, że wyślą mi pinezkę na google mapach, a ta pinezka była w środku niczego. To fenomenalne, że parkując auta na skraju lasu, za sygnałem gps, dotarliśmy do tej polanki, tej którą zapamiętali jako świetne miejsce na plener ślubny.

A potem ja zniknąłem gdzieś w zaroślach, a Weronika i Piotr rozkoszowali się sobą w leśnej ciszy.

I tylko drzewa patrzyły. 

Weronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-151-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-152-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-153-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-154-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-155-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-156-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-157-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-158-2-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-159-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-160-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-161-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-162-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-163-2-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-164-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-165-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-166-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-167-wwwWeronika-Piotr-fotografia-analogowa-krakow-168-2-www

Dariusz Czepiel Fotografia to wieloletnie doświadczenie

Od 2010 działam na rynku ślubnym i zbieram doświadczenia, które dziś wykorzystuję, by dostarczyć Wam wyjątkową pamiątkę ze ślubu.

Obejrzyjcie, koniecznie w Full HD i z dzwiękiem!