Pomogę Wam zatrzymać czas!Wasz Fotograf Rodzinny

Kiedy lata temu urodził się mój pierwszy syn, wiedziałem, że umiejętność fotografowania przyda mi się w życiu prywatnym. Od tego czasu co roku nasza rodzina ma tysiące zdjęć, z czego setki w dobrej jakości trafiają do rodzinnych fotoalbumów. Pamiętam, jak będąc jeszcze dzieckiem oglądałem czarno białe fotografie naszej rodziny z zapartym tchem przeglądając stare pudła ze zdjęciami w mieszkaniu mojej babci. Rozpoznawanie osób, dowcipkowanie ze strojów, zachwyt nad tym jacy moi rodzice byli piękni i młodzi i jaki podobny jestem do nich, gdy patrzyłem na zdjęcia z ich dziecięcych lat. Od pokoleń każdy chyba człowiek czerpie nie lada przyjemność z odkrywania przeszłości i spoglądania jak to kiedyś było.

Fotograf rodzinny – pomoże Wam zatrzymać czas!

Kim jest fotograf rodzinny?

Fotograf rodzinny to z definicji osoba specjalizująca się w fotografii rodzinnej – sesjach ciążowych, zdjęciach dla dzieci, całych rodzin, czy par narzeczeńskich. Jednak w szerszym ujęciu fotograf rodzinny to także przyjaciel rodziny! Gdy na poszczególnych etapach spotykamy się z tą samą osobą na uwiecznienie naszych wyjątkowych chwil i ona staje się ich częścią! Poznaje Was, cieszy się Waszym szczęściem, czy przejmuje wyzwaniami. Wielokrotnie napotykam pary na początku ich wspólnej drogi i mam okazję fotografowania zakochanych, aż po robienie zdjęć ich dzieciom! Upamiętnienie zaręczyn, okresu ciąży, albo poszczególnych lat naszych pociech ma głęboką wartość sentymentalną. Dodatkowo maluch po latach będzie Wam wdzięczny, zarówno za zapis na zdjęciach jego okresu dorastania, jak i zmian, które zaszły z czasem w całej rodzinie!

Mogę być Waszym fotografem rodzinnym w Krakowie!

sesja dziecieca krakow
zdjecia dzieci w krakowie

Dlaczego warto robić cykliczne zdjęcia?

W świecie obrazu, nowych technologii i social media zwyczaj fotografowania wszystkiego nikogo nie dziwi. Uwieczniamy swoje dzieci, zwierzęta, codzienne sytuacje, czy choćby spożywane jedzenie. Pod ręką zawsze jest jakiś telefon, tablet bądź lustrzanka. Po co zatem chodzić do fotografa? Odpowiedź jest prosta – profesjonalna sesja zdjęciowa to gwarancja wysokiej jakości zdjęć, które będą pamiątką na całe życie! Dobre kadry mogą też zmobilizować do wydrukowania fotografii, oprawienia ich i udekorowania nimi domu, czy podarowania bliskim. Co więcej, robiąc zdjęcia cyklicznie można stworzyć całą kolekcję albumów pokazującą rozwój naszego dziecka, czy zmiany w wyglądzie ważnych dla nas osób. W przypadku naszych pociech, gdy od najmłodszych lat będą miały do czynienia z regularnymi sesjami to staną się bardziej oswojone z danym fotografem, a tym samym naturalniejsze przed obiektywem! A jak wiadomo autentyczność w sesjach lifestyle jest kluczowa!  Z kolei dla par uwiecznienie poszczególnych etapów ich relacji to niepowtarzalna okazja do stworzenia kolejnych wspomnień ze wspólnych sesji, jak i zapis tych przeżyć. Po latach będzie można przejrzeć na dysku, czy też w albumie, zrobione kiedyś zdjęcia i powspominać z uśmiechem na twarzy dawne czasy!

I tu dochodzimy do sedna – fotograf rodzinny, taki który będzie Was znał i Wasze dzieci będą z nim oswojone ma szanse stworzyć lepsze i bardziej autentyczne zdjęcia podczas sesji rodzinnej.

Jak przygotować się do sesji rodzinnej?

Już niebawem powstanie osobny poradnik, który w szczególe odpowie na to pytanie. Zanim to jednak nastąpi kilka słów w temacie przygotowań do sesji rodzinnej.

Przede wszystkim należy wcześniej ustalić priorytety i zweryfikować posiadane wizje oraz pomysły wobec takowej sesji. Następnie trzeba przedstawić wszelkie swoje oczekiwania fotografowi rodzinnemu. Dobrze jest też zawczasu zapoznać go z dziećmi, czy dać chwilę na oswojenie się dla zwierzaka, jeśli takowy jest również częścią rodziny 😉 Kolejną kwestią jest naturalność i jak najbardziej autentyczna sceneria. W fotografii rodzinnej najlepiej postawić na styl lifestyle i piękno codziennych chwil! Sztuczne pozy w studio, sztywne gesty i wyszukane kostiumy powinny być raczej opcjonalnym dodatkiem, a nie podstawą sesji. Najważniejsze są prawdziwe emocje oraz relacje! Ciekawym pomysłem uzupełniającym sesję rodzinną jest także powtarzanie co roku wybranego typu zdjęcia tzn. zachowanie określonych postaw, zbliżonych stroi i  fryzur. Mogą być to śmieszne miny, piramidka, czy zdjęcie w tym samym miejscu. Po latach będą stanowiły wyjątkową kolekcję!

A szeroki uśmiech zagości na naszych twarzach jak po latach będziemy oglądać te zdjęcia!

fotografia rodzinna kraków

Wasz fotograf rodzinny w Krakowie?

Podczas wyboru fotografa rodzinnego warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest lokalizacja, tak by zarówno dla Ciebie było blisko, jak również sam fotograf za rok nie przeprowadził się na drugi koniec kraju 😉 Chcemy przecież kogoś na dłużej, kto cyklicznie będzie nas odwiedzał oraz uwieczniał ważne dla naszej rodzinny momenty. Na terenie Krakowa i okolic możesz zawsze na mnie liczyć! Jako fotograf z tej właśnie części Polski znam świetne miejsca idealne do poszczególnych typów sesji rodzinnych. Co więcej, sam jestem także ojcem fotografującym na bieżąco własne pociechy, więc sens regularnych sesji zdjęciowych jest mi bardzo bliski! Rozumiem zatem potrzeby rodziców, emocje dzieci oraz potrafię przewidzieć potencjalne niespodziewane sytuacje. Dzięki temu sesja rodzinna to prawdziwa przyjemność i mile spędzony czas!

Dariusz Czepiel – Wasz fotograf rodzinny w Krakowie!

Zobacz ofertę fotografii rodzinnej!
Może zacząć kiedy dziecko jest jeszcze w brzuszku?

Sesje brzuszkowe w Krakowie

Czas oczekiwania na urodzenie pierwszego dziecka to okres magiczny. Wasz fotograf rodzinny wie o tym, był tam, stresował się tak jak Wy. I zrobił sobie nawet sesję brzuszkową z żoną, której nigdzie nie pokazuję. Ale wykonuję je w stylu lifestyle, tak, by za jakiś czas przypomniały Wam tę burzę hormonów i gorący czas oczekiwania na narodziny bombelka ;)

Zobacz ofertę sesji brzuszkowych
sesja brzuszkowa w krakowie
portret rodzinny

Cykliczna sesja rodzinna

A gdyby tak fotografować się cyklicznie? Na pół roku, roczek, z okazji świąt, pierwszej jazdy na rowerze czy w lecie bo ładna pogoda. Siłą takiego trybu jest to, że macie coraz więcej zdjęć z różnych ważnych momentów Waszego życia, których jakość zachęca do ich wydrukowania w formie odbitek czy fotoalbumów. I tym samym tworzycie wtedy historię Waszej rodziny w książkach obrazkowych. To będą najcenniejsze książki w Waszym domu.

Kiedyś pomyślałem sobie, w razie pożaru u mnie w domu oprócz dzieci i żony co bym ratował - telewizor, komputer, aparat? Nie, to właśnie rodzinne fotoalbumy są na pierwszym miejscu, bo nie sposób takiej pamiątki potem odzyskać, a wszystko inne można odkupić.

Czy dostrzegacie już moc, jaką może dać Wam współpraca z fotografem rodzinnym?

Zobacz ofertę zdjęć rodzinnch
Cykliczne sesje zdjęciowe coraz taniej

Fotograf rodzinny w Krakowie oferuje program lojalnościowy!

Dla swoich stałych klientów, takich którzy cyklicznie wracają do mnie na sesje rodzinne oczywiście oferuję swego rodzaju program lojalnościowy. Od pewnego momentu sesje będą tańsze. Osobiście zależy mi, by coraz więcej rodzin w Krakowie mogło cieszyć się bogatymi albumami rodzinnymi i by coraz więcej ludzi doceniało jakościową, profesjonalną fotografię i nie zadawalało się jakością dzisiejszych zdjęć z telefonów komórkowych.

Szczegóły programu lojalnościowego pod poniższym linkiem!

Zobacz Program Lojalnościowy
portret dziecka z psem podczas sesji zdjęciowej w wykonaniu Dariusz Czepiel fotografia

Zapraszam też na portretowy i rodzinny instagram!

Fotograf Rodzinny Kraków - co daje?

Systematyczność

Wybierając mnie jako Waszego fotografa rodzinnego możecie liczyć na to, że przypomnę Wam w wybranym przez Was odstępie czasu o kolejnych sesjach. Ta idea polega na tym, że Wasza rodzina jest na zdjęciach w komplecie nie raz, ani nie dwa, tylko często, raz czy dwa razy do roku i tym samym budujecie historię zatrzymując czas na profesjonalnych fotografiach. Zadbajcie o Wasz album rodzinny a systematyczność jest kluczem by był on obszerny!

Spójny styl

Zamiast chodzić co chwila do kogoś innego możecie wybrać jednego fotografa rodzinnego. Jednym z podstawowych plusów takiego rozwiązania, jest spójność stylu Waszych zdjęć. Tym samym w Waszych albumach będzie wyróżniała się jedna stylistyka i kolorystyka - ta którą przecież tak lubicie, skoro decydujecie się na moje usługi. Dodatkowo przychodząc do mnie cyklicznie możecie liczyć na potężne rabaty, o których wspomniałem wyżej przy okazji programu lojalnościowego.

Przyjaciel

Z czasem to już nie będzie Darek - fotograf rodzinny, tylko Darek, przyjaciel rodziny. Wasze dzieci będą mnie kojarzyć, będą czuły się swobodnie i naturalnie i taka sesja za którymś razem będzie po prostu o wiele łatwiejsza. A ja zawsze rozmawiam z Waszymi dziećmi, sam mam swoje więc wiem co jest na topie i łatwo złapać wspólny temat.

Taki tryb zwyczajnie jest łatwiejszy, a dla Was - tańszy i bardziej przyjemny!

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych na łące pełnej kwiatów

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the cup.