Program Lojalnościowyczyli płać mniej

Chciałbym widzieć Was cyklicznie, chciałbym byście stawali przed moim obiektywem regularnie, bo lubię z Wami pracować, lubię ludzi i czerpię przyjemność z bycia fotografem. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że dla Was to wydarzenie, że wymaga to co nieco przygotowań i również planowania budżetu. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom stworzyłem program lojalnościowy. Dziś jeszcze bez nazwy, a może kiedyś się doczeka pomysłowej ksywki.

W skrócie chodzi o to, że im częściej u mnie kupujecie sesje zdjęciowe, tym tańsze one dla Was są.

Poniżej szczegóły!

Dla kogo jest program lojalnościowy?

Każdy klient może zadeklarować, że chce wziąć udział w programie lojalnościowym. Dotyczy to zarówno par, klientów indywidualnych czy rodzin i dotyczy każdego z oferowanych przeze mnie rodzajów sesji, za wyjątkiem ofert ślubnych. Liczy się również każda wykonana przeze mnie dla Ciebie sesja, za wyjątkiem mini-sesji.

Jak to dokładnie działa?

Jak działa program lojalnościowy?

Po ustalonej liczbie sesji wykonanych przeze mnie dla Ciebie jako klienta, przysługuje Ci zniżka na każdą kolejną sesję. Zniżka obowiązuje tylko Ciebie jako klienta, czyli nie można skorzystać z rabatu kupując sesję dla kogoś innego, chyba, że z tym kimś innym wystąpisz na sesji Ty jako osoba fotografowana. Innymi słowy nie możesz kupić zniżkowej sesji dla swojej cioci, żeby ciocia miała sesję portretową, ale możesz ją kupić dla cioci, jeśli w sesji uczestniczyć będziecie we dwie. Można też śmiało kupować sesję z rabatem dla swoich dzieci, bo tutaj jest to naturalne i robię oczywiście wyjątek.

Warunkiem koniecznym do spełnienia jest, cykliczne korzystanie z przysługującego rabatu. Czyli w chwili, w której nabywasz prawa do rabatu obowiązuje on już zawsze, ale warunkiem by go nie stracić jest przychodzenie na sesję zdjęciową co najmniej raz w ciągu roku. Innymi słowy rabat obowiązuje rok i każda wykonana sesja przedłuża rabat o kolejny rok.

Zapraszam na szczegóły!

Szczegóły Programu Lojalnościowego Fotografa

Po osiągnięciu danego progu klient nabywa prawo do rabatu na sesje zdjęciowe (za wyjątkiem ślubnych i mini sesji). Rabat obowiązuje rok czasu i każda kolejna sesja przedłuża ważność rabatu o rok. Klient może zakupić z rabatem sesję dla siebie, dla kogoś innego pod warunkiem, że wystąpi z obdarowaną osobą na sesji, lub dla swoich dzieci.

Po 3 wspólnych sesjach

Przysługuje Ci 10% rabatu na wybrany rodzaj sesji z mojej oferty.

Cena sesji dla Ciebie obniża się o 10%

Po 10 wspólnych sesjach

Otrzymujesz 20% rabatu na wybrane sesje zdjęciowe.

Cena sesji dla Ciebie obniża się o 20%.

Bon na sesję z rabatem

Możesz zakupić bon prezentowy na sesję wykorzystując swój rabat, pod warunkiem, że będzie to sesja w prezencie dla Twojego męża/ Twojej żony lub wspólnie z osobą obdarowaną wystąpisz na sesji.

Fotograf na różne okazje - to się opłaca!

Nie ukrywam, że ustaliłem swoje ceny na poziomie, za który wciąż chce mi się poświęcać na to czas, ale też na tyle atrakcyjnym, że każdego powinno być stać na jedną czy dwie sesje zdjęciowe rocznie. Odkładając nawet 30zł miesięcznie wychodzi, że spokojnie możesz sobie pozwolić na profesjonalne zdjęcia raz w roku. Przecież to są dość śmieszne kwoty jeśli je porównasz z innymi swoimi wydatkami na przestrzeni tygodnia. A teraz pomyśl, że dzięki programowi lojalnościowemu staje się to jeszcze tańsze.

Jeśli teraz pomyślisz sobie ile różnych okazji może zasługiwać na profesjonalne zatrzymanie w czasie, to okazuje się, że rzeczywiście potrzeb jest cała masa. Raz w roku to każdy powinien się sfotografować, żeby choćby doświadczyć profesjonalnej sesji, poczuć się dobrze, wydrukować sobie odbitki z takich zdjęć i schować w albumie. Do tego dochodzą sesje wizerunkowe i celowe, bo potrzebujesz zdjęcia do cv, bo chcesz uwiecznić swoje nowe hobby, bo kupiłeś motor i chcesz mieć trochę profesjonalnych zdjęć z nowym gadżetem, bo jesteś mistrzynią w tańcu i chciałabyś to w jakiś sposób zatrzymać na zawsze. A jak masz dzieci, to temat w ogóle jest prosty, bo dzieci rosną szybko i trzeba je łapać na zdjęciach póki są takie słodkie i nie protestują, bo sesję można zrobić latem w ciepłym klimacie, albo jesienią z kolorowymi liśćmi, albo zimą z lepieniem bałwana. Bo potrzebujecie zdjęcia na święta, a może reportaż z urodzin, babcia chciałaby zdjęcia z wnukami, turniej piłki dla młodych piłkarzy, prezent na dzień matki – powody się mnożą.

Tylko musisz być przekonany o jednym. O wartości zdjęć wykonanych przez fotografa i ich przewadze nad codziennymi pstrykami z telefonu, których wykonujesz setki każdego tygodnia.

Jak się z tym czujesz?

Poznaj mnie!

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych na łące pełnej kwiatów

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the heart.

  Coś jest niejasne?

  FAQ - częste pytania dotyczące programu lojalnościowego:

  Do wszystkiego podchodzę zdroworozsądkowo – każdemu. Jeśli jesteś z mężem/żoną i dzieckiem na sesji to ta sesja liczy się Wam wszystkim i jak następnym razem 2 razy przyjdzie mąż to mąż dostanie rabat, a może go wykorzystać na kupno sesji solo, sesji z żoną lub sesji rodzinnej.

  To zależy od Ciebie. Rabat ma ważność 1 rok i przedłuża go każda kolejna sesja. Więc przykładowo zdobywasz rabat po sesji, którą zrobisz 15 lutego 2020, obowiązuje on do 14.02.2021 i jeśli do tego czasu nie wykorzystasz go na kolejną sesję, Twój licznik się zeruje i startujesz od nowa. Jeśli natomiast zrobisz kolejną sesję w 10 listopada 2020, to rabat trwa i przedłuża się do 9 listopada 2021. Ideą programu lojalnościowego jest to, że wracasz do mnie na sesje, ale są one dla Ciebie coraz tańsze.

  Tak, ale taki bon będzie warunkował, że na przyszłej sesji obdarowanej osoby musisz również wystąpić. Każdy bowiem pracuje na własne konto w programie lojalnościowym więc rabat zdobyty przez Ciebie może być wykorzystany na zakup bonu dla dowolnej osoby, ale na sesji obdarowana osoba musi pojawić się z Tobą. Możesz więc podarować bon mężowi/żonie i wykorzystać go później na sesję dla pary lub sesję rodzinną. Można podarować bon babci/dziadkowi i wykorzystać go później na sesję rodzinną. Można też podarować bon przyjaciółce, ale na sesji fotografował będę wtedy Was obie.

  Nie, rabat z programu lojalnościowego można użyć jedynie do zakupu sesji i obniżenia jej podstawowej ceny. Ceny za dodatki, dodatkowe zdjęcia itp nie ulegają zmianie. Z programu wyłączone są mini-sesje i sesje ślubne.