Sesja na Kopcu Kościuszki w Krakowie

Kopiec Kościuszki to miejsce, do którego chętnie przybywają mieszkańcy Krakowa, turyści, a także imprezowicze. Na hasło “sesja na kopcu kościuszki – zróbmy to!” zareagowałem lekkim zdziwieniem, ale pomyślałem też, że Krzysiek i Weronika tacy piękni, że nawet na tle drzewa zrobiłbym im sesję narzeczeńską, więc kopiec nie będzie straszny. Ale to czego wielu nie wie, to droga na kopiec i okolice kopca to prawdziwie magiczne klimaty i zanim dotarliśmy na szczyt mieliśmy już materiał gotowy. 

Zobaczcie sami poniżej!

Gdzie wykonuję sesje dla zakochanych?

Krótko mówiąc w 95% przypadków wykonuję je w Krakowie. To miasto, w którym mieszkam i które oferuje multum lokalizacji gdzie możemy się wspólnie zgubić. Niektórzy nawet mówią, że Kraków ma klimat! Jest jeszcze 5% pozostałych przypadków i to są zwykle sytuacje, w których wykonuję takie sesje ‘przy okazji’, bo akurat jestem w okolicy. Przykładem może być tutaj sesja dla zakochanych w Memphis. Dlatego często jadąc gdzieś na wakacje i zabierając ze sobą aparat ogłaszam na swoim kanale na instagramie czy facebooku, że będzie taka możliwość i gdzie dokładnie byłoby to możliwe. 

Zapraszam zatem do Krakowa lub śledźcie moje plany podróżnicze ogłaszane w mediach społecznościowych!  

Sesja dla zakochanych w słoneczny dzień

Dziś święto zakochanych i z tej okazji zakochani Weronika i Krzysiek! Wspomnienie lata, słoneczko i ciepła zieleń.

Zapraszam na zdjęcia !

sesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-001-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-002-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-003-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-004-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-005-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-006-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-007-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-008-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-009-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-010-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-011-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-012-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-014-wwwsesja-narzeczenska-kopiec-kosciuszki-krakow-016-www

Sesja dla Zakochanych / dla Par w Krakowie

Niezależnie od tego jak ją nazwać – sesja narzeczeńska, sesja dla zakochanych czy sesje dla par to po prostu fotografia dwojga ludzi i uczuć jakimi się darzą wzajemnie. Nazewnictwo nie ma znaczenia, chodzi o zatrzymanie czasu, o uwiecznienie na zdjęciach tego stanu, tu i teraz. Nieważne czy przed ślubem czy po ślubie, czy pierwszy raz czy już piąty z kolei – chodzi o zdjęcia. Zdjęcia, których pewnie macie wrażenie, że macie mnóstwo w pamięciach Waszych telefonów. Ale ja oferuję coś innego…

Oferuję jakość niedostępną dla żadnego smartfona, oferuję doświadczenie sesji zdjęciowej i pamiątkę, na której będziecie razem, wspólnie, patrząc na siebie, a nie na mnie, z wszystkimi rękami i bez kijka do trzymania telefonu. I to wszystko za kwotę, którą niejeden wydaje co weekend na imprezy.

Czekam na Twoją wiadomość ! 

sesja narzeczeńska kraków kazimierz

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach