Dzieci rosną.Ta myśl bywa niepokojąca.

Kiedy z każdym mijającym dniem zdajecie sobie sprawę, że czas mija bezpowrotnie. Kiedy czujecie dumę i radość z pierwszych uśmiechów, pierwszych kroków czy pierwszych słów. Ale jednocześnie macie poczucie, że to już nie wróci. Czas biegnie nieubłaganie szybko i te słodkie małe rączki za pół roku nie będą już tak małe.

Ale mam dla Was coś co poprawia nieco humory, co nie daje zapomnieć, co zatrzyma dla Was czas. Zdjęciowa sesja dziecięca  w Krakowie i okolicach to coś co pozwoli Wam zapamiętać. Nie kolejne zdjęcie na kanapie w pamięci telefonu, tylko coś bardziej szczególnego, coś do czego się przygotujecie i co zatrzyma dla Was czas w jakości, której nie da Wam żaden telefon.

Zobaczcie jak czas zatrzymał się dla Lilki i jej rodziców!

Kiedy zdecydować się na sesję dziecięcą?

Nie ma zasady, ale to co mogę poradzić z własnego doświadczenia postaram się w kilku słowach opisać.

W pierwszych dniach życia maluszka, najlepiej sprawdza się fotografia noworodkowa (niemowlęca). Plastyczne ciało młodego człowieka w połączeniu z ciekawą stylizacją i słodkim snem sprawia, że otrzymacie cudowne wręcz zdjęcia Waszego okruszka.

Kiedy dziecko zaczyna już siadać, raczkować, chodzić – wtedy otulenie go piękną tkaniną i wsadzenie do koszyczka, byłoby już może uznane za tortury, zatem warto wtedy pomyśleć nad sesją bardziej lifestyle’ową, u fotografa który specjalizuje się właśnie w takich sesjach dziecięcych.

sesja dziecieca krakow
sesja dziecieca krakow

Sesja dziecięca w stylu lifestyle

Kiedy Wasz maluch już jest mobilny wtedy jestem zwolennikiem sesji dziecięcej w stylu lifestyle. Zatrzymam dla Was czas łapiąc te momenty jak spędzacie ze sobą czas, jak Wasze dziecko poznaje świat i staje się coraz odważniejsze.
Co ważne, to nie będą portrety dziecka, to będzie portret rodzinny – Wy też jesteście na tych zdjęciach dlatego to będzie niezwykle cenna pamiątka na lata.

Mogę być Waszym fotografem rodzinnym! Stawiam na autentyczne i naturalne sesje dziecięce!

Co oferuję?

Sesja dziecięca w Krakowie

Jestem szczęśliwym tatą od 2012 roku, a profesjonalnym fotografem od 2010. Specjalizuję się w fotografowaniu dzieci bo robię to można powiedzieć na co dzień. Mogę Wam zaoferować wyjątkową sesję zdjęciową. W zasadzie to wyjątkowy będzie jej efekt, a sama sesja niemowlęca przebiegnie w luźnej, pełnej uśmiechu i zrozumienia atmosferze.

Sesja rodzinna w komplecie

Na sesji możemy skupić się na portretach dziecięcych, ale lubię uwzględniać też Was - rodziców - tak by efekt był kompletny. W końcu ile razy ktoś robi Wam profesjonalne zdjęcie, na którym jesteście w komplecie?
Wiem co mówię, bo sam jako fotograf dostarczam mojej rodzinie setki zdjęć dzieciaków rocznie, ale na palcach jednej ręki można policzyć te, na których jesteśmy wszyscy.

portret dziecka z psem podczas sesji zdjęciowej w wykonaniu Dariusz Czepiel fotografia

Fotograf Rodzinny w Krakowie - Dariusz Czepiel

Lubię dzieci, to dla mnie przywilej móc je fotografować. Fotografia dziecięca przynosi wiele satysfakcji. Dzieci są szczere, autentyczne, niczego nie udają. Na początku są nieco wycofane, ale z każdą minutą przekonują się, że sesja dziecięca to dobra zabawa! Nikt nie krzyczy, można pogadać o ważnych sprawach, zabawkach, samolotach…

Mogę też sfotografować Twoją rodzinę!

Sesja dziecięca słodkiej Lilki z rodzicami

Lubię sesje rodzinne, lubię fotografować dzieciaki bo one nigdy nie pytają jak mają pozować, zawsze są po prostu sobą. Ich rodzice za to pytać nie muszą, bo wpatrzeni w swoje pociechy mimochodem doskonale się komponują na tym familijnym obrazku. I tak powstaje pozornie łatwa do wykonania sesja rodzinna w domu 🙂

Zapraszam na ten słodki materiał, który jakimś cudem wcześniej na bloga nie trafił. W rolach głównych Lilka z rodzicami !

 

sesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-001-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-002-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-003-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-004-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-005-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-006-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-007-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-008-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-009-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-010-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-011-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-012-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-013-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-014-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-015-wwwsesja-rodzinna-krakow-lilka-i-rodzice-016-www

Pssst… prowadzę też profil na instagramie – #rodzinawramce

Sesje Rodzinne i Zdjęcia Dzieci w Krakowie

Kiedy ostatnio fotografowaliście Wasze dziecko? Kiedy robiliście to nie telefonem? Kiedy ostatnio ktoś zrobił Wam zdjęcie w komplecie, całej rodzince?

Jestem fotografem z Krakowa, ojcem dwójki dzieci, który od lat ćwiczy każdego dnia jak najlepiej uchwycić dziecięce uśmiechy i grymasy. Jeśli szukacie sesji zdjęciowej dla swojego malucha w koszyczku i zwierzoczapeczce to polecę Wam znajomych, którzy się w tym specjalizują. Ja stawiam na sesję typu lifestyle, wspólny spacer i szczery dokument z tego jak wspólnie spędzacie czas. Mam wrażenie, że po latach takie zdjęcia właśnie będą dostarczały najmocniejszych wspomnień. 

sesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki kraków

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the heart.