Napisałem tego posta z nadzieją, że pomoże on Wam podjąć decyzję odnośnie dość szczególnej okazji. Jakie pomysły i inspiracje przychodzą do głowy co kupić na prezent na dzień matki? Czy przypadkiem Wasze mamy nie dostały tego już rok temu?

Postaram się pomóc !

Dzień Matki – co kupić mamie na prezent? Sesję zdjęciową!

26 maja już niebawem i z jak co roku wielu z Was zastanawia się co wybrać dla swojej ukochanej mamy z okazji jej święta. Średnio raz na kilka lat trafia się pomysł z kategorii prawdziwych perełek, przy czym statystycznie tylko 50% perełek jest również odbieranych jako perełki przez mamę. No bo ile było takich prezentów co to mama się uśmiechała, a potem siup na olx.

Zdradzę Ci sekret.

Pomiędzy kawą, koszem ze słodyczami, alkoholem, kosmetykami, voucherem do salonu piękności i bonem do galerii handlowej jest też jeden pomysł, który na 100% spodoba się każdej mamie! 

Sesja jako prezent na Dzień Matki

Sabina dostała taki prezent od swoich synów – Antka i Feliksa. W pobliskim, znajomym im parku. W przyjaznej i luźnej atmosferze spaceru i pogoni za wiewiórkami. Trochę reżyserki, a trochę spontaniczności, wygłupów, śmiesznych min i łapania właściwych momentów. 

Dla mnie to właśnie kwintesencja udanej fotografii rodzinnej!

Zapraszam na kilkunastuzdjęciową sesję zdjęciową Sabiny ze swoimi dziećmi!

sesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki krakówsesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki kraków

Wspólna sesja świetnym pomysłem na prezent!

Pomysł wspólnej sesji mama na pewno początkowo odbierze z zaskoczeniem, ale która mama nie chciałaby mieć wspólnych zdjęć ze swoimi dziećmi? 

Mówimy o sesji w stylu lifestyle, w parku, na spacerze, na kawie. Uśmiechy, żarty, trochę wspomnień. A ja gdzieś tam obok, towarzyszę Wam i dokumentuję jak super wspólnie spędzacie czas. A gdy dzieci są małe, sprawa jest tym bardziej oczywista. Wspólny piknik, czytanie książek, granie w piłkę czy inne aktywności, które uwielbiacie.

Sesja to naprawdę pomysł na idealny prezent na Dzień Matki! 

Jak zamówić sesję zdjęciową na Dzień Matki?

Mamy kilka opcji. Jedną z najpopularniejszych jest zakupienie “zaproszenia na sesję’ w formie bonu podarunkowego. 

Tym sposobem nie ma ciśnienia terminu, mama dostaje bon we właściwym dniu i umawiamy się w dogodnym dla wszystkich czasie. 

Możemy też próbować zrobić tak, by to właśnie sesja odbyła się 26 maja, ale tutaj obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy i nie mogę obiecać, że ta forma będzie dostępna. Jest również opcja by sesję zrobić wcześniej, a na 26 maja w prezencie wręczasz mamie zdjęcia już gotowe.

Osobiście jestem fanem pierwszej opcji – niespodzianka w postaci vouchera na wspólną sesję to będzie dla mamy miłe zaskoczenie i świetny prezent, a termin sesji dobierzemy już na luzie.

Która opcja odpowiada Ci najbardziej?

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Jeśli interesuje Cię taki prezent to odwiedź albo dział sesji portretowych albo sesji rodzinnych. Oferta jest ta sama.

Moja oferta jest bardzo ciekawa bo zawiera element Waszego wyboru zdjęć. Z tego względu macie pełną kontrolę, które kadry ostatecznie do Was trafią. 

Nie zwlekaj – zapytaj o sesję zdjęciową na Dzień Matki!

a w międzyczasie śledź mój rodzinny profil na instagramie – @rodzinawramce

Szukasz sesji na prezent w Krakowie?

Sesja na prezent w Krakowie to świetny i oryginalny pomysł, który zaskoczy niejedną obdarowaną osobę. Dzień matki to wręcz wymarzona okazja by mamę obdarować wspomnieniami, ale przecież to nie jedyna okazja, na którą sesja zdjęciowa to po prostu genialny pomysł na prezent. Przygotowałem specjalnie dla Was taki przewodnik na jakie okazje Waszych bliskich sesja zdjęciowa mogłaby okazać się ciekawą alternatywą dla znanych i oklepanych prezentów. Temat jest z gatunku “żyjących” bo pomysły na prezent przybywają w różnym czasie, ale już dziś jest tam dość pokaźne zestawienie ciekawych okazji i pomysłów na prezent.

Zobaczcie sami!

Poradnik PrezentowySzukasz vouchera na sesję?

Fotograf z Krakowa – Darek Czepiel

Mam nadzieję, że podobał Ci się zaprezentowany materiał. Jestem fotografem z Krakowa i mogę zaoferować Ci szereg różnych usług.

Bo kiedy ostatnio ktoś zrobił Ci dobre zdjęcia? Kiedy ostatnio Twój własny portret nie został zrobiony telefonem komórkowym?

Mieszkam w Krakowie i tu na miejscu oferuję też sesje skrojone na miarę dla Ciebie!

Szukasz sesji portretowej, modelkowej, lifestyle’owej, wizerunkowej? Zerknij na ofertę portretów

Dla przyszłych mam i dla aktualnych mam – proponuję sesje brzuszkowe i rodzinne.

Zakochane pary, przed ślubem czy po ślubie, zapraszam na sesję w stylu lifestyle.

A może szukasz prezentu dla bliskiej osoby i sesja w rozsądnej cenie w formie bonu prezentowego będzie dla Ciebie ratunkiem?