Zdjęcia Ślubne Charsznica

Trudno powiedzieć, w którym dużym okolicznym mieście szukają fotografa ślubnego mieszkańcy Charsznicy, ale może z ulgą odbierzecie wiadomość, że Dariusz Czepiel Fotografia zna Charsznicę i chętnie tam wraca. Dlaczego tak jest wyjaśnię niżej.

Nie musicie więc już szukać w Krakowie, jechać lokalnie do Miechowa czy innych miejsc. Po prostu Charsznica zasługuje by fotografia ślubna była dostępna również w tym znanym w regionie mieście.

Zatem jeśli planujecie ślub w Charsznicy to zachęcam do zapoznania się z tą stroną.

Fotograf Ślubny Charsznica

Od 2010 roku fotografuję śluby i jako fotograf ślubny mogę towarzyszyć Wam na weselu w Charsznicy. Nie znajdziecie mnie na miejscu, w lokalu na rogu ulicy gdzie wywołujecie czasem zdjęcia z wakacji. Era takich fotografów przeminęła moi drodzy, dziś fotograf ślubny pracuje w terenie, dojeżdża do klienta, dokumentuje relacje tam, gdzie potrzebne jest jego doświadczenie i umiejętności.

Na czym polega moje zadanie? Chwalę się takim hasłem “reportaże bez reżyserki” bo #dcfłapiemomenty to mój hashtag na instagramie gdzie pokazuję Wam na czym polega ten skill, który latami szlifuję by dostarczyć Wam całkowicie niepozowanego materiału zdjęciowego pełnego uśmiechów i emocji. 

Tego może nie mieć fotograf mieszkający na codzień w Charsznicy, ale wybierajcie jakością zdjęć i stawiajcie na to, co Wam się podoba !

Plener Ślubny w Charsznicy – w dniu ślubu?

Zastanawiacie się pewnie co z sesją plenerową. Bardzo dobrym pomysłem, jest zrobienie jej w dniu ślubu, kiedy to przeżywacie dokładnie te emocje, które chcę uchwycić. A dosłownie pół godziny Waszego czasu wystarczy, byśmy mogli cieszyć się serią pozowanych portretów, tych, które uwielbiacie potem w ramce wieszać na ścianach Waszych domów.

Ale zapytacie – gdzie na plener ślubny w Charsznicy? Opcji jest kilka, przecież miasto słynie z pól kapusty i czy rodowici mieszkańcy Charsznicy nie MUSZĄ mieć epickiego zdjęcia o zachodzie słońca na polu kapusty? Ale jeśli kapusta już Wam zbrzydła przez te wszystkie lata to wystarczy krótka przejażdżka samochodem by znaleźć tereny zielone i taką sesję wykonać na łonie natury.  A dla najbardziej wymagających, czerwcowych i wrześniowych nowożeńców warto też pomyśleć o znajdującym się nieopodał Ogrodzie Pełnym Lawendy. Ja osobiście uwielbiam krótkie plenery w dniu ślubu w Charsznicy.

Ślub w plenerze w Charsznicy

Pewnie większość Waszych znajomych planowała śluby tradycyjne, w kościele. A może Wy zastanawiacie się nad czymś innym, nad rozpoczęciem nowej tradycji? Czy rozważacie ceremonię plenerową – cywilną? Cóż zdjęciowo jest to zawsze bajka, ale organizacyjnie wiąże się z pewnymi komplikacjami. Nie ma co ukrywać, ale żyjemy w Polsce gdzie pogoda nie rozpieszcza nas nawet w letnie miesiące. Dlatego trzeba zawsze mieć obmyślony plan B na wypadek niepogody.

Nie ma co się jednak oszukiwać, że to jakiś wymysł, to trend, który przyszedł do nas z zachodu, gdzie ludzie pobierają się w lasach, górach, na plaży czy nad jeziorem. W Charsznicy na pewno znalazłoby się równie malownicze miejsce.

Zdjęcia Ślubne w Charsznicy – kilka informacji

Mój styl to nieinwazyjny reportaż ślubny bez reżyserki. Zawsze staram się z Wami zaprzyjaźnić, ale w ten dzień nie rzucam się w oczy, nie przeszkadzam Wam cieszyć się tym dniem. Moja oferta jest bardzo ciekawa bo zawiera element Waszego wyboru zdjęć ślubnych – sami zdecydujecie, które zdjęcia trafią w lepszej jakości na ściany Waszego domu. To coś czego wielu innych fotografów nie oferuje i co wyróżnia – poza stylem – moją propozycję.

Co więcej, do Charsznicy mam niedaleko, praktycznie raz w roku spędzam tam tydzień na obozie piłkarskim z moimi synami. Dlatego właśnie Charsznica jest bliska mojemu sercu.

Szukacie Fotografia Ślubna Charsznica? mamy tylko jedną szansę by razem współpracować !

Dariusz Czepiel Fotografia to wieloletnie doświadczenie

Od 2010 działam na rynku ślubnym i zbieram doświadczenia, które dziś wykorzystuję, by dostarczyć Wam wyjątkową pamiątkę ze ślubu.

Obejrzyjcie, koniecznie w Full HD i z dzwiękiem!

Fotograf z Krakowa – Darek Czepiel

Mam nadzieję, że podobał Ci się zaprezentowany materiał. Jestem fotografem z Krakowa i mogę zaoferować Ci szereg różnych usług.

Bo kiedy ostatnio ktoś zrobił Ci dobre zdjęcia? Kiedy ostatnio Twój własny portret nie został zrobiony telefonem komórkowym?

Mieszkam w Krakowie i tu na miejscu oferuję też sesje skrojone na miarę dla Ciebie!

Szukasz sesji portretowej, modelkowej, lifestyle’owej, wizerunkowej? Zerknij na ofertę portretów

Dla przyszłych mam i dla aktualnych mam – proponuję sesje brzuszkowe i rodzinne.

Zakochane pary, przed ślubem czy po ślubie, zapraszam na sesję w stylu lifestyle.

A może szukasz prezentu dla bliskiej osoby i sesja w rozsądnej cenie w formie bonu prezentowego będzie dla Ciebie ratunkiem?