Fotograf Prokocimprofesjonalne zdjęcia blisko Ciebie!

Prokocim to miejsce na mapie Krakowa, w którym mieszkam i którego zakamarki z każdym miesiącem poznaję. Zdaję też sobie sprawę, że być może Ty szukasz usługi fotograficznej i też mieszkasz w okolicy Prokocimia czy Bieżanowa.

Ten post powstał między innymi dlatego by pomóc Ci dotrzeć do fotografa, który da Ci możliwość wykonania zdjęć w bliskich Ci okolicach.

Często wręcz umawiam sesje zdjęciowe na Prokocimiu i choć wiele osób reaguje zdziwieniem to efekty nie różnią się niczym jak gdybyśmy wybrali bardziej znane lokalizacje Krakowa. Zdjęcia, które widzicie w tym poście zostały wykonane własnie w tej dzielnicy Krakowa.

Zatem jeśli Prokocim to Twoje rejony to ja mogę być Twoim Fotografem na Prokocimiu!

Sesja portretowa modowa w Krakowie

Prokocim - zielona dzielnica Krakowa

Prokocim to dzielnica Krakowa kojarzona bardziej z kibolami Cracovii, wojewódzkim szpitalem dziecięcym i jedną z typowych dzielnic-sypialni miasta. Tysiące mieszkańców codziennie wsiada w samochody i tramwaje, by z tych rejonów dostać się do miejsc pracy w centrum. Do centrum podążają też turyści i pary ślubne z fotografami bo przecież jak robić sesję zdjęciową to tylko w centrum miasta.

Otóż niekoniecznie!

Sesję zdjęciową można też zrobić na Prokocimiu, gdzie dla bacznego obserwatora wcale nie tak trudno znaleźć kilka ciekawych miejsc. I podczas gdy wszyscy mają zdjęcia z Rynku Głównego i Kazimierza, Ty możesz mieć zdjęcia z Prokocimia.

Kibolska zła sława nie doskwiera dziś przypadkowym ludziom jak my, a nagromadzenie parków i terenów zielonych w dzielnicach Prokocim i Bieżanów jest dość imponujące w porównaniu z centrum, Krowodrzą czy Ruczajem. Do sesji przyda się jeszcze fotograf!

Sesja Fotograficzna

Studio fotograficzne na Prokocimiu?

Musi być jakiś powód dlaczego szukasz fotografa z Prokocimia i postaram się tu w miarę już na początku napisać czego dla Ciebie NIE zrobię.

Jeśli szukasz studia fotograficznego w rejonie Prokocimia to jednak zły adres, bo jestem fotografem freelancerem, pracuję zawsze w terenie lub w lokalu klienta. Mogę np zrobić sesję w Twoim domu, ale niestety Ty nie zrobisz sesji w moim.

I choć wykonuję z powodzeniem zdjęcia portretowe, biznesowe czy do CV to jednak nie pomogę Ci ze zdjęciami do dokumentów, dowodu czy paszportu. Jeśli zdjęcie musi mieć wymogi formalne to ja nie pracuję w ten sposób.

A jak mogę Ci pomóc?

sesja portretowa na krakowskim prokocimiu, wykonał Dariusz Czepiel fotograf z Krakowa
fotografia rodzinna wykonana w Krakowie w dzielnicy Prokocim

Sesje zdjęciowe na Prokocimiu

Jestem fotografem, który pracuje na zlecenie i wykonuję różnego rodzaju sesje zdjęciowe bazując na potrzebach klienta. Klasyczne sesje, które wykonuję regularnie to sesje rodzinne, zdjęcia portretowe czy do CV albo sesje par, zakochanych i narzeczonych.

Ale to jest ten standardowy repertuar, a mogę przecież zrobić dla Ciebie dowolne zlecenie. Może potrzebujesz zdjęć do swojej firmy, może sesję wizerunkowo-sportową?

Jedno jest pewne, jeśli jesteś z Prokocimia lub masz tu niedaleko, to łatwiej uda nam się spotkać!

Gdzie zrobić zdjęcia

Najciekawsze miejsca na sesję zdjęciową na Prokocimiu

Prokocim, wielkie blokowisko – jest w tym trochę prawdy, ale co najwyżej tylko trochę. To dzielnica pełna niskiej zabudowy domków jednorodzinnych, to dzielnica pełna zieleni. Jeśli więc pytacie gdzie na Prokocimiu można zrobić zdjęcia to mam kilka pomysłów, sprawdzonych i trafionych. A o historii Prokocimia dowiecie się więcej w Muzeum Prokocimia!

Po pierwsze Parki Jerzmanowskich i Lilii Wenedy to świetne miejsca, gdzie można z powodzeniem zrobić zdjęcia zarówno rodzinne jak i portretowe. I wprawdzie w momencie jak to piszę, Park Jerzmanowskich jest w przebudowie, to jestem przekonany, że po ponownym otwarciu będzie równie jeśli nie bardziej malowniczy. 

Po drugie most nad torami przy Bagrach i zresztą sam zalew Bagry to świetne i sprawdzone miejsca, które wymagają może trochę więcej gimnastyki by uniknąć w kadrze innych ludzi. Most jest naprawdę ciekawym elementem krajobrazu tej okolicy i niewiele osób o nim wie. A jak się znajdzie odpowiednią ścieżkę, to i kilka zdjęć na torach można zrobić!

Blokowiska to kolejny element krajobrazu Prokocimia, wśród którego spokojnie można zrobić sesję zdjęciową w klimacie właśnie miejskim, w atmosferze wielkiej płyty. Dodatkowo malownicze uliczki Gersona, na Wrzosach czy aleja Dygasińskiego to są świetne miejsca, w których można wykonać naprawdę ciekawe ujęcia jeśli tylko celuje się w taki nieco bardziej uliczny charakter sesji zdjęciowej. 

Wspomniałem jeszcze Aleję Dygasińskiego, która jest swoistym cudem natury jeśli chodzi o okoliczną przyrodę. Po skręcie z ulicy Prostej, długa aleja pełna malowniczych drzew po obu stronach robi wrażenie, a kończąca aleję brama do Dworu Jerzmanowskich jest kolejnym elementem lokalnej architektury, który można, a nawet należy czasem zwiedzić.

Wisienką na torcie niech będzie Tesco na Wielickiej, do którego prowadzi most dla pieszych nad jedną z głównych tras wylotowych z miasta. Kadry z góry robią wrażenie! 

A wtajemniczeni znają jeszcze te mniej popularne zakamarki, wysokie trawy czy mury domów obrośnięte kolorową roślinnością. Być może trzeba być fotografem z Prokocimia, żeby takie miejsca zauważać!

Interesuje Cię szybka sesja na Prokocimiu?Twój fotograf rodzinny z Prokocimia

Sesja Ślubna w Parku Jerzmanowskich na Prokocimiu

Na poniższych zdjęciach widzicie Martę i Grześka, w strojach ślubnych bo był to ich plener w inny dzień. 

Park Jerzmanowskich w Prokocimiu chyba niezbyt często gości pary ślubne, bo mimo iż malowniczy to jednak nie jest zbyt duży i pary ślubne chętniej wybierają inne lokalizacje. Ale jeśli ktoś stawia na oryginalne miejsce, zakamarki Krakowa, o których nikt by nie wiedział – to ten park nadaje się do tego idealnie. Ja natomiast nazwałem się tu Fotografem z Prokocimia bo mam to szczęście, że mieszkam niedaleko i podczas spacerów od razu rzuciło mi się w oczy, jakie to malownicze miejsca z potencjałem zdjęciowym.

Zapraszam na ślubną sesję plenerową Marty i Grześka!

 

plener ślubny na prokocimiufotografia w parku jerzmanowskichzdjęcia z parku jerzmanowskich na krakowskim prokocimiu, wykonanie: Dariusz Czepiel fotografplener ślubny na prokocimiu

blisko Twojego miejsca zamieszkania

Sesje zdjęciowe, portretowe, lifestylowe na Prokocimiu

Pisałem już o miejscach, mamy w czym wybierać. Jeśli potrzebujesz zdjęć portretowych, szybkiej mini sesji na 2 zdjęcia lub pełnej godzinnej sesji w stylu lifestyle to jako fotograf z Prokocimia mam tą przewagę, że jestem blisko Ciebie. Zatem stosunkowo łatwo będzie się nam umówić, blisko domu, w okolicy.

Nie trzeba myśleć o Wawelu i turystycznych obszarach Krakowa by efektem były profesjonalne zdjęcia!

Zobacz ofertę sesji portretowych!
sesja dziecieca krakow
Rodzinnie w prokocimskim parku

Sesja rodzinna w rejonach Prokocim - Bieżanów - Kozłówek - Piaski - Wola Duchacka

Fotografuję dzieci i całe rodziny w całym Krakowie, ale w rejonach południa, z racji tego, że mieszkam na Prokocimiu, łatwiej mi do Was dotrzeć. A terenów zielonych na sesje rodzinne nie brakuje w okolicy. Zobaczcie zatem jak może taka sesja wyglądać, ale podpowiem tylko, że macie szanse być wreszcie na zdjęciach w komplecie!

Zobacz ofertę sesji rodzinnych!

Sesja zdjęciowa w Parku Jerzmanowskich

Prowadząca do Parku Jerzmanowskich aleja Dygasińskiego to wyjątkowo malownicza ulica. Niestety nie udało się jej ochronić przed ruchem samochodowym, ale wystarczy tamtędy przejść w bardziej leniwy dzień by docenić to o co zadbał  Erazm Jerzmanowski, ówczesny właściciel tamtejszego dworu i parku. W parku natomiast jest co robić, bo ławeczek jest sporo, można obejrzeć mecz klubu sportowego Prokocim, albo rozłożyć się na ufundowanych przez miasto leżakach. A gdy nadejdzie złota godzina mamy gwarancję pięknych promieni słonecznych przedzierających się przez wielkie dęby i ich gałęzie.

To naprawdę uroczy park i miejsce na sesję zdjęciową

Zapraszam na kilka kadrów z mini sesji z Olą, własnie w Parku Jerzmanowskich!

 

Sesja zdjęciowa w Parku Jerzmanowskich - Prokocim, Kraków

 

Zobaczcie też moje portfolio na instagramie!

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych na łące pełnej kwiatów

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the truck.

  Sesja portretowa wzdłuż ulic Górników i Na Wrzosach

  Poniżej prezentuję kolejną mini-sesję, którą zrobiłem dla Yulii w ciągu ulic Górników i Na Wrzosach. Jest też słynna brama na końcu prowadząca do Dworu Jerzmanowskich i to właśnie ją widzicie na zdjęciach Yulii. Przeważają znów tereny zielone, ale czy nie wspominałem, że Prokocim to dzielnica ze sporą ilością naturalnych obszarów zielonych? Żal tego nie wykorzystać zdjęciowo!

  modelka na tle bramy do dworu jerzmanowskich prokocim kraków wykonanie Dariusz Czepielsesja portretowa prokocim parkmodelka pozuje na lawce w parku jerzmanowskichdwor jerzmanowskich brama i pozujaca modelkasesja zdjeciowa prokocim brama jerznamowskich

  Sesja biznesowa bez biurowców w tle?

  Zdjęcia biznesowe i do CV w formie mini sesji na Prokocimiu

  Często pytacie o zdjęcia do CV w formie mini sesji i Prokocim jest jednym z miejsc, w których dość elastycznie czasowo mogę zaproponować termin takiej sesji. Portrety wizerunkowe i to jak mają wyglądać zależą w dużej mierze też od Twoich potrzeb. Wyobrażenie, że zdjęcia tego typu muszą być zrobione na białym tle powoli odchodzi w zapomnienie, a portret wizerunkowy w terenie wydaje się coraz ciekawszą formą prezentacji własnej osoby.

  Zobacz jak może wyglądać Twoja sesja biznesowa / do CV na Prokociumiu!

  pionowy portret biznesowy do cv na prokocimiu w krakowie
  sesja biznesowa na Prokocimiu w Krakowie
  sesja wizerunkowa kobiety na prokocimiu w krakowie
  zdjecie do cv prokocim krakow

  W tym miejscu będę pokazywał kolejne efekty mini sesji na Prokocimiu tak byście mogli sami ocenić, czy tego rodzaju rozmyte otoczenie na Waszym portrecie wizerunkowym to jest efekt, którego oczekujecie. Jeśli tak, wtedy Prokocim jest dobrą opcją na wykonanie Twoich portretów właśnie tutaj!

   

  portret biznesowy z mini sesji zdjeciowej na prokocimiu casualowy portret wizerunkowy dla mężczyznyportret wizerunkowy dla mężczyzny w okolicach prokocimia w krakowie