Organizacja wesela w Nowym Sączu to wyzwanie jak w każdym większym mieście w Polsce. Popularne sale są pozajmowane na dwa lata do przodu, lokalni usługodawcy, również szybko zapełniają kalendarze. W tym wszystkim warto nie zapomnieć, że organizacja ślubu to nie walka typu kto pierwszy ten lepszy, a proces dopieszczania tego wymarzonego dnia i zorganizowania go po swojemu, tak jak Wy tego chcecie, bo to będzie Wasze wesele.

A jeśli planujecie uroczystości w Nowym Sączu to Restauracja Panorama Nowy Sącz będzie znakomitym pomysłem na wesele!

Ślub w Nowym Sączu

Justyna i Piotrek wzięli ślub w Nowym Sączu, w kościele niedaleko nowosądeckiego Rynku. Piękny obiekt i malowniczy ołtarz, który świetnie prezentował się na zdjęciach. Dodatkowym plusem był fakt, że do miejsca wesela mieliśmy spacerową odległość i od kościoła na salę wszyscy przeszli 5 minutowym spacerem.

Ceremonia trwała blisko godzinę, ale zdecydowanie się nie dłużyła, a na twarzach nowożeńców co chwila pojawiał się uśmiech. To ważne, bo sami się chyba orientujecie jakie miny zwykle mają ludzie w kościele, w którym nie śpiewa się gosphel.

A dalej była już Restauracja Panorama Nowy Sącz!

ślub kościelny nowy sącz
panorama nowy sącz wesele

Restauracja Panorama Nowy Sącz

Wesele w Restauracji Panoramie w Nowym Sączu to ciekawy pomysł, bo lokal ten jest malowniczo położony zaraz za Rynkiem, a jednocześnie z fajnym widokiem. Goście wychodząc na papierosa będą mogli rozkoszować się… panoramą! Ciekawe skąd wzięła się nazwa tego hotelu…

W środku natomiast jest spora sala, w jednym pomieszczeniu znajduje się zarówno parkiet do tańca jak i stoliki dla gości. Na weselu Justyny i Piotrka stoliki były okrągłe i całość była świetnie skomponowana, nie było za ciasno, a parkiet zawsze pełny był gości zachęconymi do tańca przez żywiołowo grający zespół.

O zespole weselnym opowiem poniżej!

Zespół na wesele DeColt

Zespół muzyczny DeColt z Krakowa bawił gości na tym weselu i powiem Wam, że to bardzo sympatyczni ludzie, a przy tym świetni muzycy. Dość szybko potrafili rozkręcić imprezę weselną, a przy tym zaprezentowali repertuar z klasą, mix popularnych, starszych i nowszych przebojów. Jeśli więc szukacie orkiestry na wesele to zdecydowanie weźcie tę ekipę pod uwagę, zwłaszcza, że jak widać, dojechali z Krakowa do Nowego Sącza.

Zapomniałbym –  dobrze się też prezentowali na scenie!

Orkiestra czy DJ?

Odwieczny dylemat, na który nie ma dobrej odpowiedzi. Wszystko zależy od Waszych preferencji. Polecam tylko wybierać wśród DOBRYCH DJ'ów i zespołów, a wtedy możecie być spokojni, że Wasze wesele czy to w Hotelu Panorama Nowy Sącz czy gdzie indziej, będzie wystrzałowe!

Oświetlenie sali

Jeśli Wasz zespół ma w swojej ofercie również dekoracje sali światłem, to polecam się zastanowić nad taką opcją. Ci, którzy wiedzą jak z wesela nie zrobić wiejskiej dyskoteki, tylko stylowo udekorować salę kolorami, przyczyniają się również do tego, że tło w ładnych kolorach mamy na zdjęciach!

zespol na wesele decolt

Dariusz Czepiel Fotografia na youtube!

Czy wiedzieliście, że prowadzę też kanał na youtube? I wrzucam tam różnego rodzaju zdjęciowe filmiki, z podkładem muzycznym. Czy oglądacie czasem zdjęcia z muzyką w tle i czy nie macie wrażenia, że muzyka wznosi oglądanie zdjęć na wyższy poziom doświadczania tego co widzimy?

Zanim obejrzycie zdjęcia, kliknijcie w film – full HD, dźwięk włączony i pełny ekran. Ten jeszcze z vimeo. Zapraszam do obejrzenia i subskrypcji na youtube!

A gdyby ktoś chciał poscrollować czy tam przypiąć jakieś zdjęcia do pinteresta – klasykę zamieszczam poniżej !

Justyna i Piotr – wedding slideshow by Dariusz Czepiel Fotografia

Zdjęcia Ślubne Justyny i Piotra w Nowym Sączu!

Świetny to był reportaż i doświadczenie dla mnie, bo Justyna i Piotr to wspaniali ludzie. W dzisiejszych czasach często narzekamy na znieczulicę i społeczne zobojętnienie, wszyscy patrzymy już tylko w komórki i rozmawiamy z ludźmi na messengerze. 

Tymczasem podczas sesji ślubnej już w Krakowie byłem świadkiem pewnego wydarzenia, które uświadomiło mi z jak wspaniałymi ludźmi mam do czynienia. A to wszystko w malowniczych zakątkach Nowego Sącza. Restauracji Panorama Nowy Sącz to naprawdę urocze miejsce!

A Justyna i Piotr to ludzie tak niesamowici, że na facebooka wrzuciłem taki wpis.

Zobaczcie teraz materiał zdjęciowy.

 

blog-trailer-marcinki-01-wwwblog-trailer-marcinki-02-wwwblog-trailer-marcinki-03-wwwfotografia ślubna krakówdekoracje ślubne literyopakowania na ciasta weselne ale ciachofotografia ślubna krakówblog-trailer-marcinki-08-wwwRestauracja Panorama Nowy Sączobrączki ślubne kreatywne zdjęcieblog-trailer-marcinki-11-wwwblog-trailer-marcinki-12-wwwblog-trailer-marcinki-13-wwwsesja plenerowa krakówblog-trailer-marcinki-15-wwwblog-trailer-marcinki-16-wwwblog-trailer-marcinki-17-wwwblog-trailer-marcinki-18-wwwblog-trailer-marcinki-19-wwwblog-trailer-marcinki-20-wwwfotografia ślubna krakówblog-trailer-marcinki-22-wwwfotografia ślubna małopolskablog-trailer-marcinki-24-wwwblog-trailer-marcinki-25-wwwblog-trailer-marcinki-26-wwwblog-trailer-marcinki-27-wwwblog-trailer-marcinki-28-wwwblog-trailer-marcinki-29-wwwblog-trailer-marcinki-30-wwwblog-trailer-marcinki-31-wwwblog-trailer-marcinki-32-wwwblog-trailer-marcinki-33-wwwblog-trailer-marcinki-34-wwwfotograf ślubny krakówblog-trailer-marcinki-36-wwwblog-trailer-marcinki-37-wwwzespół na wesele decoltrestauracja panorama wesele nowy sączfotografia ślubna nowy sączblog-trailer-marcinki-41-wwwblog-trailer-marcinki-42-wwwblog-trailer-marcinki-43-wwwzespół weselny decoltblog-trailer-marcinki-45-wwwzespół na wesele decoltblog-trailer-marcinki-47-wwwblog-trailer-marcinki-48-wwwblog-trailer-marcinki-49-wwwblog-trailer-marcinki-50-wwwblog-trailer-marcinki-51-wwwblog-trailer-marcinki-52-wwwblog-trailer-marcinki-53-wwwblog-trailer-marcinki-54-wwwblog-trailer-marcinki-55-wwwblog-trailer-marcinki-56-wwwblog-trailer-marcinki-57-wwwRestauracja Panorama Nowy Sączblog-trailer-marcinki-59-wwwblog-trailer-marcinki-60-wwwblog-trailer-marcinki-61-wwwblog-trailer-marcinki-62-wwwRestauracja Panorama Nowy Sączfotografia ślubna krakówRestauracja Panorama Nowy Sączfotograf kraków

 

Sesja Ślubna na dachu w Krakowie

Kiedy Piotrek powiedział – mam klucze na dach do jednej z kamienic na Kazimierzu, w sercu poczułem coś na kształt trafienia ‘4’ w lotto. Niby to nie milion dolarów, ale też fajnie. No ale dach to miała być wisienka na torcie, trzeba było poczekać chwilę na zachód słońca. Dlatego plener rozpoczęliśmy w parku Bednarskiego w Krakowie i tam też wykonaliśmy masę pięknych, romantycznych i prawdziwych kadrów. 

Wisienka na torcie natomiast czyli plener ślubny na dachu, należy do grupy moich ulubionych zdjęć plenerowych jakie kiedykolwiek zrobiłem. A zdjęcie promujące ten wpis, mające coś hollywoodzkiego kina, to chyba moje ulubione zdjęcie z tej sesji.

Polecam dachy w Krakowie!

 

sesja ślubna plener kolorowe schodyplener ślubny kraków w parkufotografia ślubna krakówplener ślubny na dachublog-trailer-marcinki-71-wwwblog-trailer-marcinki-72-wwwsesja zdjęciowa na dachu ślubnablog-trailer-marcinki-74-wwwblog-trailer-marcinki-75-wwwblog-trailer-marcinki-76-wwwblog-trailer-marcinki-77-wwwsesja ślubna na dachufotografia ślubna krakówblog-trailer-marcinki-80-wwwfotografia ślubna krakówblog-trailer-marcinki-82-www

A to ostatnie zdjęcie to właśnie to, które mi przypomina, jakim trzeba być człowiekiem…

Dariusz Czepiel Fotografia to wieloletnie doświadczenie

Od 2010 działam na rynku ślubnym i zbieram doświadczenia, które dziś wykorzystuję, by dostarczyć Wam wyjątkową pamiątkę ze ślubu.

Obejrzyjcie, koniecznie w Full HD i z dzwiękiem!