Sesja dla narzeczonych w muzeum to jeden z pomysłów na to gdzie zrobić sesję w Krakowie?

w Artykułach wkrótce pojawi się osobny wpis dotyczący tego tematu, bo przecież Kraków odwiedza rocznie miliony turystów, ale gdzie najlepiej zrobić sesję narzeczeńską? Osobiście nie polecam zatłoczonych, turystycznych miejsc, a polecam poszukać bocznych uliczek i zakamarków, gdzie bez setek gapiów naokoło będziecie mogli zapomnieć o całym świecie. 

Co ciekawe, poniższe zdjęcia wykonaliśmy w Muzeum Inżynierii Miejskiej (tak, to była sesja dla narzeczonych w muzeum!) i jego bliskich okolicach – teoretycznie miejsce narażone na spory ruch przechodniów, ale doświadczony fotograf będzie umiał tak skadrować, byście nie mieli poczucia, że na zdjęciu oprócz Was jest masa innych ludzi. 

Zachęcam do poszukiwania własnych ciekawych miejsc ! 

Nieco inny styl

Zwróćcie uwagę, że sesja Karoliny i Maćka jest w nieco innym stylu obróbkowym, niż obecnie przeze mnie prezentowane materiały. Dlatego oglądając te zdjęcia podziwiajcie kadry i miny, ale nie zerknijcie na nowsze sesje by utwierdzić się w przekonaniu, że podoba Wam się styl fotografii, który prezentuję obecnie.

Sesja dla narzeczonych w Muzeum

Nie dalej jak w najbliższą sobotę będzie ślub tej przesympatycznej pary, więc rzutem na taśmę zdążyłem zablogować ich sesję zdjęciową, którą zrobiliśmy w Krakowie. Humory dopisywały, pogoda również, mam nadzieję, że w sobotę będzie równie całuśnie 🙂

Zapraszam do oglądania i zachęcam inne pary do sprezentowania sobie takiej pamiątki!

przytuleni karolina i maciek podczas sesji narzeczeńskiej w Krakowie sesja dla dwojga kraków oczy karoliny karolina i maciek robią miny sesja w muzeum inżynierii miejskiej w krakowie portrety karoliny i maćka sesja narzeczeńska kraków pocałunki podczas sesji zdjęciowej odbicie lustrzane sesja dla dwojga kraków Karolina i Maciek zakochana para maciek i karolina sesja zdjęciowa w krakowie na kazimierzu sesja zdjęciowa z kosmitami sesja zdjęciowa w muzeum inżynierii miejskiej w Krakowie buziaki i broda podczas sesji narzeczeńskiej sesja zdjęciowa na prezent walentynkowy kraków

A widzieliście już mojego instagrama, na którym znajdziecie więcej moich zdjęć, typowe portfolio zdjęciowe? Jest na profilu @dariuszczepielfotografia

Sesja na prezent

Czy wiesz, że taką lub inną sesję możesz sprezentować swoim bliskim, rodzinie lub przyjaciołom i tym samym dostarczyć im okazję do zatrzymania czasu na fotografiach?

Dodatkowo mam dla Ciebie gotowy prezent w postaci bonu podarunkowego, w którym zawarte jest “Zaproszenie na Sesję Zdjęciową“. Nie musisz już się zastanawiać co kupić, serwować kolejnego bonu do galerii handlowej, czy oklepanej kawy.

Taka sesja sprawia, że obdarowany nie tylko ma gwarancję zdjęć świetnej jakości, pamiątki na całe życie, ale będzie mieć okazję doświadczyć profesjonalnej sesji zdjęciowej. 

PODOBA WAM SIĘ TAKA SESJA DLA NARZECZONYCH W MUZEUM?

 

Sesji nie trzeba robić sobie koniecznie przed ślubem. Ostatnio miałem okazję fotografować osoby w ogóle niezaręczone, albo już dawno po ślubie. Wspólną sesję możemy sobie przecież sprawić choćby na 30te urodziny czy z przeróżnych innych okazji – zerknij na moją listę pomysłów na prezent! Koniecznie też obejrzyj inne sesje narzeczeńskie, bo ta sesja w muzeum robiona była na początku mojej kariery, dziś ten styl wygląda już nieco inaczej!

Sesja dla Zakochanych / dla Par w Krakowie

Niezależnie od tego jak ją nazwać – sesja narzeczeńska, sesja dla zakochanych czy sesje dla par to po prostu fotografia dwojga ludzi i uczuć jakimi się darzą wzajemnie. Nazewnictwo nie ma znaczenia, chodzi o zatrzymanie czasu, o uwiecznienie na zdjęciach tego stanu, tu i teraz. Nieważne czy przed ślubem czy po ślubie, czy pierwszy raz czy już piąty z kolei – chodzi o zdjęcia. Zdjęcia, których pewnie macie wrażenie, że macie mnóstwo w pamięciach Waszych telefonów. Ale ja oferuję coś innego…

Oferuję jakość niedostępną dla żadnego smartfona, oferuję doświadczenie sesji zdjęciowej i pamiątkę, na której będziecie razem, wspólnie, patrząc na siebie, a nie na mnie, z wszystkimi rękami i bez kijka do trzymania telefonu. I to wszystko za kwotę, którą niejeden wydaje co weekend na imprezy.

Czekam na Twoją wiadomość ! 

sesja narzeczeńska kraków kazimierz

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the star.