Sesja dla zakochanych w Krakowie

Uwielbiam sesje dla par. Niezależnie czy są zrobione przed ślubem czy po, dla mnie to zawsze piękna sprawa móc zatrzymać w czasie Wasze wzajemne uczucia. Dla Was to też okazja do nowych doświadczeń – ile razy ktoś robił Wam profesjonalne zdjęcia? Z pewnością macie mnóstwo Waszych zdjęć w telefonach, selfie stick był w użyciu niejeden raz, ale zapewniam Was – nie ma to nic wspólnego ze zdjęciami, podczas których jesteście zatraceni we własnych spojrzeniach i nie myślicie o tym, żeby nacisnąć przycisk aparatu. 

A potem oglądacie te zdjęcia i wspominacie, jacy byliście piękni i młodzi, jak wspaniale się do siebie uśmiechaliście i jakie Wasze oczy były zakochane. 

Pomysły na sesję narzeczeńską w Krakowie

Pytacie mnie często czy mam jakieś miejsca, które mogę polecić na sesję narzeczeńską w Krakowie. O tym napiszę jeszcze osobny artykuł, ale podzielę się z Wami tutaj kilkoma spostrzeżeniami. 

Ja znam mnóstwo miejsc, w których możemy zrobić sesję zdjęciową, jestem fotografem od lat i nawet idąc na spacer z dziećmi mój wzrok co chwilę rozpoznaje miejsca, przy których mówię w myślach “o, tutaj byłby świetny kadr”. Ale to nie o to chodzi moi drodzy, żebym ja wybrał miejsce (w tym temacie powstał nawet mini poradnik). To Wy wybierzcie miejsce, wybierzcie takie, które dla Was znaczy, które przypomni Wam po latach jakąś historię.  Albo zrealizujcie pomysł, który jest Wasz, bo taka czy nie inna stylizacja sprawi, że po latach przypomnicie sobie o czymś.

Na przykład, że uwielbialiście wspólnie jeździć na rolkach

Sesja narzeczeńska na rolkach

Dominika i Arek za 2 tygodnie będą już po ślubie, wcześniej jednak w pewien słoneczny kwietniowy dzień spotkaliśmy się podczas sesji narzeczeńskiej. Sesji z pomysłem, bo Dominika i Arek – zgodnie z moją sugestią – pomyśleli jakie miejsca mają dla nich znaczenie i co lubią wspólnie robić.

Tym sposobem część pleneru odbyła się na rolkach, a inny fragment uwieczniliśmy w kawiarni “Nowa Prowincja” w Krakowie, miejscu dla nich szczególnym.

Polecam właśnie tak myśleć o zdjęciach plenerowych. Ładny widoczek w tle sprawi, że zdjęcie plenerowe będzie piękne. Miejsca i rzeczy, które tworzą Was i są z Wami nierozerwalnie związane sprawią, że to piękne zdjęcie stanie się prawdziwie bezcenne.

Zapraszam na zdjęcia !

 

sesja-Dominiki-i-Arka-001-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-002-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-003-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-005-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-006-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-007-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-009-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-010-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-011-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-013-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-014-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-015-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-016-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-018-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-019-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-021-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-023-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-024-wwwsesja-Dominiki-i-Arka-025-www

Sesja dla Zakochanych / dla Par w Krakowie

Niezależnie od tego jak ją nazwać – sesja narzeczeńska, sesja dla zakochanych czy sesje dla par to po prostu fotografia dwojga ludzi i uczuć jakimi się darzą wzajemnie. Nazewnictwo nie ma znaczenia, chodzi o zatrzymanie czasu, o uwiecznienie na zdjęciach tego stanu, tu i teraz. Nieważne czy przed ślubem czy po ślubie, czy pierwszy raz czy już piąty z kolei – chodzi o zdjęcia. Zdjęcia, których pewnie macie wrażenie, że macie mnóstwo w pamięciach Waszych telefonów. Ale ja oferuję coś innego…

Oferuję jakość niedostępną dla żadnego smartfona, oferuję doświadczenie sesji zdjęciowej i pamiątkę, na której będziecie razem, wspólnie, patrząc na siebie, a nie na mnie, z wszystkimi rękami i bez kijka do trzymania telefonu. I to wszystko za kwotę, którą niejeden wydaje co weekend na imprezy.

Czekam na Twoją wiadomość ! 

sesja narzeczeńska kraków kazimierz

Imię i Nazwisko

Twój e-mail i Telefon

**WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

Twój Instagram - link

Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach