Sesja brzuszkowa przychodzi Wam na myśl, kiedy oczekujecie przyjścia na świat Waszego maleństwa. Zwykle pierwszego maleństwa. Wtedy przyszłe mamy ubierają opięte stroje by odkreślić rosnący brzuszek, a fotograf stara się udokumentować ten czas oczekiwania.

Ale gdy to nie jest pierwsza ciąża, temat jest nieco bardziej skomplikowany. To już nie tylko przyszli rodzice czekają na narodziny dzieciątka, ale też jego rodzeństwo.

Sesja rodzinno-brzuszkowa to taki rodzaj zdjęć, które jako fotograf rodzinny wykonuję w Krakowie. Skupiam się wtedy na kadrach, które pokażą też Waszego starszego urwisa czy królewnę, która jest zaciekawiona tym co mamusia nosi w brzuchu. Jest to swego rodzaju mix typowych zdjęć rodzinnych z elementami sesji brzuszkowej

Świetnie się to sprawdza i zawsze dostarcza masę śmiechu.

Sesja Rodzinna Kraków

Czy zastanawialiście się kiedyś gdzie zrobić sesję rodzinną w Krakowie? W jakim miejscu, o której godzinie? Czy w tych rozważaniach dopuszczaliście możliwość zrobienia takiej sesji rodzinnej w domu?

Tak naprawdę w zależności od wieku dzieci podejmiecie różne decyzje. Młodsze dzieci swobodniej czują się w zaciszu własnego domu i paradoksalnie łatwiej je wtedy uchwycić. Ale gdy mają coraz więcej energii wtedy cztery ściany mogą nie wystarczyć – w takich sytuacjach spacer spada nam z nieba.

Zobaczcie poniżej jak można to połączyć – część spacerowa na ul. Lema przy Tauron Arenie. Spokojnie – to były czasy gdy nie było jeszcze czynnych Areny ani ulicy, więc mogliśmy spokojnie eksplorować te okolice. Zakończyliśmy w domu gdzie dominują kadry wąskie i portrety, pokazujące Waszą bliskość i uśmiechy.

Sesja ciążowa w domu

Zdjęcia ciążowe w domu to świetna alternatywa dla zdjęć rodzinnych w plenerze. W zaciszu własnego domu najłatwiej o relaks i przepis na udaną sesję brzuszkową.

Fotografujemy wtedy nie tylko przyszłą mamę, ale też całe ognisko domowe, detale, przygotowany pokój dla nowego członka rodziny, słowem cały świat

Sesja rodzinno brzuszkowa przy Tauron Arenie

Jeśli zastanawiacie się jak to zrobić, gdy jeden brzdąc rozrabia w brzuchu, a drugi już na zewnątrz, a Wy chcielibyście zrobić sobie pamiątkową sesję rodzinno brzuszkową?

Zerknijcie poniżej!

Psst… mam też profil na instagramie gdzie publikuję zdjęcia rodzinne – #rodzinawramce

Sesje Rodzinne i Zdjęcia Dzieci w Krakowie

Kiedy ostatnio fotografowaliście Wasze dziecko? Kiedy robiliście to nie telefonem? Kiedy ostatnio ktoś zrobił Wam zdjęcie w komplecie, całej rodzince?

Jestem fotografem z Krakowa, ojcem dwójki dzieci, który od lat ćwiczy każdego dnia jak najlepiej uchwycić dziecięce uśmiechy i grymasy. Jeśli szukacie sesji zdjęciowej dla swojego malucha w koszyczku i zwierzoczapeczce to polecę Wam znajomych, którzy się w tym specjalizują. Ja stawiam na sesję typu lifestyle, wspólny spacer i szczery dokument z tego jak wspólnie spędzacie czas. Mam wrażenie, że po latach takie zdjęcia właśnie będą dostarczały najmocniejszych wspomnień. 

sesja rodzinna pomysł na prezent na dzień matki kraków

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the plane.