Zdjęcia Ślubne Tarnów

Tarnów to miasto mieszczące się w województwie małopolskim, które pełni ważną rolę w wymiarze gospodarczym (siedziba Grupy Azoty), kulturalnym, jak i turystycznym. Początki miejscowości datuje się na XIV wiek, z którego to do dziś zachowała się unikalna zabudowa. Dawna architektura w połączeniu z malowniczym ujściem rzeki Białej do Dunajca gwarantuje idealną bazę pod fotografię ślubną w Tarnowie. Para młoda bez problemu może zostać w swojej rodzinnej miejscowości bez konieczności poszukiwania idealnego pleneru, ponieważ Tarnów świetnie nadaje się na sesje ślubną.

Fotograf Ślubny Tarnów

Choć nie mieszkam w Tarnowie, to autostradą śmignę do Tarnowa w 30 minut. No dobra, w nieco więcej bo zwykłem nie łapać mandatów. Jest mnóstwo świetnych fotografów w Tarnowie, choćby mój bliski przyjaciel Sławek Stelmach, ale pamiętajcie, że coś co wyróżnia mnie zapewne również spośród fotografów ślubnych z Tarnowa jest nietuzinkowa propozycja współpracy. Nieco niżej znajdziecie link, który przekieruje Was do strony ofertowej i jeśli planujecie ślub i wesele w Tarnowie to uzyskanie jeszcze jednej oferty obsługi fotograficznej Waszego wielkiego dnia nic Was nie kosztuje – jedynie nieco czasu na wypełnienie formularza!

Plener Ślubny Tarnów

Na życzenie Państwa Młodych chętnie dojadę do Tarnowa w celu wykonania pleneru ślubnego w wybranych miejscach. Jako fotograf ślubny doskonale rozumiem istotę doboru klimatycznego miejsca do osobowości młodej pary. Dla osób ceniących piękną zabudowę polecam ujęcia na tle rynku z katedrą w tle, dworki podmiejskie, młyn Szancera, czy Pałac Sanguszków w Gumniskach. Natomiast miłośników natury chętnie zabiorę na sesję do Parku Strzeleckiego bądź Rezerwatu przyrody Debrza.

Tarnów – gdzie wziąć ślub?

Mieszkańcy Tarnowa mogą pochwalić się niezwykle pięknymi bazylikami np. bazyliką katedralną Narodzenia NMP i drewnianymi kościołami, typu – kościół pw. św. Trójcy. W zależności od konwencji i założeń można wybrać coś bardziej współczesnego, tradycyjnego, lub nawet rustykalnego. Na podstawie tej decyzji należy dobrać odpowiednie do świątyni dekoracje. Ozdoby uświetnią reportaż fotograficzny wykonany podczas ceremonii ślubu.

Trendy ślubne a wesele w Tarnowie

Od lat weselne zabawy, atrakcje i bogate menu cieszy się dużym powodzeniem. Poza tzw. stołem wiejskim na popularności zyskują mini bary z wynajętym barmanem, czy nowoczesne desery w miejsce klasycznych ciast. Obok DJ weselni goście świetnie bawią się podczas robienia zdjęć w specjalnych butkach z akcesoriami. Idąc z duchem czasu i w Tarnowie można skorzystać z takich możliwości. Co więcej, są one bardzo wdzięczne do uwieczniania w fotografii ślubnej.

Dariusz Czepiel Fotografia to wieloletnie doświadczenie

Od 2010 działam na rynku ślubnym i zbieram doświadczenia, które dziś wykorzystuję, by dostarczyć Wam wyjątkową pamiątkę ze ślubu.

Obejrzyjcie, koniecznie w Full HD i z dzwiękiem!

Fotograf z Krakowa – Darek Czepiel

Mam nadzieję, że podobał Ci się zaprezentowany materiał. Jestem fotografem z Krakowa i mogę zaoferować Ci szereg różnych usług.

Bo kiedy ostatnio ktoś zrobił Ci dobre zdjęcia? Kiedy ostatnio Twój własny portret nie został zrobiony telefonem komórkowym?

Mieszkam w Krakowie i tu na miejscu oferuję też sesje skrojone na miarę dla Ciebie!

Szukasz sesji portretowej, modelkowej, lifestyle’owej, wizerunkowej? Zerknij na ofertę portretów

Dla przyszłych mam i dla aktualnych mam – proponuję sesje brzuszkowe i rodzinne.

Zakochane pary, przed ślubem czy po ślubie, zapraszam na sesję w stylu lifestyle.

A może szukasz prezentu dla bliskiej osoby i sesja w rozsądnej cenie w formie bonu prezentowego będzie dla Ciebie ratunkiem?