Doświadczony Fotograf Ślubny z Krakowa

Cześć, nazywam się Darek Czepiel i jestem właścicielem firmy Dariusz Czepiel Fotografia.

Od 2010 roku fotografowałem śluby by 10 lat później podjąć ważną decyzję w swojej fotograficznej karierze.

Obecnie NIE PRZYJMUJĘ ZLECEŃ NA REPORTAŻE ŚLUBNE!

nie oznacza to jednak, że nie mogę Wam pomóc !

Zanim dojdzie do ślubu dobrym pomysłem jest...

Sesja Narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to jeden z kluczowych elementów mojej obecnej oferty. Pomyślcie jak cudownie będzie mieć również wspólne zdjęcia nie w strojach ślubnych. Kadry które prezentować będziecie nie tylko przed ślubem ale i na długo po, kiedy to lekkim obciachem stanie się pokazywanie swojego oblicza w social media w białej sukni. Nie mówiąc o tym, że sesja narzeczeńska to szansa dla Was by oswoić się z obiektywem. Natomiast zdjęcia, które będą efektem takiej sesji możecie potem śmiało wykorzystać na weselu - na zaproszeniach, w podziękowaniach dla rodziców itp.

Zobacz moją ofertę sesji narzeczeńskich!
zakochana para rozwiane włosy
klimatyczna sesja ślubna
A po ślubie warto zadbać o..

Plenerowa Sesja Ślubna

Mimo, że nie wykonuję już reportaży ślubnych to jednak sesje plenerowe wciąż pozostają w mojej ofercie. Jeśli więc odpowiada Wam mój styl zapraszam na samą sesję ślubną, którą możemy wykonać w Krakowie lub okolicach. Oczywiście niejednokrotnie lepiej zamówić plener ślubny u fotografa, który wykona Wam również reportaż, wtedy macie gwarancję, że będzie to ten sam styl. Z drugiej strony często ślub bierzecie w zupełnie innym rejonie Polski niż na codzień mieszkacie i wtedy z pomocą przychodzę ja - możemy umówić się na samą sesję ślubną! Poniżej znajdziecie szczegóły takiej propozycji.

Zobacz jak może wyglądać Wasza sesja ślubna!

Fotograf Ślubny Kraków – cennik i oferta

Parę słów o mojej propozycji.

Wspomniałem, że fotografuję już długie lata i przez ten czas zdążyłem się zorientować na czym zależy ludziom. I wiece co? Nie ma złotego środka ani takiej metody, która zadowoli wszystkich. Bo ludzie są różni, mają różne oczekiwania, każdy ma swoje priorytety i rankingi. 

Jeśli zapytam Was które zdjęcia ślubne cenicie najbardziej to dziś, przed ślubem powiecie, że np. te z ceremonii ślubnej, a 10 lat po ślubie, powiecie, że te zdjęcia z babcią, bo w międzyczasie od Was odeszła. Albo te plenerowe, bo wiszą na ścianie i przypominają Wam o tym dniu. Priorytety się zmieniają, ale też każdy inaczej patrzy na poszczególne elementy dnia ślubnego. Weźmy na przykład życzenia. Na przestrzeni lat, różne pary wybierały u mnie zdjęcia i jedne wybierały zdjęcia z życzeń, a inne całkowicie ten fragment ignorowały. Każdy ma inne potrzeby. 

Jedno natomiast jest pewne, nie było nigdy takiej pary ślubnej, która nie wybrałaby ani jednego zdjęcia ze swojego pleneru. Bo to właśnie te kadry mają największy potencjał by wylądować w ramce czy na ścianie Waszego domu. 

Dlatego dziś proponuję Wam właśnie sesję ślubną w inny dzień!

Fotograf Ślubny Kraków – propozycja ślubnej sesji plenerowej 

1000zł

30 zdjęć poddanych edycji komputerowej

+20zł za każde dodatkowe wybrane* zdjęcie

max. 2h fotografowania

 

*z wszystkich zdjęć, które wykonam, to właśnie wy wybieracie, te, które ostatecznie otrzymacie.

Oferta dotyczy sesji w Krakowie i okolicach do 15km maksymalnie. Dalsze wyjazdy wyceniam indywidualnie.

Fotograf na wesele – kogo polecacie?

Zdaję sobie jednak sprawę, że być może szukacie usługi kompleksowej, kogoś kto sfotografuje również ślub i wesele. Jak wspomniałem, obecnie nie wykonuję takich usług, ale mogę zaproponować sesję narzeczeńską lub plener ślubny w Krakowie,

Nie zostawiam Was jednak z pustymi rękami i polecam moich przyjaciół, świetnych fotografów ślubnych – Sławek Stelmach i Dawid Konieczny!

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych kraków narzeczeńska

Imię i Nazwisko

Twój e-mail i Telefon

**WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

Twój Instagram - link

Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach