Doświadczony Fotograf Ślubny z Krakowa

Cześć, nazywam się Darek Czepiel i jestem właścicielem firmy Dariusz Czepiel Fotografia.

Od 2010 roku fotografowałem śluby by 10 lat później podjąć ważną decyzję w swojej fotograficznej karierze.

Obecnie NIE PRZYJMUJĘ ZLECEŃ NA REPORTAŻE ŚLUBNE!

nie oznacza to jednak, że nie mogę Wam pomóc !

Szukasz fotografa na sobotę lub niedzielę?

Fotografowie ślubni często mają zajęte takie dni jak sobota i niedziela własnie na wykonywanie ślubnych reportaży. Dlatego jeśli w Krakowie potrzebujesz fotografa na weekend to mogę Ci pomóc, bo sesji ślubnych regularnie już nie wykonuję.

Zatem jeśli terminowo nie możesz spełnić swoich zdjęciowych potrzeb w trakcie tygodnia, to ze mną możesz umówić się na zdjęcia w sobotę lub niedzielę.

Oczywiście nie jestem dyspozycyjny każdego dnia, ale z pewnością dogramy odpowiedni termin jeśli wyślesz mi formularz kontaktowy i napiszesz jak mogę Ci pomóc.

Zdjęcia w sobotę czy niedzielę dają nam sporo komfortu czasowego, ale musimy się też liczyć z tym, że w weekend na mieście będą większe tłumy, przestrzenie studyjne będą bardziej oblegane, dlatego zawsze sesję w sobotę i niedzielę warto umawiać z odpowiednim wyprzedzeniem.

A co mogę dla Ciebie zrobić niezależnie czy w sobotę, niedzielę czy dowolny dzień tygodnia?

Zanim dojdzie do ślubu dobrym pomysłem jest...

Sesja Narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to jeden z kluczowych elementów mojej obecnej oferty. Pomyślcie jak cudownie będzie mieć również wspólne zdjęcia nie w strojach ślubnych. Kadry które prezentować będziecie nie tylko przed ślubem ale i na długo po, kiedy to lekkim obciachem stanie się pokazywanie swojego oblicza w social media w białej sukni. Nie mówiąc o tym, że sesja narzeczeńska to szansa dla Was by oswoić się z obiektywem. Natomiast zdjęcia, które będą efektem takiej sesji możecie potem śmiało wykorzystać na weselu - na zaproszeniach, w podziękowaniach dla rodziców itp.

Zobacz moją ofertę sesji narzeczeńskich!
zakochana para czyli fotografia par w Krakowie w wykonaniu Dariusz Czepiel fotograf
klimatyczna sesja ślubna
A po ślubie warto zadbać o..

Plenerowa Sesja Ślubna

Mimo, że nie wykonuję już reportaży ślubnych to jednak sesje plenerowe wciąż pozostają w mojej ofercie. Jeśli więc odpowiada Wam mój styl zapraszam na samą sesję ślubną, którą możemy wykonać w Krakowie lub okolicach. Oczywiście niejednokrotnie lepiej zamówić plener ślubny u fotografa, który wykona Wam również reportaż, wtedy macie gwarancję, że będzie to ten sam styl. Z drugiej strony często ślub bierzecie w zupełnie innym rejonie Polski niż na codzień mieszkacie i wtedy z pomocą przychodzę ja - możemy umówić się na samą sesję ślubną! Poniżej znajdziecie szczegóły takiej propozycji.

Zobacz jak może wyglądać Wasza sesja ślubna!

Fotograf Ślubny Kraków – cennik i oferta

Parę słów o mojej propozycji.

Wspomniałem, że fotografuję już długie lata i przez ten czas zdążyłem się zorientować na czym zależy ludziom. I wiece co? Nie ma złotego środka ani takiej metody, która zadowoli wszystkich. Bo ludzie są różni, mają różne oczekiwania, każdy ma swoje priorytety i rankingi. 

Jeśli zapytam Was które zdjęcia ślubne cenicie najbardziej to dziś, przed ślubem powiecie, że np. te z ceremonii ślubnej, a 10 lat po ślubie, powiecie, że te zdjęcia z babcią, bo w międzyczasie od Was odeszła. Albo te plenerowe, bo wiszą na ścianie i przypominają Wam o tym dniu. Priorytety się zmieniają, ale też każdy inaczej patrzy na poszczególne elementy dnia ślubnego. Weźmy na przykład życzenia. Na przestrzeni lat, różne pary wybierały u mnie zdjęcia i jedne wybierały zdjęcia z życzeń, a inne całkowicie ten fragment ignorowały. Każdy ma inne potrzeby. 

Jedno natomiast jest pewne, nie było nigdy takiej pary ślubnej, która nie wybrałaby ani jednego zdjęcia ze swojego pleneru. Bo to właśnie te kadry mają największy potencjał by wylądować w ramce czy na ścianie Waszego domu. 

Dlatego dziś proponuję Wam właśnie sesję ślubną w inny dzień!

Fotograf Ślubny Kraków – propozycja ślubnej sesji plenerowej 

1000zł

30 zdjęć poddanych edycji komputerowej

+20zł za każde dodatkowe wybrane* zdjęcie

max. 2h fotografowania

 

*z wszystkich zdjęć, które wykonam, to właśnie wy wybieracie, te, które ostatecznie otrzymacie.

Oferta dotyczy sesji w Krakowie i okolicach do 15km maksymalnie. Dalsze wyjazdy wyceniam indywidualnie.

Fotograf na wesele – kogo polecam?

Na pewno zanim zaczniecie przeglądanie ofert, warto pomyśleć jakie pytania zadać potencjalnemu fotografowi. Świetne zestawienie przygotował mój znajomy fotograf z Warszawy Kamil Koziński – zobaczcie sami!

Zdaję sobie jednak sprawę, że być może szukacie usługi kompleksowej, kogoś kto sfotografuje również ślub i wesele. Jak wspomniałem, obecnie nie wykonuję takich usług, ale mogę zaproponować sesję narzeczeńską lub plener ślubny w Krakowie,

Nie zostawiam Was jednak z pustymi rękami i polecam moich przyjaciół, świetnych fotografów ślubnych:

Sławek Stelmach i Dawid Konieczny!

Sławek i Dawid to moi wieloletni przyjaciele i ich usługi z dużym spokojem polecam bo wiem, że będziecie zadowoleni nie tylko ze zdjęć, ale i ze współpracy z tymi sympatycznymi ludźmi. Ale to przecież nie wszystkie Wasze opcje.

Zdaję sobie sprawę, że może szukacie kogoś “z nazwiskiem”, kogoś kto oprócz dobrych zdjęć może pochwalić się też rozpoznawalnymi osiągnięciami. Dlatego jeżeli chcielibyście zobaczyć jeszcze inne zdjęcia ślubne to polecę Wam moich znajomych fotografów ślubnych z Krakowa – LM Foto. Specjalizują się w reportażu ślubnym i sesjach plenerowych. Fotografia ślubna to dziedzina, w której specjalizują się już od wielu lat, a ich zdjęcia od lat zajmują wysokie miejsca na międzynarodowych konkursach ślubnych. Sami zobaczcie na ich stronie!

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli interesują Cię moje usługi, chcesz zatrzymać czas, potrzebujesz zdjęć – wypełnij poniższy formularz, daj znać jakie są Twoje potrzeby, a ja wkrótce odpowiem. Jeśli nie otrzymujesz ode mnie odpowiedzi przez więcej niż 48h znaczy, że to spisek komputerów – wtedy zadzwoń – 607-128-909 albo złap mnie na kanałach social media

zdjecia dzieci krakow

Sesja Portretowa Krakow

sesja dla zakochanych na łące pełnej kwiatów

  Imię i Nazwisko

  Twój e-mail i Telefon

  **WYMAGANE** Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności (dostępne na samym dole strony)

  Jaki rodzaj sesji Cię interesuje? (*wymagane*)

  Czy jest jakaś data, przed którą musimy zrobić sesję?

  Twój Instagram - link

  Jak mnie znalazłaś/eś? (*wymagane*)

  Napisz parę słów o swoich oczekiwaniach

  Please prove you are human by selecting the key.