Zdjęcia Ślubne Skawina

Skawina to niewielka miejscowość położona o kilkanaście kilometrów na południowy zachód od Krakowa. Kojarzona raczej z firmą Grana produkującą znaną kawę rozpuszczalną Inka, czy spółką Lajkonik ze swoimi kultowymi paluszkami. Niemniej nie każdy zdaje sobie sprawę, że Skawina to też idealne miejsce na plener ślubny. Fotografia ślubna w Skawinie za sprawą pięknej okolicy, gdzie mieści się renesansowy pałac bądź też niezwykle fotogeniczny park miejski, z roku na rok coraz prężniej się rozwija.

Plener Ślubny Skawina

Wychodząc naprzeciw parom młodym planującym plener ślubny w Skawinie postanowiłem dołączyć tą miejscowość do listy miejsc, w których spotykam się na sesje zdjęciowe. W ten sposób potrzebując fotografa ślubnego na uwiecznienie, tak ważnego dnia nie trzeba już jeździć do Krakowa. Piękne ujęcia można uzyskać między innymi fotografując w parku miejskim im. Józefa Piłsudskiego. Połączenie zieleni, z błękitem nieba oraz odbiciem w rzece stanowi perfekcyjną scenerie. Co więcej, urokliwe alejki i ławeczki świetnie dopełnią tło wymarzonego pleneru ślubnego.

Fotograf Ślubny Skawina

Osoby interesujące się Skawiną mogą dumnie przyznać, że z ich miejscowości pochodzi wiele sławnych bądź zasłużonych osobistości np. Andrzej Hałaciński, który był oficerem WP i autorem słów pieśni patriotycznej ,,My, Pierwsza Brygada”, lub Marian Łoziński walczący pod Monte Cassino. Czy jednak jest jakiś sławny fotograf ślubny w Skawinie?

Cóż, nie nazwałbym się nigdy sławnym, ale z pewnością mogę być zaliczany do fotografów ślubnych w Skawinie. I mimo, że na codzień mieszkam w Krakowie, to przecież Skawina jest rzut beretem od Krakowa i w kilkanaście minut mogę dojechać na Wasze uroczystości ślubne.

Fotografia Ślubna w Skawinie – o stylu

Oferuję nowoczesny styl zdjęć ślubnych, czyli tak zwany reportaż bez reżyserki, który uchwyci Was – prawdziwych i autentycznych, w tym ważnym dniu. Zacznę kiedy będziecie chcieli, choć zazwyczaj są to przygotowania ślubne, tak by uwiecznić proces tworzenia fryzury, makijażu ślubnego, ubierania sukni. Ceremonia Ślubna w Skawinie – czy to w kościele czy plenerowa to szereg zdjęć, kiedy poluję na te momenty, w których nie macie poważnych min, ale łapię te przelotne uśmiechy, spojrzenia i spontaniczne trzymanie się za ręce. Na sali weselnej jestem blisko wydarzeń, tak by goście nie mieli poczucia, że jestem niczym paparazzi robiący zdjęcia zza krzaka, a raczej by myśleli, że jestem jak jeden z nich, dobrze bawiący się gość, który przy okazji pstryknie trochę fotek. 

Wesele w Skawinie – polecane miejsca

W Skawinie jest co najmniej kilka miejsc, w których można zrobić wesele. I to całkiem klimatycznych, których nie trzeba się wstydzić, które nie są przysłowiową OSP Skawina.

Jednym z takich lokali weselnych w Skawinie jest Restauracja Stek. Ciekawe sale, parking dla gości, dobre jedzenie – recenzja tego lokalu już niebawem ukaże się w dziale Artykułów, sprawdźcie za pomocą lupki wyszukującej z menu.

Drugim lokalem który serdecznie polecam, jest Dworek Skawiński. Tutaj niestety nie będę obiektywny bo – sam brałem tam ślub przed laty. Polecam Dworek Skawiński jako miejsce na wesele, bo nie dość, że ma 2 ciekawe i pojemne sale, które pomieszczą spokojnie ponad 100 gości weselnych, to jeszcze jest położony blisko Parku w Skawinie, gdzie można urwać się na chwilę na krótki plener. Zresztą zdjęcia, które widzicie w tym wpisie, to właśnie krótki plener w Parku Skawińskim! 

Dariusz Czepiel Fotografia to wieloletnie doświadczenie

Od 2010 działam na rynku ślubnym i zbieram doświadczenia, które dziś wykorzystuję, by dostarczyć Wam wyjątkową pamiątkę ze ślubu.

Ale jeśli to nie śluby Was interesują tylko inne usługi zdjęciowe to mogę być Waszym fotografem w Skawinie!

Obejrzyjcie, koniecznie w Full HD i z dzwiękiem!

Fotograf z Krakowa – Darek Czepiel

Mam nadzieję, że podobał Ci się zaprezentowany materiał. Jestem fotografem z Krakowa i mogę zaoferować Ci szereg różnych usług.

Bo kiedy ostatnio ktoś zrobił Ci dobre zdjęcia? Kiedy ostatnio Twój własny portret nie został zrobiony telefonem komórkowym?

Mieszkam w Krakowie i tu na miejscu oferuję też sesje skrojone na miarę dla Ciebie!

Szukasz sesji portretowej, modelkowej, lifestyle’owej, wizerunkowej? Zerknij na ofertę portretów

Dla przyszłych mam i dla aktualnych mam – proponuję sesje brzuszkowe i rodzinne.

Zakochane pary, przed ślubem czy po ślubie, zapraszam na sesję w stylu lifestyle.

A może szukasz prezentu dla bliskiej osoby i sesja w rozsądnej cenie w formie bonu prezentowego będzie dla Ciebie ratunkiem?